diggerx

Perku/Renkuosi Monitorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Nu paprastos antenos kur ant televizoriaus ar ant stogo statos tau reikes ,galesi pasijungt 2 telikus nuo tos pacios antenos tik reiks sakotuvo kur ikisi antenos laida ir is jo iseina 2. Bet jei tu ta gala turi, tai turetu ir ja eit pajungt bet man atrodo tik prie vieno teliko.

Redagavo butas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gerai jauciu tada imsiu samsunga ir prie to pacio noriu paklaust kaip su ta antena ten ar tinka nuo galos skaitmenines ( pirka is teo) ar netinka ? ir jeigu tinka ar galiu nuo tos pacios antenos pajungti 2 tv ar as cia jau nusisneku :) ?

 

Gala televizijai tnika betkokia antena, tai per spliteri ir i telika i monitoriu pasijungsi, bet matysi tik kelis tuos kanalus kuriuos gali transliuot tavo monitorius. Kiekvienam TV reikalingas skaitmeninis priedelis, tai per viena priedeli 2 tv nepajungsi. Dabar net daugiabuciuose zmones privalo pirkt priedelius, kai anksciau galedavo tik i tv pajungti kabeli, kuris ejo is laiptines :)

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gala televizijai tnika betkokia antena, tai per spliteri ir i telika i monitoriu pasijungsi, bet matysi tik kelis tuos kanalus kuriuos gali transliuot tavo monitorius. Kiekvienam TV reikalingas skaitmeninis priedelis, tai per viena priedeli 2 tv nepajungsi. Dabar net daugiabuciuose zmones privalo pirkt priedelius, kai anksciau galedavo tik i tv pajungti kabeli, kuris ejo is laiptines :)

nu sita supratau kad to priedelio nepajungsiu man to ir nereikia man tiesiog reikai antena pasijungt o antros nesinori vest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu sita supratau kad to priedelio nepajungsiu man to ir nereikia man tiesiog reikai antena pasijungt o antros nesinori vest

 

Dedi toki spliteri ant pagrindinio laido einancio nuo antenos, ir tada issivedzioji 2 kabelius kur tau reik ;)

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokį iš patirties kokybiškiausia monitorių galite siūlyti maždaug už 300lt-400lt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokį iš patirties kokybiškiausia monitorių galite siūlyti maždaug už 300lt-400lt?

Tokiose kainų ribose nieko gero nerasi. Geriau pasitaupyk iki kokių 800-1000 ir imk padorų su VGA, DVI ir HDMI. Nes už tokią sumą nusipirkus gailėtis po to teks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokį iš patirties kokybiškiausia monitorių galite siūlyti maždaug už 300lt-400lt?

Ne į temą

dabar tikslei neatsimenu bet seniau budavo benq naujiu monitoriu 22 coliu su hdmi uz mazdaug 450-500
Redagavo osmosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na radau viena monitoriu uz 400lt LG W1943SS-PF

 

kokia butu jusu nuomone apie ji? galbut kas turi sios serijos monitoriu ir gali ka issamiau pasakyti apie kokybe patoguma ir pan.? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsilikimo laikas gana didelis, ghostinima gali matyt

5ms nera daug :) nesiamtys to ghostinimo. Bent pas mane 5ms ir viskas tvarkoj :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzsisaukia samsung 2333hd biski dar vienas klausimelis kilo, o per hdmi jungti galima pajungt galos imtuva kuris hdmi isejima ar butinai rekia kad hd tv butu kad siustu signala per hdmi jungti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo yra hdmi

ce man tokia durna mintis uzejo XD

Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.