H117

xbox 360 - įvyko avarija

Rekomenduojami pranešimai

Tai va.. Žaidžiau sau laimingas Mass Effect, loadino, tad pasisukau ant kedės laikydamas pultą už galvos.. Pajutau kad paliečiau xbox'ą, ir girdžiu "BAM!" ... Tad kaip supratot xbox'as nukrito ant stalo iš vertikalios pozicijos į horizontalią... Žaidimas užsikrovė ir veikė toliau, tačiau vos ne prisidėjęs į kelnes greitai išjungiau xbox'ą. Po 10 minučių nervų ir savęs kaltinimo pagaliau išdrįsau įjungti. Xbox'as įsijungė, viskas kaip ir puikiai veikė. Išėmiau diską, nė vieno įbrėžimo. Pridėjau ausį prie xbox'o, kaip ir jokių artifaktiškų garsų... DVD irgi puikiai veikia...

Tad man tiesiog įdomu, ar galėjo nutikti tai, ko aš labai nenorėčiau? Ar gali būti kokių nors pokštų su xbox'u ateityje?

Kiek galvojau, vieninteliai kas galėjo nukentėti, tai HDD ir DVD romas... HDD kiek tikrinau veikia puikiai, išėmęs pajudinau prie ausies kaip ir nebarška niekas. DVD... Pagalvojau kad jei disko nesubraižė, tai kaip ir neturėjo ten nieko padaryti... (nežinau kas gali būti, bet taip nukritus buvo minčių kad galėjo ir lęšį paliest..)..

Po kiek pasinervavimo, nusprendžiau pabandyti pažaist. Po 3 h kaip ir viskas gerai... Tik vistiek neramu, naują daiktą norisi išlaikyti idealiai (be tokių įvykių), tačiau man kaip ir nepavyko (nepavyko jų išvengti)...

Tiesiog noriu sužinoti ką apie tai manote..

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va.. Žaidžiau sau laimingas Mass Effect, loadino, tad pasisukau ant kedės laikydamas pultą už galvos.. Pajutau kad paliečiau xbox'ą, ir girdžiu "BAM!" ... Tad kaip supratot xbox'as nukrito ant stalo iš vertikalios pozicijos į horizontalią... Žaidimas užsikrovė ir veikė toliau, tačiau vos ne prisidėjęs į kelnes greitai išjungiau xbox'ą. Po 10 minučių nervų ir savęs kaltinimo pagaliau išdrįsau įjungti. Xbox'as įsijungė, viskas kaip ir puikiai veikė. Išėmiau diską, nė vieno įbrėžimo. Pridėjau ausį prie xbox'o, kaip ir jokių artifaktiškų garsų... DVD irgi puikiai veikia...

Tad man tiesiog įdomu, ar galėjo nutikti tai, ko aš labai nenorėčiau? Ar gali būti kokių nors pokštų su xbox'u ateityje?

Kiek galvojau, vieninteliai kas galėjo nukentėti, tai HDD ir DVD romas... HDD kiek tikrinau veikia puikiai, išėmęs pajudinau prie ausies kaip ir nebarška niekas. DVD... Pagalvojau kad jei disko nesubraižė, tai kaip ir neturėjo ten nieko padaryti... (nežinau kas gali būti, bet taip nukritus buvo minčių kad galėjo ir lęšį paliest..)..

Po kiek pasinervavimo, nusprendžiau pabandyti pažaist. Po 3 h kaip ir viskas gerai... Tik vistiek neramu, naują daiktą norisi išlaikyti idealiai (be tokių įvykių), tačiau man kaip ir nepavyko (nepavyko jų išvengti)...

Tiesiog noriu sužinoti ką apie tai manote..

biski paranojikas busi? :):mellow::) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nieko neatsitiko tai nera ko jaudintis, ateityje pamatysi. Na, bet keik girdejau tai menkiausiai pasukus gali susibraizyti diskas o tau kaip sakant jau ir nuvirto boxas. Pasiseke :) Sekmes naudojant toliau :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jei labai neramu, bandyk nunešti meistrui arba pats paknebinėti. Bet kol viskas veikia ir žala nematoma, tai nelabai ir verta tai daryti. Keista, kad net diskas nesusibraižė...

 

Sveikinu su laiminga pabaiga :mellow:

 

Nors čia ir ne rimta avarija bet... Man buvo užvakar elektra sekundei dingusim, tai užsidegė raudonos lemputės, nes maitinimas dingo. Perkroviau ir viskas OK.

