Rolazz

Pirmieji padorūs vaizdeliai iš Call of Duty: WaW

Rekomenduojami pranešimai

Dar atrodo ką tik grožėjomės Call of Duty: World at War viršeliu, o štai jau internete pabiro pirmieji, padorios kokybės, vaizdeliai iš pačio žaidimo. Matome, kad didžioji žaidimo dalis vyks džiunglėse, tad labai įdomu, kaip Call of Duty 4 varikliukas tvarkysis su daug egzotiškesne aplinka.

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Ir dar keli cover'iai:

Nuotrauka

 

By:Klubas and GamePlay.....

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo rimtai. man truputi detalumo truksta ir mazos detales siek tiek kliuna, bet cod visada svarbiau buvo visas gameplay, tai tikekimes masovkiu kaip Stalingrade:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kazkaip dziungles niekada nelipo, nzn. COD man visada asociavosi su bunkeriais, saudymais pastatu griuvesiuose, aisq COD 4 buvo kitoks nei pirmieji trys, bet jis man labai patiko.

I COD 5 kolkas ziuriu skeptiskai, kei pamatysiu gameplay'u gal pakeisiu nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man visos kod serijos patiko,manau ir sita gera bus.....Coveriai tai grazus trecias graziausias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kazkaip dziungles niekada nelipo, nzn. COD man visada asociavosi su bunkeriais, saudymais pastatu griuvesiuose, aisq COD 4 buvo kitoks nei pirmieji trys, bet jis man labai patiko.

I COD 5 kolkas ziuriu skeptiskai, kei pamatysiu gameplay'u gal pakeisiu nuomone.

na siaip tai karas vyko ne tik bunkeriuose ir griuvesiuose,mano manymu ivairumas labai gerai,o tokie screenai dar nieko nepasako isvis,iseis treileris tada matysim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dziungles nepatiko dar nuo MOH: Pacific assault losimo. Jei ir COD5 bus toks nuobodus kaip MOHPA, tai neduok dieve <_< Jie tiesiog privalo daryt zaidima ivairesni, jei nenori daryt MOHPA klaidu. Ir dar kuria TreyArch, tad nieko ispudingo nesitikiu .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip man labiausiai patinka kaip ir sake tokios wietos kai daugelis begat,,, nelabai patinka kai buna kokia nors misija ir daug taviskiu bega.. tik wiena nuzudo jau ish uz tvoros kitas lenda ir taip be perstojo kaip ish klonavimo masinos... kitas dalykas.. KAIP TUOSE DZIUNGLESE SAUDYT?! ten medis prie medzio tai ka kas 5min darys proskinas ar kokias uolu ishkysas kad galetum papyskint? Ir dar wienas dalykas: na gera turim wisada CPT. Price BET KODEL KIEKVIENO ZAIDIMO GALE JI WIS TURI NUPILT? (nu gerai COD1 tai ivyko widury....) negali jis nors karta ishgyvent.. aisku tai prideda nebloga prieskoni istorijai ir dramatiskumo kuris su kiekviena dalim wis pletojas ir sakojas

ivairumas kaip ir saket geraibet reikai su protu. cod4 man labai patiko.. geras ir ishdirbtas iki galo zaidimas tikekimes ir si dalis bus tokia <_<

 

grajinsiu ja kaip ir wisas kitas dalis

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

killer01

 

Ne į temą

klausyk, seni, susimazink ta parasa, nes man pradeda kompas lagint, kai postus loadina su Tavo sitais "mazais" paveiksleliais.. nejau neina truputi kompaktiskiau? ir apskritai, nejau neina paraso i 1 sakini sulipdyt? dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo rimtai. man truputi detalumo truksta ir mazos detales siek tiek kliuna, bet cod visada svarbiau buvo visas gameplay, tai tikekimes masovkiu kaip Stalingrade:)

Tj zaidimas dar juk nebaigtas kurti , tikrai manau detalizacija bus geresne nei situose screenuose

 

beje si zaidima reikes vien del to kad pagaliau bus flamethrower

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

killer01

 

Ne į temą

klausyk, seni, susimazink ta parasa, nes man pradeda kompas lagint, kai postus loadina su Tavo sitais "mazais" paveiksleliais.. nejau neina truputi kompaktiskiau? ir apskritai, nejau neina paraso i 1 sakini sulipdyt? dekui

 

 

Ne į temą

:D sorry.. swarsciau ka padaryt pamazinsiu biski bet nieko pries jei wiena pasiliksiu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.