SnukiZ

PS3 sroves konverteris

Rekomenduojami pranešimai

sveiki , turiu ps3 USA 120v raso dokuose , buvau pajunges 240v nu nieko nepasidare , bet kiek suprantu sudegs jei zaisiu ir toliau . tai va klausimas ar nusipirkus 300 w konverteri nieko blogo nebus kompui ? nes jo galingumas 380 w raso dokuose . atsakykit tik kas zinot . dekui .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki , turiu ps3 USA 120v raso dokuose , buvau pajunges 240v nu nieko nepasidare , bet kiek suprantu sudegs jei zaisiu ir toliau . tai va klausimas ar nusipirkus 300 w konverteri nieko blogo nebus kompui ? nes jo galingumas 380 w raso dokuose . atsakykit tik kas zinot . dekui .

jei nesudege iskart, nesudegs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei nesudege iskart, nesudegs.

ar tu isitikines tuom ? nes garantijos tai nera . kai zaidziau pridejau ranka prie tos puses kur kisas CD tai uzkaites neblogai jau buvo , nu karsta bet gal taip ir turi buti . ant kompo tikrai raso 120v dokuose irgi 120 v .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kokia 1 valanda žaidei ir jau labai PS3 yra šiltas tai gal ir negerai,pas mane 1 valandą pažaidus būna vos šiltas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei 120V įikiši į 220V, tai tikrai iškart sudega, o ne šyla kažkas. Keistai jūs čia samprotaujat. Įkišus 120V prietaisą į 220V rozetę jis iškart sudega, nes netinka nei voltažas, nei tinklo dažnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet mano muzikos centras pajungtas i per stiprie srove ne is kart sudege :) bet po keliu minuciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet mano muzikos centras pajungtas i per stiprie srove ne is kart sudege :) bet po keliu minuciu

Na turbūt ne srovę, o įtampą. Šiaip aš sutinku, kad ne iškart sudega - pradžioj lyg ir nieko, bet po to kvapelis pradeda sklisti :) Šaip šiais laikais dauguma daiktų yra pritaikyti veikti bet kokiuose tinkluose, t.y. 115-240V, 50-60Hz... Bet aišku pasitaiko visko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Itampa matuojama voltais - V.

Srove - amperais - A.

 

Shiuo atveju keitiklis gali buti tik itampos (kaip shiuo atveju ish 240V zemina i 120V). Pritaiso galingumas nusako kokia maksimalia gali ishduoti srove prie tam tikros ishejimo itampos. Kiekvienas keitiklis dirba nuostolingai. Nuostoliai ishsiskiria shilumos pavidalu.

Jei PS3 maksimumas yra nurodytas 380W, o tu turi keitikli 300W (nebutinai deklaruojamas atiduodamas galingumas, o tai reishkia ir tiek nebus) tai gali kilti problemu maksimaliai ishnaudojant/apkraunant PS3. Visuomet tokiais atvejais geriau apsidrausti ir imti su atsarga. Pvz, minimum 400W, o geriau ir daugiau - 450-500W. Keitikliui tai bus tik i sveikata ir ilga tarnavima.

 

Jei ish karto nenugaisho PS3, gali tai reikshti, kad visgi viduje gali buti sumontuotas universalus maitinimo blokas (darbine itampa pvz 110-250V) ir tik ishoreje, bei specifikacijose yra nurodomas 120V (sakyciau nykstamai bet imanomas atvejis). Bet cia tik spejimas. Papildoma shiluma lyginant su kitomis 240V PS3 - visgi rodytu i tai, kad maitblokis nera pritaikytas 240V tinklui.

Siulyciau imt keitikli ir bus ramu, nei supleshkint PS3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai supranti 300w kainuoja 100 lt , o 400w jau nera yra tik 1000w kuris kainuoja 200lt , tai nesinori moket tiek pinigu, jei istikruju man net nera tikslo pirkt :)

seip nzn atrodo jokio kvapo nebuvo , jungiau su laidu nuo pc paprastu , bet sakau po 2 h zaidimo ten kur skyles yra ventiliatoriu po desine buvo karsta , mazdaug taip kaip pridejus ranka prie ilgai dirbusio HDD , nu gal 60 laipsniu is akies sprendziu :) TAI AR CIA KEPA PS3 AR CIA YRA NORMALU TOKS KARSTIS ? NES PVZ PC TAI 60 LAIPSNIU YRA NORMALU .

parasykit kas turit ps3 , ar pas jus kaista taip irgi

+ pirkau nauja ,bet kokia valanda tikrai buvo naudotas lietuvoj patikrinimui ir tt + 2h maziausiai zaidziau pats = 3h . Ar yra sansu kad pas mane su konverteriu iskart , jei per tiek nesudege ?

Redagavo SnukiZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as nesuprantu va tu turi ps3 ar tau sunku parasyt ar pas tave ilgiau pazaidus(2h) pridejus pirstus -> po desine ten kur CD kisas KAISTA toje vietoje ar ne ? arba gale kur skyles vedinomo kaistas pas jus ar ne parasykit kas turit ps3 . ACIU .

supraskit mane nenoriu rizikuot ir tuo paciu nenoriu isleist 200 lt , jau geriau zaidima nusipirkt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 80gb motostorm edition , firmware irasyta 2.30

+

neiskentes vel ijungiau ps3 pazaidziau gal 1.5 val motostorma ir nzn uosciau is visu kampu niekas nedega ,nesvyla :D desinej kur yra ventiliavimo skyles po apacia padejus pirstus siektiek buvo karsta , bet man atrodo cia viskas normaliai ir pas mane kompas yra universalus ir veikia tiek 120 tiek 220 , nes per tiek laiko tikrai jau turejo sudegt ..

Redagavo SnukiZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ir turejo sudegt tai per 1s-2min :D nes as ant PC buvau perjungesjungikly i 120 tj nes nespejau mirktelet kaip sudege =] (pc buvo isjungtas, tik laidas maitinimo ikistas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nesudega iki siol , bet kazkodel nebeisijungia ps3 menu zaidima idedi pasileidzia , i menu neiseina . kas cia gali but nesuprantu ? :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.