TOBLOKAS

Ar tiks toks monitorius.

Rekomenduojami pranešimai

Ar iseis XBOX 360 pajungti anr tokio Samsung 206BW LCD monitoriaus, 51cm (20") Wide, 3000:1, 2ms, DVI. As ta specialu kabeli nusipirksiu ,bet kaip del monitoriaus tiks .

Redagavo TOBLOKAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl turėtų netikti, matau turi jis DVI jungtį, tai manau aišku turės ir VGA jungtį, tai šauniai, PC su moniku pajungsi su DVI jungtim, laidas bus pridėtas prie moniko, bent pas mane buvo, o VGA kuri yra kompe, manau turės DVi jungtį ;-) O XBOX'ą su VGA jungtim, ir vienu mygtuko paspaudimu ant monitoriaus galės pasidaryti, kad būtų ar tai XBOX vaizdas ar tai PC ;-) Labai patogu. Pas mane taip padaryta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl turėtų netikti, matau turi jis DVI jungtį, tai manau aišku turės ir VGA jungtį, tai šauniai, PC su moniku pajungsi su DVI jungtim, laidas bus pridėtas prie moniko, bent pas mane buvo, o VGA kuri yra kompe, manau turės DVi jungtį ;-) O XBOX'ą su VGA jungtim, ir vienu mygtuko paspaudimu ant monitoriaus galės pasidaryti, kad būtų ar tai XBOX vaizdas ar tai PC ;-) Labai patogu. Pas mane taip padaryta.

Tai labai gerai ,nes siandiena XBOX elite is BMS nusipirkau kita savaite atves, bet va ta VGA jungti sunku gauti sako nera LT gal zinai kur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai labai gerai ,nes siandiena XBOX elite is BMS nusipirkau kita savaite atves, bet va ta VGA jungti sunku gauti sako nera LT gal zinai kur

Taprasme VGA jungtį? VGA laidą xboxui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taprasme VGA jungtį? VGA laidą xboxui?

Jo VGA jungti nes jos nei BMS, FIS nera ka daryti

Redagavo TOBLOKAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieškojau po visą Vilnių VGA kabelio, niekas neturėjo ne tik Vilniuje, bet ir kitų miestų filialuose, vienintelėj vietoj radau neoriginalų: http://www.megabaltic.lt/multimedia/item.p...281&lang=lt

 

Čia kaip užplaukia matyt, nes prieš mėnesį ieškojau tai pilna skelbimų nete buvo, kad parduoda, o dabar niekas neturėjo...

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo VGA jungti nes jos nei BMS, FIS nera ka daryti

tu aiskiai pasakyk ko tu ieskai xbox360 vga hd laido,ar vga to vga adapterio

 

siaip perkant orga laida tenai buna visi adapteriai reikalingi jau kartu,na padielkose ju nebuna,bet BMS yra tikrai cia

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu aiskiai pasakyk ko tu ieskai xbox360 vga hd laido,ar vga to vga adapterio

 

siaip perkant orga laida tenai buna visi adapteriai reikalingi jau kartu,na padielkose ju nebuna,bet BMS yra tikrai cia

man reikia VGA jungties XBOX 360 ji kainuoja 109 LT BMS, bet jos nera niekur sako net LT tai va gal kas parduodat as SIAULIETIS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera net LT.. aisku yra, tik ieskot nemoki.

Kur aš klausiau, tai sakė, kad neturi jokiam filiale. Pažiūrėtum nete, pamatytum, kad sandėly nei viena parduotuvė neturi (nebent per vakar/šiandien užpirko stebuklingai). Apėjau visas didžiąsias parduotuves ir apskambinau mažesnes, niekas neturėjo. Jeigu pas tave Panevėžy kokiam tvarte yra, tai aišku, kad ieškot nemoku.

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O skelbimuose ziurejai ?

Paziurejau skelbiu.lt , tai ten irgi kazkaip stebuklingai visi tik perka. Anksciau pamenu pilna parduodamu budavo.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O skelbimuose ziurejai ?

Paziurejau skelbiu.lt , tai ten irgi kazkaip stebuklingai visi tik perka. Anksciau pamenu pilna parduodamu budavo.

Tai aš ir sakau, kad prieš mėnesį žiūrėjau, tai visi pardavinėjo, o prieš kelias dienas ieškojau, tai tik perka... O tu man "Nemoki ieškot, nemoki ieškot" :) Radau kažkokiam užkabory Lentvary :)

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš ir sakau, kad prieš mėnesį žiūrėjau, tai visi pardavinėjo, o prieš kelias dienas ieškojau, tai tik perka... O tu man "Nemoki ieškot, nemoki ieškot" :) Radau kažkokiam užkabory Lentvary :)

Nu tai super daba y lentvari is siauliu trenktis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.