TOBLOKAS

Ar tiks toks monitorius.

Rekomenduojami pranešimai

Gal bandet kas nors per dvi prijungt monitoriu? Pas mane laptopas pajungtas per VGA, tai nervuoja kaisiot pastoviai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O Pabaliuose nebuvai? Ten mano vaikystės laikais daug chebros geimais ir konsolėmis prekiaudavo, nežinau, kokia dabar situacija...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal bandet kas nors per dvi prijungt monitoriu? Pas mane laptopas pajungtas per VGA, tai nervuoja kaisiot pastoviai :)

Ne į temą

Aš per DVI pajungęs, tai turi ant pačios VGA būti tokia jungtis ir ant moniko ir laido reikia ir vsio :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane monitoriuje yra DVi jungtis, jauciu teks laukti kol BMS ar FIS atsiras arba padeveta pirkti, net nezinau atrodo toks menkniakis, o va LT nera :rofl:

 

diax000, o tu kietas turi GTA 4, NBA 2K8 , CALL OF DUTY 4, HALO3, o as dar tik ruosiuosi Assasins Creed ar Mass Effect cia bus mano pirmas grajus, o gerai varai.

Redagavo TOBLOKAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:rofl:

 

Gal galit nufotkint pas ka pajungta per dvi, kaip atrodo visas laidas. Bandziau su tokiu perejimu, kur buvo prie vaizdo plokstes kompo, bet pajungus nieko nerodo, sakau gal reikia kokio specifinio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:rofl:

 

Gal galit nufotkint pas ka pajungta per dvi, kaip atrodo visas laidas. Bandziau su tokiu perejimu, kur buvo prie vaizdo plokstes kompo, bet pajungus nieko nerodo, sakau gal reikia kokio specifinio

Tai jei lenda viskas ok, tik perjunk ant monitoriaus su mygtuku "Source" bent pas mane toks ir persijunks į Digital Mode ;-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei lenda viskas ok, tik perjunk ant monitoriaus su mygtuku "Source" bent pas mane toks ir persijunks į Digital Mode ;-)

Same here.

 

Nereikia jokio perėjimo: prisuki DVI kabelį prie monitoriaus, jį kiši į PC videškę (aišku, ji turi turėti DVI jungtį, nes kitaip nepajungsi), prisuki VGA kabelį prie monitoriaus, įkiši jį į Xbox'ą, su Source ant monitoriaus gali pasirinki, ar rodyti PC vaizdą, ar Xbox'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu pas mane ant monitoriaus tik DVI jungtis yra, jokio VGA nera. Ka tada daryti?

Redagavo gogilalelis5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu pas mane ant monitoriaus tik DVI jungtis yra, jokio VGA nera. Ka tada daryti?

Tada pirkti naują monitorių arba žaisti ant teliko, nes X'ui reikalinga VGA jungtis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu pas mane ant monitoriaus tik DVI jungtis yra, jokio VGA nera. Ka tada daryti?

taip yra adapteris kaip ir sake, outsider nusisnekejai :) adapteris butu toks: Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip yra adapteris kaip ir sake, outsider nusisnekejai :) adapteris butu toks: Nuotrauka

Kurioj vietoj nusišnekėjau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

25 poste :)

Aš supratau, kurį post'ą turi omeny, nesupratau, kas tau atrodo negerai... Jeigu nori normaliai pasijungti prie monitoriaus, tai reikalinga ir DVI, ir VGA jungtis. Rašo žmogus, kad tik DVI jungtį turi, tai gali pasijungti su adapteriu, bet reikės traukioti kiekvieną kartą kabelį, kai norėsi PC įsijungt arba kokį nors switch'ą įsigyti.

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.