SermoneliS

Bully

Rekomenduojami pranešimai

Tai va vakar perejau sita zaidima ir noreciau parasyt trumpa rewiva -_-

Nuotrauka

 

Aprasymas:

Istorija apie Jimmy Hopkinsa paaugli kuri ismeta is visu mokyklu. Motina ji nuveza i Bullwortho mokykla pati isvykdama penktam medaus menesiui ;)

Jimmis tures prasiskinti kelia i mokyklos lyderius. Tam jam prireiks daug pastangu. Susiremti ivariose kovose ir panasiai.

Manau isties neblogas zaidimas.

 

Video:

 

Redagavo SermoneliS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu sita zaidima, turiu pasakyt kad ne pats idomiausias bet kartais kai uzplaukia isidedu palost. man geriau zaidziasi god of war

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na zaidimas ne toks itraukiantis kaip GTA serija, bet tikrai nera blogas. tik vietoj normaliu ginklu ragatke, zirneliai ir visokios dvokiancios bombikes, o vietoj masinos - dviratis :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, šis žaidimas kaip ir visi Rockstar darbai yra remiamas smurtu ir t.t tokio nesamonėm. Visai įdomus žaidimas, bet visvien viso neperėjau, neįtraukė perdaug ><

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puse velnio toks. Gal puse perejau ir atsibodo istikruju, nes begiot reikedavo toli ir pns.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pukus zaidimas pats esu jy perejes ir galiu pasakyti kad gta kurejai tikrai yra padare dar viena sedevra.Zaidimas turi puikia istorija, puiku gameplay, ir kaip yprasta daug humoro.Tikrai ps2 arba pc savininkas turetu jy isbandyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na zaidimas ne toks itraukiantis kaip GTA serija, bet tikrai nera blogas. tik vietoj normaliu ginklu ragatke, zirneliai ir visokios dvokiancios bombikes, o vietoj masinos - dviratis :)

Yra ir mopedas ar motoroleris, vadinkit kaip norit. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zhiauriai geras zhaidimas, esu perejes 2 kartus ir manau kad kada nors pereisiu ir 3 karta.. ir man jis buvo tikrai idomesnis uzh gta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai patiko :) Tikrai GTA sedevras, pats perejau 2 kart, idomu lenktyniauti su dviraciais, deti ant nugaros uzrasus "Kick me", Vienu zodziu Puikus :):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.