 

P.S. Perskaitęs savo X'ą patraukiau toliau nuo stalo krašto... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biski paranojikas busi? :) :) :) :) :mellow:

Turiu tokią problemą, tačiau tik elektronikos srityje.

Jei nieko neatsitiko tai nera ko jaudintis, ateityje pamatysi. Na, bet keik girdejau tai menkiausiai pasukus gali susibraizyti diskas o tau kaip sakant jau ir nuvirto boxas. Pasiseke :) Sekmes naudojant toliau :)

:)

Na, jei labai neramu, bandyk nunešti meistrui arba pats paknebinėti. Bet kol viskas veikia ir žala nematoma, tai nelabai ir verta tai daryti. Keista, kad net diskas nesusibraižė...

 

Sveikinu su laiminga pabaiga :)

 

Nors čia ir ne rimta avarija bet... Man buvo užvakar elektra sekundei dingusim, tai užsidegė raudonos lemputės, nes maitinimas dingo. Perkroviau ir viskas OK.

 

P.S. Perskaitęs savo X'ą patraukiau toliau nuo stalo krašto... :)

Dabar atidžiau pažiūrėjau kompaktą... Visas švarus švarus... Tik kraštas visas truputėlį "patrintas"... Tai visgi kažkur pasitrynė.. Hmm.. Negerai. :/

Tačiau tikrai ne į lęšį.. Nes ten neturėtų važiuot jis. Pažiūrėsiu dar..

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar atidžiau pažiūrėjau kompaktą... Visas švarus švarus... Tik kraštas visas truputėlį "patrintas"... Tai visgi kažkur pasitrynė.. Hmm.. Negerai. :/

Jei tik kompaktas, tai menka bėda, atsipirksi nuostoliais iki 10 Lt (aišku, jei išvis norėsi persirašyti tą žaidimą) :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tik kompaktas, tai menka bėda, atsipirksi nuostoliais iki 10 Lt (aišku, jei išvis norėsi persirašyti tą žaidimą) :)

Na kompaktas man iš esmės nerūpi, ir jis veikia gerai, tiesiog dabar paranoja užpuolė kad kas viduj nebūtų pažeista.. Bet whatever, veikia tai ir gerai :mellow: .

EDIT: Apžiūrėjau DVD Rom'ą, na pamačiau kur ten prasitrynė. Ogi į stalčiaus apatinę sienelę, pusę mm, gal ir kiek mažiau, nudrožė vienoj vietoj... Na, svarbu kad tik tiek. Dabar pats vidus man įdomu kaip ten laikosi.

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu cia mane prajokinai :mellow: gerai kad viskas gerai baiges, as tavo vietoj ir pulciau i panika :) seip ateityje ziurek kad tokiu dalyku nbeatsitiktu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek triedimo del nieko.. Jei nieko neatsitiko, tai kam cia ta tema dar kuri ? Butu atsitike, tai tada kurk...

 

Laikyk boxa horizontaliai ir nebus tu avariju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek triedimo del nieko.. Jei nieko neatsitiko, tai kam cia ta tema dar kuri ? Butu atsitike, tai tada kurk...

 

Laikyk boxa horizontaliai ir nebus tu avariju.

Jis netriedzia o klausia ar veliau nieko nebus su boxu,nes gal kam buvo toks atvejis nukrito boxas ir gal kas neveike tai jis ir raso......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del dievo tiek panykos del tokiu nieku turbut daba naktim kasmarus sapnuosi :Dpasakysiu tik tiek mazeu pergyvenk ilgiau gyvensi, tokio myznio dar nesu mates:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del dievo tiek panykos del tokiu nieku turbut daba naktim kasmarus sapnuosi :Dpasakysiu tik tiek mazeu pergyvenk ilgiau gyvensi, tokio myznio dar nesu mates:D

Na zmogus paprasciausiai gal ilgai taupe kol uzdirbo konsolei, todel jaudinasi ir nenori jos sugadinti :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NU cia menki juokai su tokiais dalykais.Man ps3 buvo nukritęs nuo tv staliuko ant žemės pakeliauu ,o vidury kažkas klapsi.Nu galvoju viskas bet nieko neatsitiko vsio normalna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

autorius dar l. jaunas,tai jam x'360 tikrai nesinori pirkt nauja vel,manyciau :) bet apie psp tai kazkaip ishmano neblogai,pastebejau. sekmes :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.