WhiteFiction

PS3 nulaužimas

Rekomenduojami pranešimai

Blem, tu man pasakyk kiek tau metu? Zmones cia rupinas , kad praras banko korteliu duomenis , pavoks is ju pinigus , uzbanins koks dalb****as o tas cia sako kad eit pas psichologa.. Seip paklausk savo tevo jei toki turi ar gerai yra kai is korteles pinigus pavogia ar ne , gal tada suvoksi..

Dar karta pasikartosiu, kad uz kortele ir pinigus esancius saskaitoje atsakingas tik tu pats, jei nurodai savo duomenis nepatikimai organizacijai tai cia tavo asmenines problemos. As asmeniskai atsiskaitineju per paypal, aisku ne PSN'e, todel man jokiu problemu nekyla ir nedega sikna del pinigu. Nieko tokio su amziumi ateis ir protas pakentek dar

PS risam sita brieda, griztam prie temos

Redagavo Fake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu man Sony visalaik atrode patikima , na bet yra tokiu pikciurnu kurios nori sunaikint viska..
Well i tema tai as manau kad Sony susitvarkys savo kiema , nes jai cia toks sposas , tai turbut ten ofisuose visi galvoja kaip issprest sia problema :thumbsup4: blogiausiu atveju (nors ner jis toks ir blogas) tai pasiduot ir pasiimt pas saves tuos hackerius , visgi jei moka isiverzt , gal mokes sukurt ir tokia i kuria neisiverztu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu man Sony visalaik atrode patikima , na bet yra tokiu pikciurnu kurios nori sunaikint viska..
Well i tema tai as manau kad Sony susitvarkys savo kiema , nes jai cia toks sposas , tai turbut ten ofisuose visi galvoja kaip issprest sia problema :D blogiausiu atveju (nors ner jis toks ir blogas) tai pasiduot ir pasiimt pas saves tuos hackerius , visgi jei moka isiverzt , gal mokes sukurt ir tokia i kuria neisiverztu?
Patikima hmm, kuria prasme, jei kalbi apie iranga ir jos kokybe, tai sutinku su tavimi, jei duomenu apsauga ir tt tai nelabai ji draugauja su patikimumu. Kas liecia hackeriu perviliojima pas save, juokingai atrodytu, jei koks geohot'as dirbtu sony arba apple kompanijai :) Manau to mes nesulauksime Redagavo Fake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Patikima hmm, kuria prasme, jei kalbi apie iranga ir jos kokybe, tai sutinku su tavimi, jei duomenu apsauga ir tt tai nelabai ji draugauja su patikimumu. Kas liecia hackeriu perviliojima pas save, juokingai atrodytu, jei koks geohot'as dirbtu sony arba apple kompanijai :D Manau to mes nesulauksime

Kazkur sitam forume skaiciau, kad kazkoks hakeris ar tai kazkuo susijes su wankinoko ar kitom cfw ar kazkuo panasiu (tiksliai neatsimenu) pareiske, jog jei sony nori jis pades jiems kovot su hakeriais ir pades surast spragas konsoleje ir pns.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kazkur sitam forume skaiciau, kad kazkoks hakeris ar tai kazkuo susijes su wankinoko ar kitom cfw ar kazkuo panasiu (tiksliai neatsimenu) pareiske, jog jei sony nori jis pades jiems kovot su hakeriais ir pades surast spragas konsoleje ir pns.

Senos žinios čia, beto, čia tas pats žmogus, kurį dabar teisia dėl ps3 hacko, prašėsi įdarbinamas į vieną iš 3 konsolių kompanijų :D P.S jį visi žino kaip Geohot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, gavau PS3 console ir pirmas dalykas ka noreciau su ja nuveikti tai ,,Atristi"

 

Dabartine jos versija 3.30. I nuo ko man reiktu pradeti ? Atnaujinti iki 3.55 ir siustis jailbreak'a ?

