Simazo

GTA IV Problema

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, išdėstisiu greitai kame problema. Lošiu lošiu ir kai su mašina paspaudžiu gazą na realiai žiūrint ~1km pavažiuoju gan greitai ir man kažkaip kaip neužkrauta būna. Nėra soliuku kaikurių žibintų. Stoviu ten tada vietoj ir pobiški užloadina atsiranda soliukai medžia ir t.t. kame problema? Čia taip turi būt? Gal kas su Xbox?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, išdėstisiu greitai kame problema. Lošiu lošiu ir kai su mašina paspaudžiu gazą na realiai žiūrint ~1km pavažiuoju gan greitai ir man kažkaip kaip neužkrauta būna. Nėra soliuku kaikurių žibintų. Stoviu ten tada vietoj ir pobiški užloadina atsiranda soliukai medžia ir t.t. kame problema? Čia taip turi būt? Gal kas su Xbox?

na su boxu nemanau,gal su disku kad negerai,gal per dideliu greiciu ar i prasta diska keptas,nes siaip tokiu bedu nebuvo dar man kad ir kiek valandu be sustojimo losiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko cia nera...Tiesiog nespeja visko uzloadint boxas.Pas mane taspats , nieko cia nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant visu gta daliu buvo ir bus tas pats nesvarbu kokiai konsolei ps2, psp ar x360 (iskyrus manau ps3 nes ten BD diskai)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi tas pats buwo tai pernauja uzlaudinau geima ir paskui jau normaliai buwo :) bet tai ziauru kai nespeja waizdo uzkraut nera ne stulpu ne suoliuku tai kai warai dideliu greiciu atrodo nieko ten nera bet kai trenkiesi pasirodo ten stulpas buwo ar dar kas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nervina mane tokie dalykai :) na ka darysi, bent jau isitikinau kad ne box kaltė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na bet manau kad tai ne visiem nes man tokiu dalyku isvis nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi nieko panasaus nera, viska loadina laiku ir nera jokio atsilikimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mates as tokiu variantu, manau gali but pasedes lazeris ir leciau nuskaito diska, negu geras lazeris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien buvo bajeris isijungiau gta 4 losiu losiu ir vaizdas pradejo lagint.b* galvoju jau kazkas su disku blogai pradejau parintis belenkaip.Miriau kad per nauja uzkrautu vis tiek tas pats.Po to ziuriu kad ant tv pultelio dega led raudonai pasirodo belosdamas paspaudziau vaizdo suletinimo funkcija ant tv pultelio.Dar biski ir buciau as ta x dezute prasmugiaves.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi jokių lag'ų nėra. Load'ina tik įjungus žaidimą ir prieš misijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai o ar gali lazeris nusilpti kai xbox pirktas prieš 2men ir lošiama dozingai :D ~2h per dieną? Gal čia reikia kanors xbox konfiguracijose nustatyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai o ar gali lazeris nusilpti kai xbox pirktas prieš 2men ir lošiama dozingai :D ~2h per dieną? Gal čia reikia kanors xbox konfiguracijose nustatyti?

Nemanau. Į kokį kompaktą rašei ir kokiu greičiu? Pabandyk į kitą įrašyti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai o ar gali lazeris nusilpti kai xbox pirktas prieš 2men ir lošiama dozingai :D ~2h per dieną? Gal čia reikia kanors xbox konfiguracijose nustatyti?

jei tiek losi tai tikrai ne lazeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.