WhiteFiction

PS3 nulaužimas

Rekomenduojami pranešimai

Tai taip iseina dabar ir 3.72 versija bus galima nulauzti? tik idomu kiek laiko truks, nes koki menesi viskas labai nutilo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gosh tie zmones nulauzt, homebrew enablint joa, galima ir 4. pagal kakaroto buda, bet tai dar nera viesas reikalas ir ten dar tik ta stadija kad ima failus bet nepaleidzia, nors velnias zino kiek jau padare.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man seip uztenka ir orginaliu geimu ps3,nebespeju pereit,vis nauju gaunu geimu,piratiniai geimai man praeitis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka reiskia prie zaidimu fixu kai buna parasyta PSN?

 

PSN - Playstation internetine parduotuve, kurioje gali pirkti, pvz., Pirmo playstation zaidimus. Jeigu toks prierasas yra prie zaidimo, kuri nori siustis, reiskia jis is ten ir paimtas.

O apie tokius fixus, cia priklausomai kokiam zaidimui jis skirtas. Dabar daug deda zaidimu is PSN. Nuo Resident Evil 1 iki Limbo.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki noreciau paklausti kaj nusiperki atrista ps3 ar bus galima zaisti piratinius zaidimus is vidinio HDD nededant i ji disko ir noreciau suzinoti kaip persikelti zaidimus is pc i ps3 vidini HDD

Aciu

Redagavo Weeb420

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki noreciau paklausti kaj nusiperki atrista ps3 ar bus galima zaisti piratinius zaidimus is vidinio HDD nededant i ji disko ir noreciau suzinoti kaip persikelti zaidimus is pc i ps3 vidini HDD

Aciu

 

Žaidimus tai nevisus man atrodo galėsi be disko žaist, nes gali rodyt juodą ekraną per kai kuriuos man atrodo, jeigu aš neteisus tai pataisykit. Į vidinį hdd žaidimus persikelt gali sujungus pc ir ps3 su ethernet kabeliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimus tai nevisus man atrodo galėsi be disko žaist, nes gali rodyt juodą ekraną per kai kuriuos man atrodo, jeigu aš neteisus tai pataisykit. Į vidinį hdd žaidimus persikelt gali sujungus pc ir ps3 su ethernet kabeliu.

 

Prisidesiu prie jusu atsakymu kolega ir papildysiu, kad taip, ne visi zaidimai pasileis nebunant originaliam DVD konsoleje. Taip pat ir ne visi zaidimai pasileidzia TIK is vidinio.

O be minetos kombinacijos, PC + PS3, dar galima zaidimus perkelineti su FTP programa. Tik siuo atveju reikia tureti PS3 konsoleje programa: BlackBox. O PC turi tureti: Total Commander arba FileZilla.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau Jus papildyti gerbiami kolegos, su naujuoju Multiman 4.0+ paleidziu zaidimus kurie anksciau reikalaudavo originlaus zaidimu disko, aisku netvirtinu, kad visi nereikalaus, bet tai vis sis tas tiems kas neturi originalo arba lazeris isejo saibom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu viena klausima tai kad nekurt naujos temos uzduosiu ji cia. Internete pilna visokios klaidingos informacijos ir dabar noreciau suzinoti tikraja situacija. Turiu ps3 slima datecode 1c 4.10fw. Siuo momentu imanoma ji nulauzti ar dar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu viena klausima tai kad nekurt naujos temos uzduosiu ji cia. Internete pilna visokios klaidingos informacijos ir dabar noreciau suzinoti tikraja situacija. Turiu ps3 slima datecode 1c 4.10fw. Siuo momentu imanoma ji nulauzti ar dar ne?

 

Lyg ir ne. http://ps3devwiki.com/index.php?title=SKU_Models#Datecode . Dar pamėgink pagal Model pasižiūrėt šitam linke (kur CECH*** rašo), bet manau, kadd vistiek tas pats bus. Aukščiausia CFW yra 3.55, todėl iki jos reikia downgradint, o tavo modelis gamykliškai ėjo su didesne FW, todėl downgradint neįmanoma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane cech 3004a tai ka reiks luktert dar truputi :)

 

Manau, nebebus sukurta kuri laika naujos CFW ;( kazkas sake, kad sony grasina teismais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lyg ir ne. http://ps3devwiki.com/index.php?title=SKU_Models#Datecode . Dar pamėgink pagal Model pasižiūrėt šitam linke (kur CECH*** rašo), bet manau, kadd vistiek tas pats bus. Aukščiausia CFW yra 3.55, todėl iki jos reikia downgradint, o tavo modelis gamykliškai ėjo su didesne FW, todėl downgradint neįmanoma

 

Manojo seno ps3 (pradinės versijos gal 1netu o gal 2jetu prasidėjo), vadinasi downgradinti galima ? Kaip ? Už kiek ? Ir kaip suprantu tuomet ir geimus lošt but galima ?

 

Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.