 

Jei nesukeltu sunkumu tai noreciau su vienu is jusu susirasyti per skype, kuris jau yra nusilauzias savo ps3 ir mielai noretu patarti <_<

 

Skype: Lukasxpi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, gavau PS3 console ir pirmas dalykas ka noreciau su ja nuveikti tai ,,Atristi"

 

Dabartine jos versija 3.30. I nuo ko man reiktu pradeti ? Atnaujinti iki 3.55 ir siustis jailbreak'a ?

 

Jei nesukeltu sunkumu tai noreciau su vienu is jusu susirasyti per skype, kuris jau yra nusilauzias savo ps3 ir mielai noretu patarti :thumbsup4:

 

Skype: Lukasxpi

Taip, pirmiausia atnaujink iki 3,55, o jau tada instaliuok 3.55 su kmeaw patch'u. http://www.ps3-hacks.com/2011/01/19/kmeaw-...kpoke-included/ 1ir 3 nuorodos.

 

Jei nori susisiekti, gali per mirką - nuoroda mano paraše.

Redagavo TomasFBR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau sakai Psgroove su smart telefonu nu jo N900 pirkt del to :DD uz 1500LT gal ir normalei pasakyta tu taip issireiskiai . as geriau nusiperku PSjailbreak sumoku tuos 149LT ir rami galva :thumbsup4: o ne pirkinet tuos tavo nesamones ar skaiciafke uz 400LT ~ gerai pasnekejai bet cia p* yra . Tik dabar nesakyk jeigu turi ta daikta , as sakiau :)

 

 

 

 

as turiu viska ir ta ismanuji uz 1500 ir ps3 ir ar reiktu kokiu programu parsisiusciau bet ar kas gali paaiskinti normaliai kaip viska pasidaryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu viska ir ta ismanuji uz 1500 ir ps3 ir ar reiktu kokiu programu parsisiusciau bet ar kas gali paaiskinti normaliai kaip viska pasidaryti

virsuj poste atsakymas tavo.

ziurint kokia fw turi,jei naujausia 3.56 tai rukyk kol kas.jei zemesne tai pagal ta linka kur ten yra. nereikia jau ismaniuju uz 1500.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

virsuj poste atsakymas tavo.

ziurint kokia fw turi,jei naujausia 3.56 tai rukyk kol kas.jei zemesne tai pagal ta linka kur ten yra. nereikia jau ismaniuju uz 1500.

 

 

 

o kaip ta fw suzinot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tu net nemzinai kokia tavo PS3 versija :huh: tai biski sunkiau tau bus nusilauzt -_- patariu ziuretis youtube.com ir bus viskas aiskiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu klausimuka :)Isirasiau multiMAN ir kai ji startuoju raso multiMAN cannot enable BD-ROM emuletor. Functionality may be restricted!

 

Ir nepaleidzia man jokiu game.

 

Kitas klausimas nebegaliu prisijungti i mirc kanala... :)

Closing Link: Luask[ircip4.mibbit.com] (User is banned (You look like a bot. Be sure to fill in your nick/ident/realname properly.))

Chat provided by Mibbit

 

Nemanau, kad as bot'as ;(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu klausimuka :)Isirasiau multiMAN ir kai ji startuoju raso multiMAN cannot enable BD-ROM emuletor. Functionality may be restricted!

 

Ir nepaleidzia man jokiu game.

 

Kitas klausimas nebegaliu prisijungti i mirc kanala... <_<

Closing Link: Luask[ircip4.mibbit.com] (User is banned (You look like a bot. Be sure to fill in your nick/ident/realname properly.))

Chat provided by Mibbit

 

Nemanau, kad as bot'as ;(

Isirasyk sita ir turetu veikti.

Redagavo fakassss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu ps3 3.41. Noriu paklausti kokiu budu patartumete nulauzti man ps3? Koks geriausias ir del ko?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.