answerIX

3.10 downgrade

Rekomenduojami pranešimai

Turiu 3.10 OE-A. Norint kad pasileistu daugiau zaidimu reikia naujesnio softo tarp 3.71 ir 3.90 ? As nedaug ka susigaudau cia. O norint upgradint kazka naujesnio reikia 3.10 downgradint i 1.50 ? tada is 1.50 upgradint i 3.71 ~ 3.90 ? Ar yra koks tutorialas ar gidas kaip tai padaryt ? Ieskojau ieskojau, radau tik tai :

v3.10 - v3.11 versijas galima "downgrade'inti" su v3.11 "downgrader'"iu, reikės Lumines nepatch'into UMD.

 

v3.10 - v3.50 versijas galima downgrade'inti su v3.50 "downgrader'iu", reikės Lumines nepatch'into UMD.

 

Bet is kur gaut ta Lumines UMD, ir kaip su juo elgtis ? Ir kas yra nepatchintas ?

 

Prasau padekit, apsvieskit mane, nes nesusigaudau, o zaist tai norisi <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip gerai !!! Nereikes downgradint ! <_< Tai dabar ka man reikia padaryt atsisiust 3.90 firmware ir bandyt updatint ?

 

 

 

Kaip gerai !!! Nereikes downgradint ! :) Tai dabar ka man reikia padaryt atsisiust 3.90 firmware ir bandyt updatint ?

Na deja... Atsisiunciau 3.90 M33, paleidau update, ir raso : You need 3.52 or higher soft. Tai kaip man dabar elgtis ? Please patarimu :)

Redagavo answerIX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip gerai !!! Nereikes downgradint ! <_< Tai dabar ka man reikia padaryt atsisiust 3.90 firmware ir bandyt updatint ?

Na deja... Atsisiunciau 3.90 M33, paleidau update, ir raso : You need 3.52 or higher soft. Tai kaip man dabar elgtis ? Please patarimu :)

updeitinkis i 3.52m33 ir tada i 3.90m33. Rakinu.

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.