diggerx

Perku/Renkuosi Monitorių *BENDRA TEMA*

Rekomenduojami pranešimai

Geras variantas ir kaina gera ,jeigu dydis tinka imk . Nebent daug multiplayer fps žaidi ,tada siūlyčiau lcd ieškoti. Aišku dabar dauguma turi visokius overdrive kurie situacija tikrai pagerina ,bet vistiek žaidžiant 60fps gali jaustis nedidelis lagas . O filmam  ir singleplayer žaidimam viskas labai gerai bus .

 

o tai koks sitas,kad ne lcd ?

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox 360 geriau prie tv jungt, nes xbox palaiko 720p raiska .Ant full hd monitoriaus vaizdas bus baisus, o ant tv geriau atrodys ,kad ir su full hd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas rekomenduotu monitoriu 1440p ?

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieškau 21"-23" monitoriuas už +- 500 Lt. Reikalavimai IPS panelė, kuo mažesnis reakcijos laikas ir hdmi, vga ir dvi jungtys, tagi jeigu kas nors galit pasiūlyt koki gera varianta būčiau dėkingas.

Kolkas mano liste yra:

http://www.1a.lt/philips_224e5qdab

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/led_monitoriai/hp_pavilion_22xi

http://www.rde.lt/products/lt/146/7318/sort/1/filter/0_0_0_21.89.24538.91.93.94.95/22EA53VQ-P-21.5-IPS-LED-16-9-monitorius.html

 

Būtu įdomu sužinot atsiliepimus (jeigu žinot ką nors) apie juos.

Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieškau 21"-23" monitoriuas už +- 500 Lt. Reikalavimai IPS panelė, kuo mažesnis reakcijos laikas ir hdmi, vga ir dvi jungtys, tagi jeigu kas nors galit pasiūlyt koki gera varianta būčiau dėkingas.

Kolkas mano liste yra:

http://www.1a.lt/philips_224e5qdab

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/led_monitoriai/hp_pavilion_22xi

http://www.rde.lt/products/lt/146/7318/sort/1/filter/0_0_0_21.89.24538.91.93.94.95/22EA53VQ-P-21.5-IPS-LED-16-9-monitorius.html

 

Būtu įdomu sužinot atsiliepimus (jeigu žinot ką nors) apie juos.

Kam tau IPS? Imk RL2455HM - tikras gaming monitorius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat, perkuosi ir as sau monitoriu/televizoriu, issirinkes esu RL2455HM- kitaip Gaming Monitor, minedamas televizoriu, jis bus naudojamas retkarciais paziureti televizija, ar yra geresniu pasiulymu siuo metu iki 500lt?? Ir noreciau isgirstu atsiliepimu jei kas turite.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam tau IPS? Imk RL2455HM - tikras gaming monitorius.

Ips man reikia dėl apžvalgos kampų, nes kai žiūriu filmus ir guliu lovoj, tai monitorius nėra akių lygije, ko pasekoje monitorius kuriame yra TN panelė rodo tamsesnį vaizdą nei jis yra akių lygije.

Šio vaizdelio 3 minutėj puikiai parodyta kodėl būtent man reikalings geras apžvalgos kaimpas

Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Apžvalgų kampas čia ir buvo traktuojamas kaip didžiausias IPS pliusas, kuris iš tiesų yra labiau reklaminis triukas ir tiek. Jei per daug nežaidi, tai imk bet kokį ir viskas. Su IPS bus spalvos gražios, bet daugiau nieko.

   Iš savo parinktų imk LG nes apie HP ir Philips tai net nežinau ką sakyt. Kiek vartęs apie monitorius, tai tokiom firmom man rodos net apžvalgų nedaro :D DELL labai giriami IPS nors kažkiek pervertinti. Dar gali atkreipt dėmesį į Samsung, nes jie patys gamina ir sau ir kitiems.

   IPS jau nebeklausk, nes ten reikai eiti žiūrėti į spalvas ir imti kas patinka. Be to suma tokia, kad pasiimk naujesnį modelį žinomo gamintojo ir viskas. Dar paieškok ką rekomenduoja kituose forumuose ir tiek. IPS DELL, bet brangūs, o gaming BENQ visi giria nes kol kas jų technologija geriausia.

 

Tai vat, perkuosi ir as sau monitoriu/televizoriu, issirinkes esu RL2455HM- kitaip Gaming Monitor, minedamas televizoriu, jis bus naudojamas retkarciais paziureti televizija, ar yra geresniu pasiulymu siuo metu iki 500lt?? Ir noreciau isgirstu atsiliepimu jei kas turite.

