Impaler

PlayStation 3 vs. XBOX 360

Rekomenduojami pranešimai

Pirma reikia konsole rinktis pagal zaidimus o tik veliau ziureti y kitas jos galimybes. As savo PS3 paemiau uz 1407LT Su GTA 4 ir filmu "I am legend" manau tikrai gera kaina, o kas del Lietuvos tai cia neapsimoka isvis imti PS3 jis kainuoja be zaidimu 1800LT uzsikele kainas tai nenormales.Todel ir reikia ziureti konsole kur nors is uzsienio. :D

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbant apie games, tai aš nedvejodamas imčiau PS, bet žiūriu čia visi tokie turtuoliai ir jiems PS3 bei jo games kaina nekliudo, čia tik aš toks bum jaučiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbant apie games, tai aš nedvejodamas imčiau PS, bet žiūriu čia visi tokie turtuoliai ir jiems PS3 bei jo games kaina nekliudo, čia tik aš toks bum jaučiu :D

na tai pats irgi matosi kad renkiesi pagal zaidimus,tau patinka jrpg tai ir tau geriausia ps,as kai emiau ps2 zinojau ka noriu zaisti,todel ir emiau,po to kai rinkausi x360 zinojau ka noriu zaisti ant jo irgi,zinojau ka zaisiu ant jo butent kokius zaidimus,o ps3 kaina nebaido vyresniu zmoniu,na kurie bent jau kaip uzsidirba ir turi pinigu,aisku jaunesniem cia atrodo sunkus dalykas isigyti ,nebent teveliai nuperka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakant uz gera daikta pinigu negaila,taip pat ir su zaidimais jaigu geras zaidimas tai kodel uz jy nesumokejus 250 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai tiek galiu pasakyt abidvi konsoles geros ir tiek :P ,nepatinka man kai pwz turi vienas ps3 ir ji giria o boxa tersia arba tui boxa o ps3 tersia dauguma taip daro ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaitykit sita straipsniuka , rasoma apie tj Ar nelaikas x-box 360 keisti i PS3 ;)

nieko naujo ten nepasake kas domisi siom abiem konsolem, jos abi turi savo minusu ir pliusu taigi perkant reikia

gerai apsvarstyti kaip ir as pries perkant galvojau ka geriau imti PS3 ar XBOX360, ir dabar tikrai nesigailiu nes va gali zaisti beveik

visus naujus isleidziamus game's ir tik uz 30 LT o cia kazkas uzsimine kad uz gera zaidima negaila pakloti ir 200LT, taip as

visiskai sutinku tik jeigu gautum normalia europietiska alga, o tai kiekviena menesi isleisti po 200 ar 400 tikrai ne kiekvienas gali,

cia butu mano nuomone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko naujo ten nepasake kas domisi siom abiem konsolem, jos abi turi savo minusu ir pliusu taigi perkant reikia

gerai apsvarstyti kaip ir as pries perkant galvojau ka geriau imti PS3 ar XBOX360, ir dabar tikrai nesigailiu nes va gali zaisti beveik

visus naujus isleidziamus game's ir tik uz 30 LT o cia kazkas uzsimine kad uz gera zaidima negaila pakloti ir 200LT, taip as

visiskai sutinku tik jeigu gautum normalia europietiska alga, o tai kiekviena menesi isleisti po 200 ar 400 tikrai ne kiekvienas gali,

cia butu mano nuomone

Tie zaidimai uz 30lt , be galimybes zaisti online ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie zaidimai uz 30lt , be galimybes zaisti online ;)

gali zaisti online tik yra tikimybe gauti bana

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jokiu banu nuo tada kai parsinesiau boxa visada pajungtas live ir visi tie zaidimai kurie buvo zaidziami anksciau negu oficiali data irgi buvo zaidziami,ir jokiu problemu,aisku galima drebeti ir nejungti live ir vergti kad negaliu lost live nes bijau bano,arba galima buti live ir losti zaidimus po 7 lt

