Rekomenduojami pranešimai

Katik užsisakiau iš ebajaus.. Nekantriai lauksiu kol atsiųs ir pasidalinsiu mintimis kai jau galėsiu pažaist ne tik demo :innocent:

Jei patiko demo , tai pilna versija tikrai nenusivilsi , patikek. Lauksim atsiliepimu :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau keletą dienų žaidžiu.

Žaidimas nerealus, visiems sjrpg fanams, ir netik - privaloma pabandyti, bent jau demo!

Story įdomus, veikėjai nepaviršutiniški, mūšiai ilgoki ir tikrai įtraukiantys..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As sio zaidimo nezaides, bet is video grafika atrodo kaip ant PSP.

Labai klysti , oi kaip klysti , man tai vienas graziausiu JRPG. Grafinis "CANVAS" varikliukas tiesiog tobulai dera siam zaidimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjau neseniai, tai tikrai super žaidimas. Nebuvo nei vienos misijos,kad būtų nuobodu, kaip daugumoj kitų žaidimų ilgainiai misijos pasidaro vienodos ir nuobodžios, čia visos skirtingos, istorija įdomi, grafika super. Tikiuosi sega po poros metų pateiks sekančią dalį ar kažką panašaus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjau neseniai, tai tikrai super žaidimas. Nebuvo nei vienos misijos,kad būtų nuobodu, kaip daugumoj kitų žaidimų ilgainiai misijos pasidaro vienodos ir nuobodžios, čia visos skirtingos, istorija įdomi, grafika super. Tikiuosi sega po poros metų pateiks sekančią dalį ar kažką panašaus :)

Pilnai sutinku. Vienas is nedaugeliu zaidimu , kuriame idomumas islaikomas iki pabaigos, neziurint i tai , kad zaidimo trukme virs 40val. Sega jau kazka masto apie pratesimo kurima , bet dar kalba miglotai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mhm, tikrai toks išskirtinis geimas. Kažkas naujo nuo pastovių Medal of Honor ir jo klonų.

Kai kuriem gali pasirodyt vaikiškas dėl tų 'WHAM' komiksinių dalykų, bet man čia jau tikrai pasaka atrodo xD

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mhm, tikrai toks išskirtinis geimas. Kažkas naujo nuo pastovių Medal of Honor ir jo klonų.

Kai kuriem gali pasirodyt vaikiškas dėl tų 'WHAM' komiksinių dalykų, bet man čia jau tikrai pasaka atrodo xD

OMFG , Blindside , pasirode :thumbsup4: , galvojau jau nebeuzsuki i PL .Welcome back , man ;) .

Jei apie VC , tai nelygink ji su kazkokiu FPS , cia SJRPG ir gal zaidimo grafika gali is pradziu apgauti, bet zaidimas turi gilu siuzeta ir itraukianti gameplay'u. Pokolkas man geriausias JRPG skirtas PS3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir nelyginu tik sakau, kad jau truputį repetetive gaunas tie visi pasaulinio karo ..nu viska bando tikroviškai padaryt, o va čia jau kažkas naujo, dar

nebuvau matęs anime karo žaidimo, aišku čia ne shooteris, ir gerai, kad ne šiaip. Man asmeniškai gameplay visiškai prie širdies, primena Worms Armaggedon arba Hogs of War, o su jais labai įdomu buvo.

Taigi tas įdomumas + geras concept'as (kurio HoW ar Worms neturėjo) ..tai čia perliukas gaunasi. XD

 

P.S Thanks, man, i think im back, kažaip neužsukdavau, bet kur neužsuksi per tokias geimų karštliges, nenoriu atsilikt. ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai isivaizduoju, kaip istikruju atrodo grafika gameplay.Gal yra kokiu zaidimu panasiu grafikos stiliumi(kad isivaizduociau kaip atrodo, nes labai idomiai atrodo)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blinside kurioj vietoj tau sitas zaidimas primena worms,ar hogs of war ???? bandau kazkaip isivaizduot kuom jie panasus bet nerandu

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai isivaizduoju, kaip istikruju atrodo grafika gameplay.Gal yra kokiu zaidimu panasiu grafikos stiliumi(kad isivaizduociau kaip atrodo, nes labai idomiai atrodo)?

Lengviausia butu parsisiusti demo is PS store ir pamatysi.

blinside kurioj vietoj tau sitas zaidimas primena worms,ar hogs of war ???? bandau kazkaip isivaizduot kuom jie panasus bet nerandu

Visus siuos zaidimus vienija strateginiai gameplay'aus elementai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valyria Chronicles TJRPG žaidimas ateina ant pc?

 

vc_confirmed.jpg

pats du kartus ant ps3 perėjau, tad į kolekciją jeigu bus steame tikrai imsiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.