altas123

Uz kiek galima pigiausiai nusipirkt psp.

Rekomenduojami pranešimai

Tai va susidomejau PSP apsiskaiciau ir man jis visai patiko.Ir galvoju gal apsimoketu pirkt is ebay, bet nezinau uz kiek pigiausiai galeciau gaut.Tai ar uz mazdaug 450lt iseitu pats PSP Slim and lite ir butu ytraukta siuntimo kaina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

draugas mano pusnaujy pardawineja, nusipirko tai gal kelis kartus palose ir parduoda, garantija viskas yra <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu primeskim..wa dabar perzvelgiau psp tai labai nustebau 0.o dar lapkriti ju kainos ten buvo po 200 zalio dabar jau po 170 apie taigi gaunas pats psp ~350 nu jeigu wienas ish brangiausiu atsiuntimu tai bus 40zalio tai dar 80 lt.. taigi 350+80=430 kaip matai isheina.. beto newisu tokios sipinimo kainos, yra ir kur po 20$ yra ir kur po daugiau.. sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nera jokio skirtumo ar is co.uk bandysiu pirkt ar is .com ar is .de tik kad is com siu is USA ir bus bisky didesnes kainos siuntimo.Ir pavyzdziu jeigu as daba laimesiu aukciona bet neturiu dabar paypale pinigu tai per kiek laiko butina sumoket.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali, kad ir iš lietuvos Slim&Lite nusipirkt iki 300lt. Na žinoma vogtą ir be pakrovėjo ir išvis vargu ar veikiantį :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats buvau nusipirkes PSP(fat) uz320lt. prie jo buvo pakrovejas, usb, 2org zaidimai, 2gb korta. buvo atristas ir veikiantis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.