Rolazz

Mirror’s Edge

Rekomenduojami pranešimai

jau kelis chapter perejau,nu labai patiko,tikrai neeilinis geimas,fps bet ne saudykle,labai idomus,ir kad ginklu nereikia naudot labai gerai,tik begiot ir sokinet,nzn gal ir panasus i assasins creed tuo sokinejimu,bet siaip zaidimas visai kitoks ir man dauh idomiau uz bet kokias ten fps saudykles,idomia kryptim zaidimas pasukes ,pasirodo galima toki gera geima sukurt su first person vaizdu,nerealus zaidimas,orginalus,nereikia nieko saudyt,nebent koki langa kai trukdo

vienas is idomesniu zaidimu paskutiniu metu,bent jau kazkas naujo nuo tu visu saudykliu kartais jau bloga darosi,o cia sviezas oro gurksnis toks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, ir aš pritariu, kad bent kažkas naujo, o ne monotonija kaip visi žaidimai, nauja dalis, bet ji ten gal tik grafika patobulėjusi, o daugiau viskas tas pats...

Gal tik norėtųsi filmukų tikroviškiau atrodančių, bet šeip viskas labai gerai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintis su filmukais labai puiki - vector grafika. Dasr kas labai patiko - spalvingumas. Ryškus game ir ten stovint ant stogo atrodo kad iš tikrųjų aš pats ten stovėčiau :idea: Beje, kokia daina ten kur meniu yra? Labai patinka bet nežinau pav.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintis su filmukais labai puiki - vector grafika. Dasr kas labai patiko - spalvingumas. Ryškus game ir ten stovint ant stogo atrodo kad iš tikrųjų aš pats ten stovėčiau :idea: Beje, kokia daina ten kur meniu yra? Labai patinka bet nežinau pav.

Man irgi sita daina patiko o pavadinimas: ALCORUS - SHINE bet yra dar kazkokia dainos versija.:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dabar kai čia MS siaučia su banais, aš manau padariau vieną esminę klaidą vakar. Kaip jau žinoma, MS žiūri achievementų gavimo laikus, tad aš vakar užsikūriau mirrors edge, sakau palošiu. Na gavau vieną achievementą ir išjungiau. Poto kažkaip kirto į galvą mintis, kad čia taigi PAL versija, o PAL versija išeina tik penktadienį berods. Po visos šitos minties buvo ilgas ir garsus
Ne į temą

n*****

:idea:
Redagavo Baikas
Offtagai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dabar kai čia MS siaučia su banais, aš manau padariau vieną esminę klaidą vakar. Kaip jau žinoma, MS žiūri achievementų gavimo laikus, tad aš vakar užsikūriau mirrors edge, sakau palošiu. Na gavau vieną achievementą ir išjungiau. Poto kažkaip kirto į galvą mintis, kad čia taigi PAL versija, o PAL versija išeina tik penktadienį berods. Po visos šitos minties buvo ilgas ir garsus
Ne į temą

n*****

:blink:

Ne į temą

Nieko gi nebus kad anksciau zaidi, juk parduotuves gauna pora dienu pries, ir gal pardavineja nelegaliai tik gave.

Taip kad buk ramus;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nieko gi nebus kad anksciau zaidi, juk parduotuves gauna pora dienu pries, ir gal pardavineja nelegaliai tik gave.

Taip kad buk ramus;)

Ne į temą

Tikekimes tavo tiesa..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip chapter 3 berods pereit į tą hideout'ą? Krč bėgu tais pastoliais ir ten prienu liepto galą. Nu ždž kur į kranus reik nubėgt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip chapter 3 berods pereit į tą hideout'ą? Krč bėgu tais pastoliais ir ten prienu liepto galą. Nu ždž kur į kranus reik nubėgt?

pastoliais reikia uzlipt i pati virsu to pastato,ziurek kur galima uzlipti butu ir rasi,as jau 6 tam chapteri,tai viena vieta tokia nelengva pasitaike,bet idomu,nauji ispudziai tokie kur is jokio kito zaidimo nebuvo dar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galetu tik truputi ivairesniu vietu but zaidime,kad ne tais paciais stogais daugiau nei puse zaidimo lakstyt,o taip visai neblogas zaidimas,yra vietu kur sunkiau uzlipt kur reikia,bett trumpam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galetu tik truputi ivairesniu vietu but zaidime,kad ne tais paciais stogais daugiau nei puse zaidimo lakstyt,o taip visai neblogas zaidimas,yra vietu kur sunkiau uzlipt kur reikia,bett trumpam.

na vietos tikrai ivairios,tik reikia daugiau pereit,ir gatve pakastai,ir metro,ir ant traukinio,ivairiu tu vietu yra tikrai neatsibosta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar sesis chapterius praejes bet viskas kartojasi zinok,vietos tikrai panasios,su traukiniais tai gerai atrode.o taip monotoniskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar sesis chapterius praejes bet viskas kartojasi zinok,vietos tikrai panasios,su traukiniais tai gerai atrode.o taip monotoniskas

nu kaip kam,tau monotoniskas,kitiem ne,jei man butu monotoniskas tai tikrai taip neitrauktu,jau monotonisku zaidimu tiek prikuria kad net neidomu darosi,nevardinsiu geriau,o cia visiskai nauji pojuciai is zaidimo,sakai kartojais vietos,nutaimanau namu stogai ir kiti pastatai ant ju neturi labai skirtis vieni nuo kitu,viska taip kaip turi buti,uztenka ir veiksmo ir kartais laisviau palakstai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va isbandziau dabar,dar nedaug palosiau,bet pirmas ispudis geras,toks neeilinis zaidimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.