prikolist

Ka reiktu zinoti parsivezant PS3 is uzsienio

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , jau arteja ta diena kai vaziosiu paatostogauti i UK porai savaiciu ir parsivesiu PS3 ko man reiketu dar zinoti ji pasiemant ? ar nereikia kokiu konverteriu ar laidu ar dar ko kad galieciau sau ramiai juom naudotis parsivezes i Lietuva. Ir gal kas zino ar bus atpiginimas ar dar kasnors ar kokia nors gera komplektacija iki liepos pradzios . Aciu uz atsakymus .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir viskas ? :) aciu uz atsakyma , tai po to dar neatidares parsivesciau ir tektu trenktis i akra ar dar kur pirkt ta prieda :)

Cia galietu ir kiti panaseis klausimais kanors klaust:)

ir beja gal kas konors dar apsviestu kuo galieciau nezinoti :)

Redagavo prikolist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu cia naujas , turiu ps2 ir ps , noriu pirkt ps3 esu norvegijoje, noreciau paklaust ar tikrai jis vertas tu pinigu ar grafika daug patobulejo? ka vertetu zinot perkant ji ne lietuvoje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu cia naujas , turiu ps2 ir ps , noriu pirkt ps3 esu norvegijoje, noreciau paklaust ar tikrai jis vertas tu pinigu ar grafika daug patobulejo? ka vertetu zinot perkant ji ne lietuvoje?

vertas. absoliuciai nieko nereiketu zinot ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pas tave wallets full of money tai tada atitinkamai ir wallets full of ps3 games ir galiausiai pants full of lucky

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norvegijoj po nauju metu kainavo nepilnus 2k, dabar manau papiges jau neblogai, bet vis vien brangu bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ash savo ps3 pirkau UK ir tikrai nesigailiu.Perechadnika ish UK rozetes y europine 100% gali rasti UK airouoste arba bet kurioj didesnej ASDA arba TESCO pardoj.Nepirk ps3 ish Virgin, HMV arba Game parduotuviu nes ten permokesi.Geimai shituose parduose irgi kainuoja 10 svaru brangiau nei pvz asda ar tesco supermarketuose.Tas pats ir su konsole.Pasivaikshchiok pasiziurinek kainas paziurek kokius dealus siulo ir tada paskutine vieshnages diena nusipirk.Svarbiausia neskubek!!!

P.S. Idealiausia aishku butu pirkti online.

P.P.S. Kiek girdejau europoi isheina PS3 metal gear solid boxas.Tobiesh 40GB ps3+sixaxis controleris+ metal gear solid 4 geimas kaina kaip girdejau bus apie 425 eurai.Gal UK pigiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku o sakyk TESCO ir ASDA isvisu pigiausia taip ?????

Jo shitie du pigiausi.Vienam vienas daiktas pora pensu pigenis kitam kitas bet skirtumas visai mazas.Pvz.Game arba HMV pardoi ps3 geimas kainuoja 49.99 o asdoi pirkdavau uz 39.97 :lol:

Seip tesco turbut pigiausias nes turi didziausias pardas.Jei vaziuoji y londona siulychiau nuvaryti y Galions Reach Tesco parda tikrai labai didele ten tikrai rasi ps3 ir geimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo shitie du pigiausi.Vienam vienas daiktas pora pensu pigenis kitam kitas bet skirtumas visai mazas.Pvz.Game arba HMV pardoi ps3 geimas kainuoja 49.99 o asdoi pirkdavau uz 39.97 :)

Seip tesco turbut pigiausias nes turi didziausias pardas.Jei vaziuoji y londona siulychiau nuvaryti y Galions Reach Tesco parda tikrai labai didele ten tikrai rasi ps3 ir geimu.

Kažkokias erezijas čia skleidi, žaidimai hmv ir kitur kiek mačiau 39,99. Dėl pačios konsolės nežinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkokias erezijas čia skleidi, žaidimai hmv ir kitur kiek mačiau 39,99. Dėl pačios konsolės nežinau.

Cia kurie zaidimai?Motorstorm ar resistance ? Aishku kad launch titles nupige o nauji po 49.99 pardoi.online pigiau.

Mano duomenys yra mzdaug 6men senumo seip gal pasikeite kashkas.Anyway vistiek supermarketuose pigiau :)

Redagavo padlavader

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kurie zaidimai?Motorstorm ar resistance ? Aishku kad launch titles nupige o nauji po 49.99 pardoi.online pigiau.

Mano duomenys yra mzdaug 6men senumo seip gal pasikeite kashkas.Anyway vistiek supermarketuose pigiau :)

Nu aš apie online šneku. Specialiai nuėjau į tų pardų saitus ir pažiūrėjau, kad PS3 be žaidimų 300 svarų, su pora žaidimų 350 ar pan., žaidimai po 39,99 nauji, senesni pigiau žinoma. Kainos kaip ir visur...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.