Magnitas

8GB zaidimo antra puse..

Rekomenduojami pranešimai

Zodziu buvo taip, isirasiau ,,God Of War" pirma dali. Kaip speju, dazaidus iki puses zaidimas pradejo strikti ir po keliu sekundziu dingo medziai ir liko nevalingas medziu osimas. Jei kas zaide, tiklsiau ten, kur du monstrai tempe du zmones su lenciugais. Zodziu, nezinau ka daryti, kad is to pacio kompakto pasileistu antra puse? Gal kas esate susidure su panasia problema ir zinote kaip ja isspresti? Priminsiu, kad 8GB zaidima irasiau i Dual Layer. Ir sorry jei tokia tema buvo kurta. Siek tiek patingejau perzvelkti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu buvo taip, isirasiau ,,God Of War" pirma dali. Kaip speju, dazaidus iki puses zaidimas pradejo strikti ir po keliu sekundziu dingo medziai ir liko nevalingas medziu osimas. Jei kas zaide, tiklsiau ten, kur du monstrai tempe du zmones su lenciugais. Zodziu, nezinau ka daryti, kad is to pacio kompakto pasileistu antra puse? Gal kas esate susidure su panasia problema ir zinote kaip ja isspresti? Priminsiu, kad 8GB zaidima irasiau i Dual Layer. Ir sorry jei tokia tema buvo kurta. Siek tiek patingejau perzvelkti. :D

siaip buna ir DVD5 versijos GOW. visu pirma ar nupatchinai zaidimo imidza pries rasydamas i DL DVD? buna ten tokis toxic patchas, tam kad PS2 suprastu, kur baigias pirmas layer'is ir prasidedda antras. Dar gali buti niuansu priklausomai nuo to kox tavo PS2 modelis, fat, slim ir t.t. dar kai kuriuose chipuose galima keist DL nustatymus.

 

sekmes experimentuojant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie tai, kad reikia nuphatinti nesu girdejas.. O PS2 pas mane mazas. Tas, mazas modelis. O jei yra pasirinkimu galimybe cype, ka reikia keisti? Ar bent pabandyti? O siaip jei nepades nustatymai tai CD kaip ir sugadintas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie tai, kad reikia nuphatinti nesu girdejas.. O PS2 pas mane mazas. Tas, mazas modelis. O jei yra pasirinkimu galimybe cype, ka reikia keisti? Ar bent pabandyti? O siaip jei nepades nustatymai tai CD kaip ir sugadintas?

taip, jei chipo nustatymai nepades, tu antro layer'io ko gero ir nepaleisi. susirask per google ta toxic patch'a ir pasiskaityk info apie ji, ten bus smulkiau paaiskinta. galesi megint nupatchines vel persirasyt i nauja diska. jei pavyks, parasyk man i PM please, nes as ir noreciau, turiu paripinta DVD 5 versija sito zaidimo, bet ten iskarpytos extros kai kurios, kai pereini zaidima tai man reiketu PAL DVD9 versijos. (butent PAL)

 

O siaip man labiau visgi patiko pirmoji GOW dalis, nors antra irgi labai gera.

 

sekmes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As atsisiunciau PAL DVD9. Bent jau taip buvo rasyta ant torento. Zinai, jei tas gidas anglu kalba tai man nelabai tiks. Su Alkonu vertejautis uzims daug laiko. Nors jei neatsiras daug rasanciuju tai teks. O tu man taip ir neparasei ar nustatymus cypo reikia paciam akzkaip pasidaryti ar cypas pas turi nustatymus, kurie jau yra aktyvus? Jei pirmas varijantas, tai kaip juos konfiguruoti? O kaip sekesi parasysiu po tavo posto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.