aisku dabar jau ziurima i ps3 ir tai tikrai ivyks,bet boxas nebus iskeistas i ps3,bus tiesiog ir ps3 nes jau isejo zaidimai kuriu man reikejo beveik,ir cia jokiu nera kalbu kad rinktis viena konsole arba kita,as rinkausi zaidimus,o kas nori gali pestis del to kuri konsole geresne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki sedziu norgej turiu ps2 noriu pirkt nauja ps3 ar xbox, labiau traukia ps3 ir dizainas ir joystikai , bet xbox kaona zymiai patrauklesne ka vertetu geriau pirkt? tik nesaliskai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki sedziu norgej turiu ps2 noriu pirkt nauja ps3 ar xbox, labiau traukia ps3 ir dizainas ir joystikai , bet xbox kaona zymiai patrauklesne ka vertetu geriau pirkt? tik nesaliskai

Čia nuo žmogaus priklauso kuri konsolė tau geriau. Aišku žaidimai/kaina santykiu laimi Xbox360, nes gali nusilaužti, jei esi žmogus kuriam būtina išbandyti daugelį žaidimų (šneku be ironijos), imk Xbox360 , jei tau užtenka kelių žaidimų imk PS3 :) Your choice :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki sedziu norgej turiu ps2 noriu pirkt nauja ps3 ar xbox, labiau traukia ps3 ir dizainas ir joystikai , bet xbox kaona zymiai patrauklesne ka vertetu geriau pirkt? tik nesaliskai

Gerai nešališkai ,tai nešališkai (manau neišeis)

 

PS3 +:

 

1.BD grotuvas

2.Palaiko Full HD (atrodo, arba jai ką nuskiedžiau pataisykit)

3. Kai kam patogus pulteis ,bet grynai toks pat kaip Ps2...

PS3 - :

 

1.Nenulaužtas ir vargu ar kada bus

2.Žaidimų,o ypač eskliuzyvų nėra per daugiausia.

3.Tai ka žada kūrėjai pasitvirtina po labai ilgo laiko

4.Per nelyg brangus

 

XBox 360 + :

 

1.Nulažtas

2.Daug žaidimų ir žymiai pigesnių(neorginalių)

3.Pats boxas pigesnis

4.Patogiausias pultelis pasaulyje

 

Xbox 360 - :

 

1.Gali greit būti rrod (aišku naujuose modeliuose nebepasitaiko dažnai ,bet tam ir yra garantija)

2.Nepaliko Full HD

 

(Išvardinau tik svarbiausias priežastis, jei nori pasiieškok daugaiu info čionai)

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu jus idomi mano nuomone kuo geriau PS3 uz Xbox360 ir Xbox360 uz PS3 tai manau taip:

1.Xbox kaina mazesne negu PS3 tai sioks toks pranasumas nes konsoles beveik vienodu galimybiu o kainos skirtumas nemazas :)

2.Trukumas Xbox yra del pulto baterijas grauze kaip nevalges zmogus :)

3.Kolkas Xbox zaidimu maciau Airijoje pilna visur o PS3 tai tokia kukli lentyna bet nekuklia kaina :) Tai tiek ir tesugalvojau jeigu pamanysit kad mano zinute netinka tai trinkit bet perspejimo nedekit as tik zmonems patariu :)

Redagavo Lietuvas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne mane siaip domina ne nulauzimas nes nuo jo tik bedos , pradeda originalus lievai eit, as nei vieno nei kito nelausiu. mane domina ar yra grafikos skirtumas? online kokie skirtumai? ir ar jie isvis turi wireless? mano akirati xbox elite 120 gb (1250 lt jei idomu kainos norgeij o ps3 80gb 1700lt) arba ps3 nenoriu prasimest. be to turiu full hd ar bus skirtumas? be to i lietuva griztu labai retai griztu tai ir nulauzimas ir zaidimai man neaktualu, nes ps2 nulauztas dirba nestebuklingai

DEKUJ

 

 

ir be to norvegijoj tiek skirtumu nera abu sakykim visko po vienodai tiek zaidimu tiek iskabu, ir dar maciau kad yra tas bateriju pakrovejas power kit ar kazkaip ten .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.