toomcia

Klausimai del nintendo ds

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,ruosiuosi pirkti nintendo ds ir iskyla daug klausimu:ar nintendo ds turi daugiau versiju,jei taip kuri is ju geriausia?

Ar galima paleisti zadimus parsisiustus is interneto?Kaip tai reikia padaryti?Girdejau kazka apie SuperCard,bet nelabai supratau kas cia per daiktas.

Is anksto aciu uz aiskius atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra dvi versijos:

Nintendo DS

Nintendo DS Lite

Aš siūlau imti Nintendo DS Lite, nes:

1.Ekranas riškesnis.

2.Ilgau laiko baterija.

3.Mažesnis.

4.Lengvau gauti RAM, GBA, Vibro pack.

 

Reikia turėti kortelę kuri kišasi i žaidimų lizdą, o į ta korteę kišasi microSD arba buna integruota vidinė atmintis.

SuperCard yra GBA žaidimams. Aš rekomenduoju EZ-flash. Pas manęs kaina yra 80lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra dvi versijos:

Nintendo DS

Nintendo DS Lite

Aš siūlau imti Nintendo DS Lite, nes:

1.Ekranas riškesnis.

2.Ilgau laiko baterija.

3.Mažesnis.

4.Lengvau gauti RAM, GBA, Vibro pack.

 

Reikia turėti kortelę kuri kišasi i žaidimų lizdą, o į ta korteę kišasi microSD arba buna integruota vidinė atmintis.

SuperCard yra GBA žaidimams. Aš rekomenduoju EZ-flash. Pas manęs kaina yra 80lt.

aciu uz info,o kur ta super card galima gauti ir gal galima placiau paie EZ-flash,nes as ant nintendo zalias :D

 

Slaptas,tj tipo i nds lite idedu ezflash korta,i ja microSD korta,tada irasau shell ir moonshell,tada is interneto atsisiustus zaidimus dedu i microSD korta ir viskas pasileidzia,viskas ok,anje?Taip supratau????

 

Prasau atsakykit i mano klausimus kas suprantat.

 

Prasau atsakykit i mano klausimus kas suprantat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska supratai gerai.

Imk kokia nors super korta (EZ-flash, DS TopToy (turiu shita ir nesigailiu) ar kokia kita), microSD kortele (1G arba geriau 2G), puskis zaidimu (arba gal kas pripus ish ko imsi) ir ikopines juos (isharchyvuotus tik, *.nds ishpletimas) i microSD (viena ar kruva ju, kiek telpa microSD kortelej) ir idejes i NDS/NDSL ish karto galesi zaist :)

Vuala! Finito la comedia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ACIU UZ INFO,TIKRAI SITAS FORUMAS DEL KONSOLIU,ZAIDIMU PATARIMO PATS GERIAUSIAS,TIK PRASAU NJETRINKIT SIOS TEMOS NES DAR GAL KITIEM BUS REIKALINGOS INFORMACIJOS.

 

is kur butu galima gaut ez-flash?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is kur butu galima gaut ez-flash?

Taigi slaptas siulo: "Aš rekomenduoju EZ-flash. Pas manęs kaina yra 80lt."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciprašau, nenorėjau kurti naujos temos, taigi paklausiu čia: kokiu konsoliu žaidimus galima žaisti su nintendo ds (emulation), slaptas: jeigu tu parduodi, tai kiek pas tave kainuotų nintendo ds lite su ta korta? Maždaug tiek :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau pirkti nauja kortele,o beje tiktu microSD nuo telefono?Ir dar klausimas, ar zaidimus imetinejant reikia idejus microSD kortele i kompiuterio korteliu skaitytuva,ar nds lite prijungus prie pc?ar dar kaip...

Aciu uz atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent man DS TopToy ir patiko, kad palaiko ir SDHC korteles (Secure Digital High Capacity, SD 2.0).

 

noreciau pirkti nauja kortele,o beje tiktu microSD nuo telefono?

Tiktu bet kas kas microSD :) (tik ziurek SDHC ar korta palaiko ar ne).

 

Ir dar klausimas, ar zaidimus imetinejant reikia idejus microSD kortele i kompiuterio korteliu skaitytuva,ar nds lite prijungus prie pc?ar dar kaip...

Aciu uz atsakymus.

Idedi tik microSD korta i kompa (su tam skirtu korteliu skaitytuvu, komplekte prie DS TopToy yra) ir sukopini paprastai failus (ir trini ko nebenori).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiu konsoliu žaidimus galima žaisti su nintendo ds (emulation)

Yra įvairių. Lyg ir mačiau N64 emuliatoriu...

jeigu tu parduodi, tai kiek pas tave kainuotų nintendo ds lite su ta korta?

Nintendo DS Lite NEPARDUODU :) O ta korta 80lt ez-flash, o TTDS 65lt :) b*****, siūlisiu DSTT jau... Pigu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimas: o tarkim kai intike buna zaidimu nds siusti tj jie tinka ir paprastam nds ir lite nds? Ir pvz ant kai kuriu nds zaidimu packu kur is intiko siunti buna uzrasyta kad tipo jie su emuliatoriais,o tj galima bus tuos zaidimus zaist ir ant tikro nds lite?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimas: o tarkim kai intike buna zaidimu nds siusti tj jie tinka ir paprastam nds ir lite nds? Ir pvz ant kai kuriu nds zaidimu packu kur is intiko siunti buna uzrasyta kad tipo jie su emuliatoriais,o tj galima bus tuos zaidimus zaist ir ant tikro nds lite?

Bus galima. NDS ir NDS Lite veža tuos pačius žaidimus. O tuos emuliatorius galėsi išrinti, svarbu, kad žaidimai būtų su .nds galūne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.