   Kiek žiūrėjau gerą mėnesį apie jį, tai kaip ir nieko nėra geriau. Yra nauja versija - RL2460HT, tai vienas prie vieno, tik tiek, kad turi stova reguliuojamą ir Hdmi Out bei kainą didesnę, o Lietuvoje net nėra. Su tiek navarotų kaip Benq nerasi.

  Aš rinkaus rinkaus ir jau beveik pirkau, bet galiausiai pasiėmiau 19" CRT, bet mano PS3 vga laidas vėluoja jau savaitę su atsiuntimu :D

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir dar klausimėlis, ar užteks man jo dydžio? Juolab kad gulėsiu lovoje maždaug penkių metrų atstumu, ir jis bus ne akių lygyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir dar klausimėlis, ar užteks man jo dydžio? Juolab kad gulėsiu lovoje maždaug penkių metrų atstumu, ir jis bus ne akių lygyje.

iš 5 metrų žiūrint man bent 32' tv norėtus su monitorium ne daugiau 3 metrai . Nors jei pas tave rega gera gal ir iš 5m viską įžiūrėtum, gali kokiam prekybos centre pasibandyti.

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tame ir ėsmė, noriu didesnio ekrano, įžiūrėt įžiūriu bet asmeniškai man reikia didesnio ekrano, bet kiek mačiau už tokią kainą nebuvo didesnių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

   Apžvalgų kampas čia ir buvo traktuojamas kaip didžiausias IPS pliusas, kuris iš tiesų yra labiau reklaminis triukas ir tiek. Jei per daug nežaidi, tai imk bet kokį ir viskas. Su IPS bus spalvos gražios, bet daugiau nieko.

   Iš savo parinktų imk LG nes apie HP ir Philips tai net nežinau ką sakyt. Kiek vartęs apie monitorius, tai tokiom firmom man rodos net apžvalgų nedaro :D DELL labai giriami IPS nors kažkiek pervertinti. Dar gali atkreipt dėmesį į Samsung, nes jie patys gamina ir sau ir kitiems.

   IPS jau nebeklausk, nes ten reikai eiti žiūrėti į spalvas ir imti kas patinka. Be to suma tokia, kad pasiimk naujesnį modelį žinomo gamintojo ir viskas. Dar paieškok ką rekomenduoja kituose forumuose ir tiek. IPS DELL, bet brangūs, o gaming BENQ visi giria nes kol kas jų technologija geriausia.

 

   Kiek žiūrėjau gerą mėnesį apie jį, tai kaip ir nieko nėra geriau. Yra nauja versija - RL2460HT, tai vienas prie vieno, tik tiek, kad turi stova reguliuojamą ir Hdmi Out bei kainą didesnę, o Lietuvoje net nėra. Su tiek navarotų kaip Benq nerasi.

  Aš rinkaus rinkaus ir jau beveik pirkau, bet galiausiai pasiėmiau 19" CRT, bet mano PS3 vga laidas vėluoja jau savaitę su atsiuntimu :D

Dėl reklaminio triuko, dėl ips apžvalgos kampų negaliu sutiki, Laptopas ir monitorius kuri turiu su TN panelėmis Patamsėja kai į jį žiūri iš apačios, o IPS tabletas ir telefonas beveik nekeičia spalvų esant dideliems kampams. aš geiminčiau labai daug, tai aišku rinčiausi TN, bet man pagrindinis aspektas yra geri apžvalgos kampai filmam žiūrėti, taip pat karts nuo karto su PS ir kitom programom dirbant tikrai pliusas, o žaidimams pvz ir 5ms reakcijos laikas yra gan padorus ir nesijaučia kažkokio ten atsilikimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tame ir ėsmė, noriu didesnio ekrano, įžiūrėt įžiūriu bet asmeniškai man reikia didesnio ekrano, bet kiek mačiau už tokią kainą nebuvo didesnių.

Yra dar 27", GL serija buvo konsolėms skirta, bet šitas modelis neturi kolonėlių jei reikia tau jų - http://www.benq.com/product/monitor/GL2760H/

http://www.skytech.lt/gl2760h-monitorius-benq-gl2760h-led-fhd-2ms-dsub-dvi-hdmi-p-198995.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

gal galite pasiūlyti nebrangų monitorių, prie kurio galėčiau prisijungti PS3 slim? nereikia labai didelio, kuo paprastesnio /// gal kas nors parduodate ar žinote, kas parduoda nebrangiai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.