Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Audris dėkui, nu kažkaip tada kažkas nepavyko, nes ir toliau leidžia aną vykdyti :D

O tai kada per statistic užsipildys ten tie buddy mission?

 

n0one nepatinka neskaityk šios temos, jeigu dar neįsirašęs, kažkokio siužeto tau niekas neatskleidžia. Kitą kartą už įžeidinėjimus įspėjimą gausi.

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Audris dėkui, nu kažkaip tada kažkas nepavyko, nes ir toliau leidžia aną vykdyti :D

O tai kada per statistic užsipildys ten tie buddy mission?

 

n0one nepatinka neskaityk šios temos, jeigu dar neįsirašęs, kažkokio siužeto tau niekas neatskleidžia. Kitą kartą už įžeidinėjimus įspėjimą gausi.

Ne į temą

O tu jau taip ir įsižeidei ? :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal kokį geresnį būdą žinot kaip paimti deimantus iš ten tų spot'ų mieste kur negalima į juos eiti? Nes iš vieno niekaip nepaimu pastoviai pamato, tenka bėgti poto :D

 

EDIT: Ir dar ten tarkim kai pasiemi vykdyti misiją, tai tau duoda deimantus, o poto paima ir paskambina draugelis ten tipo ir ten duoda irgi msiją ar kažką tokio, tai jeigu varau pas draugelį (kad poto ten leistų namus upgradinti ir pan) kad ten jam padėti ir respect pakiltų, tai blogai bus kad anos misijos neįvykdau ar kaip? :) Kaip čia yra? Kaip reikia geriau pasielgt?

 

EDIT2: Na vykdžiau tipo draugo misiją, bbz, ten nušoviau kažką tipo rašo update kažkas, ji man paskambino ir vsio, per statistic net neužskaitė kad įvykdžiau buddy misiją :) Kas čia do? :)

Buddy misisjos kartais lengvesnes , kartais ne. Bet su buddy misija du kartus reikia kazka padaryt , o tiesiog einant prie reikalo be draugo pagalbos tai tik viena dalyka padaryt reikia . Ten kur tau rase update tai ziurek ka toliau reikia padaryt .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O tu jau taip ir įsižeidei ? :D)

Ne į temą

Slysk iš čia su savo offtopic'ais. Kiekvienoj temoj prišiki... Kiek galima...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buddy misisjos kartais lengvesnes , kartais ne. Bet su buddy misija du kartus reikia kazka padaryt , o tiesiog einant prie reikalo be draugo pagalbos tai tik viena dalyka padaryt reikia . Ten kur tau rase update tai ziurek ka toliau reikia padaryt .

Na dar kaip su Audris padiskutavau, tai tarkim kai per buddy darai tai ir džipą gauni (aš jau gavau),

ten su mėntu kur buvo misija irgi per buddy dariau, tai tipo jis jau buvo vietoje tas mėntas, kaip supratau kitaip būtu lakstęs kur nors ar kažkas tokio

, tai kaip suprantu per buddy ilgiau, bet lengviau, nes man ir taip tuos priešus sunku šaudyti ;) Pastoviai ant ribos aš ten, gal todėl kad senai šaudžiau kažką su joistiku, nesuprantu, bet pakankamai sunku man atsiginti nuo tų priešų, pasirinkau normal sunkumą... ;) Manau kiti lošę ant sunkiausio ir lengviau žaidžia ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar kaip su Audris padiskutavau, tai tarkim kai per buddy darai tai ir džipą gauni (aš jau gavau),

ten su mėntu kur buvo misija irgi per buddy dariau, tai tipo jis jau buvo vietoje tas mėntas, kaip supratau kitaip būtu lakstęs kur nors ar kažkas tokio

, tai kaip suprantu per buddy ilgiau, bet lengviau, nes man ir taip tuos priešus sunku šaudyti ;) Pastoviai ant ribos aš ten, gal todėl kad senai šaudžiau kažką su joistiku, nesuprantu, bet pakankamai sunku man atsiginti nuo tų priešų, pasirinkau normal sunkumą... ;) Manau kiti lošę ant sunkiausio ir lengviau žaidžia ;)

As per daug saudykliu nelosiu , losiu ant easy ir nera lengva ... Nors ir nepersunku....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas patiko,bet uzksina kai reikia toli vaziuot iki misijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tikrai geras . Man kaip tik patinka vazinet, istaskai visus guardus :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jau kas perėjot? Nes man mažai trūksta, 30 misija, pasiemu iš draugelio akumuliatorių, ir man jį reikia padėti, visur žiūriu kur galima bet niekur neišeina nieko padėti, gal galit padėti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai labai geras zaidimas,vienas is siu metu geriausiu,ir geriausias is nauju fps,bent jau neeiline saudykle,cia kam patinka tokie kaip stalker,man stalker isvis geriausias zaidimas ant pc,laukiu ant konsoliu jo,tai va far cry 2 irgi panasaus tipo,aisku daug kuo skiriasi,siek tiek panasus,bet tikrai labai geras,palosiau ta gow2 tai jokiu isupdzio nepaliko ,kaip ir midnight club tiesa sakant irgi ne to tikejaus biski

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patiko viskas perfect,kai reikejo ras deimanta ta kol radau tai .... :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pazaidziau puse dienos ir man jis kazkoks nuobodus pasidare, tai nutrenkiau i sona ir fallauta pradejau zaist wa tas tai uzkabino mane sedziu per naktis db , o to pacio tikejausi ir is farcrajaus tai nusiwyles db , na nebent ten tik pradzioj taip neidomu bus reiks prisiwerst kada ilgiau pazaist gal pasikeis kas nors...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pazaidziau puse dienos ir man jis kazkoks nuobodus pasidare, tai nutrenkiau i sona ir fallauta pradejau zaist wa tas tai uzkabino mane sedziu per naktis db , o to pacio tikejausi ir is farcrajaus tai nusiwyles db , na nebent ten tik pradzioj taip neidomu bus reiks prisiwerst kada ilgiau pazaist gal pasikeis kas nors...

zaidimas toks kokio ir visi tikejosi,jei tau reikejo saudykles mazam zemelapi tai ne ta zaidima pasiemei visiskai,o zaidimas tai geresnis uz visus fps

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.