Kasuga

Ninja Gaiden II

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Ninja Gaiden® II makes its long-awaited debut on Xbox 360® as the blockbuster action-packed sequel to Ninja Gaiden®. Ninja Gaiden II features a new and improved game engine, developed from the ground up exclusively for Microsoft and Xbox 360 by Team Ninja and legendary game developer Tomonobu Itagaki, creator of the famed Dead or Alive franchise.

 

Guide Ryu Hayabusa on a mission to avenge his clan and prevent the destruction of the human race. Armed with an assortment of ninja weaponry, help Ryu to skillfully maneuver through a world fraught with peril and danger. Ninja Gaiden II features an all-new gameplay engine, new auto-health regeneration system, levels, adventures, enemies, and thrilling combat with an extensive assortment of ninja weaponry, representing a true evolution of the highly popular franchise.

 

Hm ši diena tikrai atnešė daug staigmenų (turbūt gimtadienio progos dovanos), nors žaidimas turėjo pasirodyti daug veliau jis velgi torrentuose kaip ir dbz burst limit jis jau yra.Tik itarimą kelia šis užrašas - Yes, it is a small release but it is the full release! they just used a very good compression!

extracted size is - 7,835,492,352

Pabandysim ir pažiūresim,vigi x360 sulaukė naujo excluzyvo:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau ar jis geras iš screen tai nelabai jau mane sudomino. Gal jau kas žaidėte?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jai žaidima lydes tokai sekme kuria lydejo praeitos dalys (nors pats nežaidžiau) turėtu būti geras,senesnės dalys buvo ivertintos:

Ninja Gaiden Sigma (PS3) 9.0

Ninja Gaiden (XBOX) 9.4

Ninja Gaiden Dragon Sword (DS) 8.5

Ninja Gaiden Black (XBOX) 9.4

Ninja Gaiden (WII) 7.6

(gamespot)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susilaikysiu. Atrodo DMC kopija tik 20 kart prastesnė :D Kažkokie monstrai ir kitos nesamonės :D Nepatiko. Tai tik mano nomuonė!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kolkas aš esu už jį,bent jau kritikai ivertino,tikiuosi nenusivilsiu taip kaip išgirtuoju Halo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kolkas aš esu už jį,bent jau kritikai ivertino,tikiuosi nenusivilsiu taip kaip išgirtuoju Halo.

Halo tai didelis sh buvo :huh: Įsiršaiau, pirmą misiją perėjau ir išjungiau. O tu brūkštelk kai pažasi, parašyk ar nors kiek primena DMC jei gali, nes vis dar galvoju aš jamt jį ar ne :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as isbandziau ir likau patenkintas ;D DMC buvo geresnis (bent jau man) bet sitas beveik nenusileidze ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as emiau DMC bet sito neimu,nes kazkoks na action kiek maciau is video,nzn istorijos nemaciau,manau jos ir nera ten labai,is nauju neimu nei to DBZ,nei Kung Fu Panda,nepasirode idomus kazko sitas Ninja Gaiden

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai nepatinka toks stilius... ir tikrai manau kad sis geimas nieko gero :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super žaidimas. Grafika - 10, garsas - 10, gameplay'us - 10, storyline bei žaidimo trukmė - dar nežinau, nedaug perėjau.

 

Buvo vienas laukiamiausių žaidimų ir nenusivyliau.

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jai jau Outsider (kiek suprantu aka Servilatas) ivertino taip tai tikrai pajimt reikia, musų skonis panašus:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super. Gal nėra toks nerealus, kaip savo laiku buvo pirmasis Ninja Gaiden ant Xbox, bet tikrai vienas geriausių action'ų paskutiniu metu(IGN veltui 8.7/10 nedalina). Ko gero geriausias palyginimas būtų Devil May Cry, bet Ninja Gaiden kovos sistema yra dar gilesnė ir sudėtingesnė, taigi net ant lengviausių sudėtingumo lygių visada bus ką veikti. NG:Sigma, kuris yra pirmos dalies remake'as PS3 platformai, visur gavo ~9/10, o NG2 yra visom prasmėm geresnis žaidimas, tik galbūt jo įvertinimai nebus tokie dideli, nes iš jo savaime tikimasi daugiau. Man turbūt geriau už DMC būtų, jei ne karts nuo karto sušlubuojanti kamera. Bet visumoj labai, labai geras dalykas.

Redagavo Natt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, super ar ne super - skonio reikalas, aš parašiau, kaip kaip jis man atrodo, kam visai action, hack-n-slash nepatinka, ttie gal visai išmes kompaktą pro langą ;)

 

O šiaip tai, kas netingit, galit ign review pasiskaityti, kokie pliusai ir minusai, bent jau paskutiniam psl., kur atskirai įvertintas garsas, vaizdas etc.

 

Žaidimas tikrai nelengvas, žaidžiu lengviausiu lygiu ir tikrai nelengva ;) Atsimenu pirmą Ninja Gaiden žaidžiau, tai ant antro boso užstrigau, taip ir nebeprisėdau toliau :|

 

Smulkmena, kuri išskiria iš kitų žadimų: žaidimas žiaurus, taškosi kraujai, kapojamos galūnės, bet priešai, pvz., be vienos rankos ar kojos toliau puola, kol visiškai nepribaigi. Man buvo, kad ninzė be abiejų kojų su kardu rankoje toliau lėtai šliaužė manęs link bandydamas nužydyti ...kol su lazda nenumušau jam galvos ;) Ir tavo herojus po kovos kartais nupurto nuo ginklo priešų kraują... Negi ne fun? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kiekvienas hack n` slash geimas asocijuojasi su lieva checkpoint sistema, sunkiais bosais, milijonais nesibaigianciu priesu.Tai va tokie geimai kaip ninja gaiden yra bent man visiska nesamone.Kiek is gameplay video teko matyt ninja gaidenas tikrai prastesnis uz dmc 4.Istorija kazkokia nelabai o gal tik pasirode taip.Na susilaikysiu sikart negadinsiu kompakto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.