smilex

BenQ VAD6038

Rekomenduojami pranešimai

Fleshinau jau 3 dienas ir nk gero nesigauna. Pc pagrindine plokste Gigabyte Intel.(yra SATA jungtys)

flashinau pagal "textbook.2008.pdf" kazkuriam saite radau. ir yra parasyta kaip nulauzt BenQ.

 

naudojau iPrep101 v006 programa padaryti flashinaim dos'ui. nk neisejo nes pc nereguodavo y flash'a.

nusikopijavau is to flasho visus failus kuriuos sukure iprep101, pasijungiau HP USP DISK storage Format Tool suformatavau flasha, susikuriau DOs, ysidejau iprep 101 nukopijuotus failus y flash'a. URA ;) viska uzkrove dariau pagal tutorial, jau reikejo tik padaryt xbox ON OFF keleta kartu, (sata laidas buwo prijungtas) ir jokio skirutmo ar as yjungiu xbox ar ne.

Nuotrauka

kas raudonai pazymeta, nerode, taip ir liko "Status 0xFF" (pas mane truputy skyresi statuso galas, negu nuotraukoje, nzn kdl)

manau yra kalta pagrindine plokste, tirkaiusiai nesuderinama. iprep ir kitu programu uptade padairua kaip ir buwo liepta tutorial .

 

dar gal zinote kaip patikrinti, ar xbox'o dvd-rom suderinamas su pc? lyg kazkur maicua, kad prijungt xdvd prie pc, ir jai pc uzsikrovus randa xdvd viskas norm.

Redagavo smilex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi iskilo si problemele ispraziu buvo kaip tau ,bet perkeles sata fiske i kita vieta man pradejo reguot ir paliko 0xD1 ir 0x51 jie kaiteliojasi tarp pusavy kiek suprantu cia jau gerai tomet isjungiu xbox360 kaip liepama ir laukiu kol atsiranda 0xD1 butent kaip turi but. Tiliau darant komanda on griztame prie pirmo varijanto jie vel kaiteliojasi o taip jau neturi but meginau su daug pc tik suvienu kazka tearegavo gal ka blogai darau? laukiu help ir isanksto dekui! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fleshinau jau 3 dienas ir nk gero nesigauna. Pc pagrindine plokste Gigabyte Intel.(yra SATA jungtys)

flashinau pagal "textbook.2008.pdf" kazkuriam saite radau. ir yra parasyta kaip nulauzt BenQ.

 

naudojau iPrep101 v006 programa padaryti flashinaim dos'ui. nk neisejo nes pc nereguodavo y flash'a.

nusikopijavau is to flasho visus failus kuriuos sukure iprep101, pasijungiau HP USP DISK storage Format Tool suformatavau flasha, susikuriau DOs, ysidejau iprep 101 nukopijuotus failus y flash'a. URA :D viska uzkrove dariau pagal tutorial, jau reikejo tik padaryt xbox ON OFF keleta kartu, (sata laidas buwo prijungtas) ir jokio skirutmo ar as yjungiu xbox ar ne.

Nuotrauka

kas raudonai pazymeta, nerode, taip ir liko "Status 0xFF" (pas mane truputy skyresi statuso galas, negu nuotraukoje, nzn kdl)

manau yra kalta pagrindine plokste, tirkaiusiai nesuderinama. iprep ir kitu programu uptade padairua kaip ir buwo liepta tutorial .

 

dar gal zinote kaip patikrinti, ar xbox'o dvd-rom suderinamas su pc? lyg kazkur maicua, kad prijungt xdvd prie pc, ir jai pc uzsikrovus randa xdvd viskas norm.

Windows'uose galima aptikti tik Hitachi drive'us, perjungus juos i ModeB.

O su tokia pat problema susiduriau as. Turbut pas tave Ne tas SATA portas nustatytas. Paieskok 360mods.net yra forume kaip rast tinkama porta mechaniskai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudok fwtoolbox naujausia versija tutorial paskaityk turetu gautis. Nes man ant Gigabyte G33 viskas ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.