R41M15

Ar negausiu bano jai ?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , ar negauciau bano jai pas mane butu Chipuotas xbox360 ir losciau originala zaidima per LIVE kiek procentu kad pagaus ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

50 ant 50 :D ,bet kada nors vsivien pagaus

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cipuoja tuos xbox :D R4M15 tu esi teisius su cipu losti orga gali be baimes nes losent orga cipas atsijunges ir net microsoftas jo nereguoja, o jau kai flesintas tai tada gali lost tiek orga tiek piratini tikimybe gauti bana vienoda bet su cipintu net nebandyk lost piratinio online!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man idomu kur jus rasit kad kas cipuotu xbox360

Jei tau taip idomu, tai turetum zinot kad juos senai cipuoja.

Aisq ziurint ar rimtas meistras ar pacanas kur tik fw moka perrasyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane atrodo čipuotas nes man ten kažką sakė dėjo į jį.Modifikavo ,bent taip sakė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kaip suprantu ji nucipuoja tam kad galima butu nufleshint, MS'as taip sustabde didziaja daly piratavimu, kadangi ne kiekvienas moka lituot, juo labiau nezino kur :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nemanau kad verta cipuot,nes na cipai pasensta vistiek,o flashinima gali vis atsinaujint,ir siaip va su flashintu jei losi orga live tai jokio bano tikrai negausi,nors gali ir taip negaut,cia jau kaip kam papuola,siaip jokios baimes isvis nera,nzn kaip kitiem

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nemanau kad verta cipuot,nes na cipai pasensta vistiek,o flashinima gali vis atsinaujint,ir siaip va su flashintu jei losi orga live tai jokio bano tikrai negausi,nors gali ir taip negaut,cia jau kaip kam papuola,siaip jokios baimes isvis nera,nzn kaip kitiem

tai tu zinok kad visos konsoles pagamintos nuo 2007 11 27 tik cipuojasi o po to fleshinasi.

ispirks tas konsoles senas is parduotuviu ir eis tik naujos. tada jau visi cipuos ir kukuos, nes kaina dvigubai didesne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ACiu jums labai uz ataskymus :) Susidariau dydesni ispudi pirkti ps3 negu xbox360

O gal kas zino kokios dabar kainos XBOX360 ir Ps3 parduotuvese bei per zmones ? ir kur east mate pigiausia vieta ?

Redagavo R41M15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu zinok kad visos konsoles pagamintos nuo 2007 11 27 tik cipuojasi o po to fleshinasi.

ispirks tas konsoles senas is parduotuviu ir eis tik naujos. tada jau visi cipuos ir kukuos, nes kaina dvigubai didesne.

Gerai, kad mano x360 pagamintas 2007-11-17, nes čipuot pats tikrai nebūčiau pasiryžęs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.