rops

xbox nedarant media update... kokie video formatai palaikomi?

Rekomenduojami pranešimai

tai vat.. norejau paklausti... kadangi man neina padaryt to media update, sugalvojau apklaust kokius video formatus palaiko xbox be update? susirasciau td koki konverteri ir susikonvertinciau ;] ir prie to pacio, kad nereiktu dvieju temu kurt ;]p kai yra flashintas x'as, ar gali buti taip kad jam po flashinimo nebegalima prisijunkt prie LIVE? man db kaip tik tokia problema yra.. ://

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat.. norejau paklausti... kadangi man neina padaryt to media update, sugalvojau apklaust kokius video formatus palaiko xbox be update? susirasciau td koki konverteri ir susikonvertinciau ;] ir prie to pacio, kad nereiktu dvieju temu kurt ;]p kai yra flashintas x'as, ar gali buti taip kad jam po flashinimo nebegalima prisijunkt prie LIVE? man db kaip tik tokia problema yra.. ://

be update palaiko tik .wmv ,bet gali streamint beveik visus vaizdo formatus is pc su programa TVersity arba Transcode 360

su updeitu gali ziureti daugiau

jei boxas nuflashintas ir negali jungtis prie LIVE reikia gavai bana

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

be update palaiko tik .wmv ,bet gali streamint beveik visus vaizdo formatus is pc su programa TVersity arba Transcode 360

su updeitu gali ziureti daugiau

jei boxas nuflashintas ir negali jungtis prie LIVE reikia gavai bana

Aš turėjau .wmv fhd klipą. 30 seconds to ars - from yesterday. Tai kiek grūdau į x-dėžutę tai nacgrėn nejėmė. :\

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

banintas?? nesamone.. net prisijunges nebuvau.. kaip galejo banint?? nebetn kazka pridirbo tas zmogus kuris flashino.. ;///

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turėjau .wmv fhd klipą. 30 seconds to ars - from yesterday. Tai kiek grūdau į x-dėžutę tai nacgrėn nejėmė. :\

tai i harda nieko ir neikelsi,tik paleist gali is cd,dvd,usb rakto,kitu laikmenu

be to tas HD video palaikymas ant xbox 360 tikra nesamone,nes nepalaiko failu didesniu nei 4GB,o filmai visi HD uzima daugiau nei 4GB siaip,krc naudos jokios cia nera kol kas,raso kad palaiko 1080p H.264 Level 4.1 and H.264 High Profile,o tai kiek uzimtu toks filmas tada,benet ten kokius klipus ziuret arba filmus skaidyt i dalis,niekaip neikertu,padaro gera dalyka bet nepagalvoja kaip mes tuo pasinaudosim?????????? ^_^

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai i harda nieko ir neikelsi,tik paleist gali is cd,dvd,usb rakto,kitu laikmenu

be to tas HD video palaikymas ant xbox 360 tikra nesamone,nes nepalaiko failu didesniu nei 4GB,o filmai visi HD uzima daugiau nei 4GB siaip,krc naudos jokios cia nera kol kas

Bet tai žie, kame tada diela, aš iš dvd leidau tai ten ebrods mixed media cd ir nėėmė ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai žie, kame tada diela, aš iš dvd leidau tai ten ebrods mixed media cd ir nėėmė ^_^

na man avi eme is dvd,streamint meginau ir mkv,bet streamint nesamone nes turi naudot savo pc ir jis dar turi but pakankamai galingas,tai cia isvis dingsta nauda is to streaminimo

siaip wmv dar nelygu wmv,gal naudotas ten kodekas kurio nepalaiko xbox360 ar pan,cia labai tonkaja dielo kaip sakoma,turi buti butent tai kas turi buti ir niekas kitas

kol kas ir manau kad artimiausiu laiku geriausias video playeris yra pc,per ji paleisi koki nori formata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.