Rolazz

Mirror’s Edge

Rekomenduojami pranešimai

Taigi kas nors įvykdėt bent kelis Speedruns arba Time Trials (3 stars)?

 

Paskutinį kartą kai žaidžiau šį žaidimą, tai jei gerai pamenu žaidžiau Chapter 2 Speedrun ir pritrūko ~10 s., nuo to karto ir padėjau žaidimą į šalį.

Tikriausiai šiandien susitvarkysiu konsolę, tai vėl ketinu grįžti prie šio žaidimo ir pradžiai imtis Time Trials, nes turėčiau įgauti daugiau praktikos ir bus lengviau pereiti tuos Speedruns.

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pora esu perejas time trials 3start,o tas chapter 2 speed run tai mane nervino po jo as daugiau irgi lost nenoriu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

same here, kazkaip perejau as ant visu sudetingumu ir be ginklu ir tt. bet tas zvaigzdes rinkti ant time tials ir daryt tuos speed run'us mane nervuoja, viska padariau isskyrus tuos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jo labai nervina ipac varai gerai be jokiu klaidu ir padarai klaida ir turi per nauja ziauriai nervina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar pradėjau žaist Time Trials.

 

Gavau 3 stars iš Playground One/Two, Edge ir 2 stars iš Arland. Playground Two teko siekti 3 stars du kartus, nes pirmą kartą dėl kažkokių priežasčių neišsaugojo rezultato :| Kam nors buvo taip atsitikę?

 

Dar toks keistas dalykas. ME buvau žaidęs jau gana seniai ir turėjau kažkiek stars iš Time Trial, tačiau vakar paleidus žaidimą išmetė lentelę, kad reikia updeitint (ne, čia ne NXE update). Po update nuėjau į Time Trial meniu ir rodė, kad neturiu nei vienos stars, tačiau tik surinkau 11 stars ir gavau achiev "Attain a Time Trial star rating of 20". Hm, net pasimečiau ;)

 

Tuo man ir patinka Time Trial, kad jie yra trumpi. Vieną kartą susiveli ar padarai kokią kvailą klaidą ir iškart restartini, todėl tarkim per 10min gali daug kartų bandyti pasiekt 3 stars. O Speedrun, tai vieną lygį tenka ~10min žaisti, kur nors gale padarai žiaurią klaidą ar net kelias ir ragas...

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tu seniau zaidiai ofline ME,o dabar online todel ir neliko.Man taip buvo losiau ofline zaidima turejau 11 tasku ir paskui losiau online ir neliko nieko :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, anksčiau žaidžiau offline, tik sakau nustebino, kad surinkus 11 stars davė achievement'ą, kuriam reikia 20 stars. Na tiek to, kas buvo tas buvo.

Oi dar ilgas kelias laukia iki "Attain a Time Trial star rating of 50" ir dar tolimesnis iki "Attain a Time Trial star rating of 90." ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dar yra net Attain a Time Trial star rating of 90 ? aš galvojau kad tik 50 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai ir DLC pirksi?

Ne į temą

Viskas priklauso kaip seksis su Time Trial'ais, jei surinksiu daug stars (max 69 stars be DLC), tai tikriausiai pirksiu ir DLC. Ir šiaip ME geras žaidimas, tai kodėl ne :)

Max galima surinkti 96 stars (su DLC), o achiev'ui reikia 90, todėl mažai kur galima klysti ir tenkintis 2 stars.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klubai, sieksi 50 stars?

 

Aš iki "New Eden" turiu visose vietose po 3 stars (viso ~41 stars), išskyrus:

"Playground Three" - yra daug tokių "slidžių" vietų kur galima lengvai suklysti, tai kolkas sėdžiu su 2 stars.

"Burfield" - yra viena man nelaiminga vieta (netoli pabaigos), kurioje beveik visada suklystų ar šiaip padarau kokią nesąmonę ir prarandu kelias sekundes, kurių man ir trūksta iki 3 stars.

 

 

p.s. žaisdamas Time Trials kolkas apsiėjau be 'sidestep' (poroje vietų teko panaudoti) ir 'wallrun kick glitch'.

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi šiandien galutinai pabaigiau Mirror's Edge žaidimą.

 

Kalbant apie Speedruns, tai sunkiausias iš jų yra Chapter 2, ne tik pats ilgiausias (11min), bet turbūt ir daugiausiai vietų, kur galima lengvai nukristi ar kitaip susimauti. Perėjau per ~10.43min (jei gerai pamenu), nors miriau 2 kartus ir dar kartą neblogai susivėliau, bet pavyko pasiekti reikiamą laiką vien dėl poros gerų sutrumpinimų žaidimo metu (jei kam įdomu tie sutrumpinimai, tai youtube ar man PM). O kiti Speedruns, tai daugmaž nebuvo sunkūs, ypač kai prieš tai perėjau Time Trials, tai tose vietose per Speedruns žaibiškai perbėgau.

 

Kalbant apie Time Trials, tai nėra jie itin sunkūs, tiesiog reikia tikrai nemažai praktikos norint 3 stars iš kiekvienos vietos. Iš pagrindinių Time Trials, tai iki galo nepribaigiau (tik 2 stars) dviejų vietų: Atrium One ir Atrium Two. Taigi po visko (1000G) nusipirkau ir DLC, jame 9 nauji Time Trials, tačiau beveik kiekvienas iš jų yra kietas riešutėlis, nes lakstai ne mieste, o ore. Turiu omeny, viskas ant ko tu lakstai kabo ore, todėl labai paprasta nukristi. Šiaip iš Time Trials surinkti 20, 35, 50 (su DLC) stars yra gana paprasta, 75 stars šiek tiek reikia pasistengti, o 90 stars jau bent man tai tapo tikru įšūkiu (vienu metu jau norėjau viską mesti). Taigi net 4 DLC Time Trials liko su 2 stars, aišku galėjau rinkti iki max 96 stars, bet likę Time Trials yra žiaurūs. 90 stars man per akis!

 

Kažkas aukščiau minėjo, kad perėjo be ginklų ant Hard. Nors ir buvau perėjęs ant Normal be ginklų, tačiau ir ant Hard žaidžiau be ginklų, kad būtų šiek tiek sunkiau, tačiau vistiek visą geimą ant Hard per ~2-3val. tiesiog prabėgau. Huh... buvo net per lengva. Taigi gale turim visus 1250G. Paklausit vertėjo tiek daug laiko gaišti ir dar išleisti 800MSP už DLC? Oh yeah! Tikrai vertėjo :(

 

Kai anksčiau žaidžiau tik main story, tai žaidimas tiesiog labai patiko (ypač dėl parkour), bet paskutiniu metu prisėdus prie Speedruns ir Time Trials, tai žaidimas tiesiog ypatingai sužavėjo ir pritraukė. Laukiu nesulaukiu antros dalies :(

 

 

Vienas iš DLC Time Trials, kad būtų aiškiau kaip ten kas kabo ore:

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip game tai geras. perejau dabar ant normalo, susirinkau susni achv ir bandau eit ant hardo tuo paciu ir speed runus prabegau. kaip abydna kai lakstai visur aplinkui skubi kiek gali ir atbegi 3 sec. pervelai :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.