rankena

Xbox360 Arcade tech info

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gyvi kolegos.Rytoj perku xbox360 Arcade tad iskilo tikrai neramus klausimas.Pakalbejau su vienu xbox360 savininku,tai jis is paskutiniuju man irodinejo ,kad Arcade versija nors ir turi HDMI,nei pro kur nepalaiko 1080p.Sako 1080i palaiko o 1080p nei pro kur.Kaip yra is tikro.Pasidalinkit savo sukaupta patirtimi.

 

 

Ir dar klausimas.Kaip suzinoti ar xboxas360 yra 65nm Cpu,nepasikliaujant ipakavimu ir deze???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suzinoti ar xboxas360 yra 65nm Cpu,nepasikliaujant ipakavimu ir deze???

Būna kiek žinau ant mat. bloko parašyta 175w ir tiksliai nesu įsitikinęs, tačiau lyg galima kažkaip pažiurėt neišardžius jo. Pro tas pilkas groteles man atrodo ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būna kiek žinau ant mat. bloko parašyta 175w ir tiksliai nesu įsitikinęs, tačiau lyg galima kažkaip pažiurėt neišardžius jo. Pro tas pilkas groteles man atrodo ;]

Aciu bent uz tiek,bet man reiktu tiksliai zinoti,ir kiekvienam butu naudinga zinoti kaip atskirti,nes ikish koki seniena ir supleshkes ,ir liksi nieko nesuprates.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip manau, kad geriausia pažiurėt ant įpakavimo. Manau tikrai neturėtų meluot :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Nachren kurt nauja tema apie Arcade jai yra jau bent 5 temos per sias dienas sukurtos kur zmones klausineja ir yra atsakoma i tavo klausimus..

2. Naudokis paieska kita kart, rasi visus atsakymus i savo pateiktus klausimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.