OutSider

Civilization Revolution

Rekomenduojami pranešimai

Gal susilaikysiu ir verčiau žaisiu PC versiją, šitas toks gerokai konsolizuotas ir nukvailintas atrodo. :/

Šito PC nebus, tik konsolėms. Ir jis nei kiek nenukvailintas.

 

o kaip vertintum 10 baleje sistemoje? ir kaip sakai verta zaisti? :)

Tau, sakei, nepatiko, tai koks skirtumas, ar tas žaidimas patinka man? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man patiko,geras zaidimas,rimtas,gal ne visai toks kaip senieji Civilization,bet tai ne blogai,gal netgi idomesnis,ir pulteliu valdyt labai patogu,pats zaidimas dar nedaug losiau bet tikrai zinau kad jam bus skirta daug laiko,nes butent tokiu zaidimu man kazkaip truko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šito PC nebus, tik konsolėms. Ir jis nei kiek nenukvailintas.

Turėjau omeny Civilization dalis ant PC, turėjau konkrečiau pasakyt. :D O šiaip, užteko eurogamer apžvalgą paskaityt, kad susidaryt nuomonę, cituoju "The underlying systems are the same, if hugely (and at times brutally) simplified". Na, naujokams, ypač konsolių žaidėjams, kur valdymas nėra toks patogus strateginiams žaidimams, gal ir gerai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nesu girdėjas išvis apie tokį pavadinimą, nelaikau savęs geimeriu kažkokiu, tiesiog kai yra laisvo laiko pažaidžiu ir tiek. :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau but negirdėjus apie tokį pavadinima tai tikrai neišprusimas:D vienas garsiausių žaidimų o strateginiame žanre (turn -based'e) dar labiau,na bet kai nesu tokio stiliaus fanas dar pagalvosių ar isirašyti,na bent jau del legendos verta:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš tai apie jį tik ir girdėjęs tebwuvau. Bet kadangi ne mano skonio tai niekad jokio ir ensu žaidęs. Šitas nebus išimtis :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zino,kaip padaryt savo karius pacioje pradzioje stipresnius?

Ne į temą

Kažkoks nelogiškas klausimas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kažkoks nelogiškas klausimas...
Nu vienu žodžiu,aš puolu vieną miestą,tipo rodo mano pejėgumą 3,o priešininkų 12.Ką man daryt,kad ir mano armija būtų stipresnė ir galėčiau imt miestus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vienu žodžiu,aš puolu vieną miestą,tipo rodo mano pejėgumą 3,o priešininkų 12.Ką man daryt,kad ir mano armija būtų stipresnė ir galėčiau imt miestus?

1. Išradinėk technologijas, kurios leidžia statytis naujų karių.

2. Pulk armijomis (Jei turi 3 vienodus karius, galima sudaryti vieną bendrą armiją). Pasistatyk daugiau armijų ir pulk. Aišku, jei su warrior'ais puoli tanką, tai nepadės...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip Civilization yra pirmasis populiariausias strateginis zaidimas pasaulyje. Prie kurimo prisidejo toks Sidas Mejeris. Kitose versijose buvo tik jo vardas.

As i CivIV taip ir neisikirtau. Pastoviai zaidziu CivIIIConquiest.

 

Jei nusibosta laukti kol paeis priesininkai - siulau palaikyti SHIFT klavisa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man sitas naujas patiko,siandia prie jo praleidau gal 6 val,net nepajutau kaip laikas praejo,taip idomu kai isitraukiau,jokie kiti zaidimai taip nebuvo itrauke,nereikia niekur skubeti,taciau ilsetis ir gi nera kada,vis kas nors vyksta,kazka nauja istiri,atsirtanda kitos naujos galimybes,vel nauji statiniai,nauji unitai,zaidimas tikrai nera sunkus jei nepulsi iskart priesu pult,cia jum ne rts ,kur kui armija ir puole priesa,cia sudarineji sutartis,keitiesi ziniomis,gauni ivairiu nauji dalyku,isradineji moksla,rasta,ivairius dalyks,visko tiek kad idomu tikrai,galima is pasikaut,bet geriau taika palaikyti pradzioj,na man kazkaio neidomu visus uzkariaut tikrai,idomiau israsti naujus dalykus

zaidimas tikrai labai geras,kazkaip man primine pirmus Civilization

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nelabai supratau, ka siame zaidime yra tikslas dominuoti, o ne uzkariauti? Susikuriau afigenus miestus, armija, dar nespejau kosminiu tech. atidaryti, o man raso kad zaidimas baigsis uz 5 ejimu. Zaidziau CIV. pirma karta, ka taip ir turi buti. kad zaidimas baigiasi be jokio karo? Esu sutrikes, zaidimas labai patinka, bet baigesi jis tai neidomiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nelabai supratau, ka siame zaidime yra tikslas dominuoti, o ne uzkariauti? Susikuriau afigenus miestus, armija, dar nespejau kosminiu tech. atidaryti, o man raso kad zaidimas baigsis uz 5 ejimu. Zaidziau CIV. pirma karta, ka taip ir turi buti. kad zaidimas baigiasi be jokio karo? Esu sutrikes, zaidimas labai patinka, bet baigesi jis tai neidomiai.

Jo, idiotiška, kad negali pasirinkti belaikio žaidimo. O šiaip laimėti gali 5 būdais, tik vienas iš jų - užkariavimas/dominavimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Xbox versija tikrai labai jau primityvi - visų pirma nemaloniai nustebina tai, kad negali pasirinkti žemėlapio, tai dažnai gali tekti būti saloje kur nors; taip pat negalima pasirinkti civilizacijų skaičiaus. Na o kompiuterinių varžovų DI tai žemiau kritikos ribos - visada iš pradžių siūlys taiką, paskui prašys technologijos ir negavę skelbs karą, paskui po kokio šimto metų vėl siūlys taiką. Kaip čia teisingai sakėt, baigiasi irgi per greitai, kai tik išvystai normalias technologijas, pamatai, kad jau nebegali toliau žaist. Nesupratau, kaip ten galima miestuose spėt pastatyti visus stebuklų pastatus (wonders), nes reikia kariaut su tuščiagalviais DI ir statyt karius visokius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.