tomkinas123

Alan Wake / American Nightmare

Rekomenduojami pranešimai

bloga data. xbox.com nueik ir pamatysi kad uz 7 dienu ;] officialiai

Nekreipiai dėmesio, kad PC? Taip, žinau atšaukta, bet...nu įdomiai, aplamai nesuprantu jeigu atšaukia tai kodėl nepanaikinti PC skilties, klaidina žmones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekreipiai dėmesio, kad PC? Taip, žinau atšaukta, bet...nu įdomiai, aplamai nesuprantu jeigu atšaukia tai kodėl nepanaikinti PC skilties, klaidina žmones.

zinau kad atsaukta. kreipiau demesi. pasenusiu webu pasenusios naujienos nelabai domina. rimtesni webai neklaidina. beto gaila kad atsauke pc daug nusivylimu buvo. bet gal ir gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palosiau 4h ir teperejau 2 episodes. Man pasirode kad tik 2h kokias dar tezaidziau. Nu zaidimas tai tiesiog nepakartojamas. Istorija labai itraukianti, gameplay geras. Valdymas man irgi geras, masina teko jau valdyt tai irgi man viskas gerai. Priesai tai toliau stipresni su visokiais benzo pjuklais. Nu nezinau super zaidimas man. Istorijos nesakysiu, nenoriu spoilint ;)

Redagavo Eimis223

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

senai laukiau kazko panasaus..zaidziant per ausines yspudis susidaro velniskai geras..muzikinis fonas labai geras..visokie garsai siurpuli kelia..zodziu pasaka..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai niekas cia daugiau nelose Alan'o iskyrus mus 3? Noriu isgirsti ka kiti mano apie sita geri ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes lomai yra ir nezino kas kurejas kol max payne nepasakai, nesupranta zanro, ir nesupranta tokiu geimu, daugelis isirasys ir numes nesuprate nu zinai dabartiniai geimeriai, popsas jiem yra zaidimas ;D jokiu isukiu nieko cheatus tik usina ir tipo geimeriai.

vat labai gerai pasakyta..dar viena priezastis skonio reikalas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai niekas cia daugiau nelose Alan'o iskyrus mus 3? Noriu isgirsti ka kiti mano apie sita geri :thumbsup4:

Lose lose, bet nedaug. 20min dar tik koki tai kolkas apie zaidima nieko per daug negaliu pasakyt. Bet jau vien pirmas filmukas kaip suintrigavo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beja, kas liecia ACHIEVEMENT'us, REMEDY "pasistenge" :thumbsup4: pradejau ant HARD, bet apsiprasti reikia reikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka pabandziau ... ir visa valanda negalejau atlipt nuo ekrano :thumbsup4: tikrai idomus ir intriguojantis, beje sis zaidimas padarytas kaip serialas :D zodziu visko nepasakosiu, manau is mano emociju matot, kad zaidimas ne eilinis ir tikrai vertas demesio :D per daug vertint nenoriu, nes perejau tik pirma epizoda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka pabandziau ... ir visa valanda negalejau atlipt nuo ekrano :thumbsup4: tikrai idomus ir intriguojantis, beje sis zaidimas padarytas kaip serialas :D zodziu visko nepasakosiu, manau is mano emociju matot, kad zaidimas ne eilinis ir tikrai vertas demesio :D per daug vertint nenoriu, nes perejau tik pirma epizoda

o dar arciau alone in the dark :D das ist good tiesa sakant... bet jei pabaiga bus geresne aisq turbut cia nera tokio item usingo kaip ten ir interaction su aplinka. bet weather ir day sistem cia unreal. paseedinkit plm trackery kas nors apie 2h, labai reik seedu. liko 6 proc ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Perskaiciau jusu komentarus da labiau susigruzinau, kaip as jo laukiu palost kaip ir Lost Planet 2, visi ce loset su banintom konsolem o man reik sulaukt abx 360 patikros :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As losiu Alan Wake su nebaninta. Pas mane Lite Touch fw, man nerupi :thumbsup4: Vistiek gold baigesi, o pirkt nezadu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mielai ir as palaukciau, svarbu konsole butu nebaninta..sitiek pakentejai, pakensesi dar truputi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu toki klausima. Koks sio zaidimo Wave? Nes vakar buvo toks bajeris. Sirgdamas su skaudancia galva rasiausi Alan Wake ir pamirsau nupatchinti video partition faila i wave 4, kadangi pas mane Ixtreme 1.61. Dabar galvoju nueisiu pabandyti pazaist ir prisiminiau kad nenupatchinau. Nu galvoju ir taip disku neturiu dar sugadinau ta. Nuejau vistiek pabandyt ka rodys x'as kai idesiu zaidima, ziuriu veikia... Tai reiskia kad as kokius 6 zaidimus be reikalo patchinau ir dabar jie neveiks su nauju xboxu Xtreme LT (jei toki turesiu) ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu toki klausima. Koks sio zaidimo Wave? Nes vakar buvo toks bajeris. Sirgdamas su skaudancia galva rasiausi Alan Wake ir pamirsau nupatchinti video partition faila i wave 4, kadangi pas mane Ixtreme 1.61. Dabar galvoju nueisiu pabandyti pazaist ir prisiminiau kad nenupatchinau. Nu galvoju ir taip disku neturiu dar sugadinau ta. Nuejau vistiek pabandyt ka rodys x'as kai idesiu zaidima, ziuriu veikia... Tai reiskia kad as kokius 6 zaidimus be reikalo patchinau ir dabar jie neveiks su nauju xboxu Xtreme LT (jei toki turesiu) ?

Alan Wake 6th wave turetu but. O del patchintu zaidimu tai jie neveiks tikriausiai su LT fw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.