Rekomenduojami pranešimai

Pagal achievementų gavimo laiką logina MS... Kaip skaičiau jie nelogina ką, kiek, kada tu lošei, kokius žaidimus ir t.t, bet jie logina laiką, kada tu gavai pirmą ir ten kitus achievementus. Tad geriau aš antradienio palauksiu su tuom FC2.

Aš irgi ir ne vien dėl achievementų, o ir paprastai gali pamatyti MS kas lošė žaidimą ankščiau išleidimo datos ir tadau jau gresia banas. Tai jau kas yra piratas geriau neužkliūt MS ir taip gal kolkas bent jau bano išvengsi :notworthy: Thu thu thu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš toks žioplys :notworthy: Jau išėjas, o aš net nežinojau, hehe :grt: Ką reiks siųstis ;-)

 

Tikrai geraS? :) Verta naudoti DVD?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš toks žioplys :grt: Jau išėjas, o aš net nežinojau, hehe :) Ką reiks siųstis ;-)

 

Tikrai geraS? :) Verta naudoti DVD?

Ne į temą

LM'o modas ir nesilankai ten kur reikia :notworthy:) Vien dėl to, kad modas esi ten turėtum dažniau lankytis, o paspausti xbox skilį jau turėtu būti savaime aiškus dalykas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš per savo serialus kuriuos dedu nieko nebematau, tik upload torrents ir vsio :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau sis zaidimas yra super. Vien del laisves ir t.t. Grafika labai grazi viskas tiesiog puiku :D Ir zaidimas sunkokas. Bet tik pasigedau daugiau gyvunu vistiek afrika laukine gamta , dziungles o maciau tik stirna :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ir zebrų mačiau ir kažkokių buivolų ;D Šiaip biški nervuoja po visą map'ą važinėt, galėtų koks fast travel būt, bet aišku tada geimas sutrumpėtų 5valandomis minimum.Vsio, einu palošt. ;D Geimas geras, pradžioj lb sunkus atrodė dbr pripratau tai nepasakyčiau kad ten bilekoks sunkus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ir zebrų mačiau ir kažkokių buivolų ;D Šiaip biški nervuoja po visą map'ą važinėt, galėtų koks fast travel būt, bet aišku tada geimas sutrumpėtų 5valandomis minimum.Vsio, einu palošt. ;D Geimas geras, pradžioj lb sunkus atrodė dbr pripratau tai nepasakyčiau kad ten bilekoks sunkus...

Siaip del fast travel tai yra autobusai . Is Pala ( Mapo vidurio) gali vaziuot , i mapo visas puses ir atvirksciai . O mano nuomone geimas superinis ,bet yra keli dalykai del kuriu 10 neduociau. Pvz kai issaudai guardu posta , poto nuo jo nuvaziuoji koki puse kilometro ir vel ateini tai ten vel pilna guardu. Galetu jau ir nebebut ten nieko . Nors tikriausiai butu per lengva , bet manau butu taip geriau. Paskui tikrai galetu but daugiau gyvunijos , nors ir zaidimas ne apie gyvunus , bet kad suteiktu daugiau tikroviskumo . Nu ir yra dar keli dalykai ,bet tyngiu vardint ;) .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai naudojuosi tais autikais bet p[er mažai stotelių vistik. Joa su post'ais nervuoja, bent jau po kokių 2 parų ten galėtų atsirast ar paros, nes kažkaip nelogiškai gaunasi. Ir visi guradai kai iššaudai tose pačiose vietose budio (ten toks kaimas yra kur su RPG tooks guradas stovi ir visad toj pačioj vietoj). Pvz kai važiuojat su mašina čiuvas pavarų nejunginėja jei pastebėjot, nesijaučia kad 100 važiuotų tikrai, bet šiaip game žiauriai geras... Nors tarpais užknisa biški bet 9.3/10 duodu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip del fast travel tai yra autobusai . Is Pala ( Mapo vidurio) gali vaziuot , i mapo visas puses ir atvirksciai . O mano nuomone geimas superinis ,bet yra keli dalykai del kuriu 10 neduociau. Pvz kai issaudai guardu posta , poto nuo jo nuvaziuoji koki puse kilometro ir vel ateini tai ten vel pilna guardu. Galetu jau ir nebebut ten nieko . Nors tikriausiai butu per lengva , bet manau butu taip geriau. Paskui tikrai galetu but daugiau gyvunijos , nors ir zaidimas ne apie gyvunus , bet kad suteiktu daugiau tikroviskumo . Nu ir yra dar keli dalykai ,bet tyngiu vardint ;) .

Kai isaudai guard posta ji turi uzimti ten paimti kazkoki daigta ar dezute ar kanors ir tada nieko nebuna .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai isaudai guard posta ji turi uzimti ten paimti kazkoki daigta ar dezute ar kanors ir tada nieko nebuna .

Jeigu tikrai taip tai aciu ;)

 

Beto , zaidimui duociau 10 jeigu butu istaisytos tos klaideles kurias anksciau paminejau , siek tiek geimplejus pagerintas butu ir jeigu dar butu co-op . Dabar duodu 9.1 ;)

Redagavo Flipex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai paimi daigtą (šovinius, medeciną arba ten sprogstantys tie post'ai būna, t.y yra geltonų bačkų jei neklystu dbr) tai tik ant mep'o pažymi kryžiuka arba sprogmenis arba kryžių (vaistinėlę) ir viskas. Čia kad žinotum ko ten ieškot gali ir ant mepo rodo ir tiek... Ir tikrai nepranyksta jie ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai paimi daigtą (šovinius, medeciną arba ten sprogstantys tie post'ai būna, t.y yra geltonų bačkų jei neklystu dbr) tai tik ant mep'o pažymi kryžiuka arba sprogmenis arba kryžių (vaistinėlę) ir viskas. Čia kad žinotum ko ten ieškot gali ir ant mepo rodo ir tiek... Ir tikrai nepranyksta jie ;]

Aisku , as tik galvojau kad dar kokiu daiktu ten yra kad uzsiimt posta...Galima susiklaidint istikro kai vaziuoji pro jau preita posta ir jis pazymetas tuo kryziuku medicinos ar kaip nors kitaip ... Stai dar viena klaidele ;) . Nu va kiekvienas nuostabus zaidimas turi klaidu , nera tobulu , bet kai pagalvoji , ar pats sukurtum geresni tai dziaugiesi kokius gerus geimus kuria ubisoftas ;)

Redagavo Flipex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal kokį geresnį būdą žinot kaip paimti deimantus iš ten tų spot'ų mieste kur negalima į juos eiti? Nes iš vieno niekaip nepaimu pastoviai pamato, tenka bėgti poto ;)

 

EDIT: Ir dar ten tarkim kai pasiemi vykdyti misiją, tai tau duoda deimantus, o poto paima ir paskambina draugelis ten tipo ir ten duoda irgi msiją ar kažką tokio, tai jeigu varau pas draugelį (kad poto ten leistų namus upgradinti ir pan) kad ten jam padėti ir respect pakiltų, tai blogai bus kad anos misijos neįvykdau ar kaip? :) Kaip čia yra? Kaip reikia geriau pasielgt?

 

EDIT2: Na vykdžiau tipo draugo misiją, bbz, ten nušoviau kažką tipo rašo update kažkas, ji man paskambino ir vsio, per statistic net neužskaitė kad įvykdžiau buddy misiją ;) Kas čia do? ;)

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugo misija yra ta pati misija kurią gauni mieste, tik draugas tau duoda būdą, kaip ją įvykdit galbūt lengviau, nekeliant tokių didelių konfilktų ir pnš. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.