tomkinas123

Xbox Elite

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Tai va, as sumasciau nusipirkti xbox360 elite, taciau man kilo pora klausimu i kuriuos ar prasysiu, kad jus atsakytumet...

1. Elite konsoleje kokius dvd-romus deda? Girdejau, kad tik benq, bet, ar microsoft nepradejo det lite-on? Jei pradejo det lite-on, tai nuo kokio leidimo ji galima sutikti?

2. Perkant Xbox konsole parduotuvej, ar reiketu demesi atkreipti i pagaminimo data?

 

P.S. Aciu visiems uz atsakymus :)

Redagavo tomkinas123

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Tai va, as sumasciau nusipirkti xbox360 elite, taciau man kilo pora klausimu i kuriuos ar prasysiu, kad jus atsakytumet...

1. Elite konsoleje kokius dvd-romus deda? Girdejau, kad tik benq, bet, ar microsoft nepradejo det lite-on? Jei pradejo det lite-on, tai nuo kokio leidimo ji galima sutikti?

2. Perkant Xbox konsole parduotuvej, ar reiketu demesi atkreipti i pagaminimo data?

 

P.S. Aciu visiems uz atsakymus :P

1.Benq.

2.Ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimėlis, o į elite konsolę nepradėjo dėt lite-on dvd-romus, kaip premium konsolėje?

Redagavo tomkinas123

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimelis, o i elite konsole nepradejo det lite-on dvd-romus, kai premium konsoleje?

Pradėjo ,bet ne į visus ,bet tu Benq nuo Lite-on niekaip neatskirsi neišardęs xboxo , nes jie lyg ir vienodi :P

Reikėtų atkrepti dėmesį ,kad nuo 2008 03 pradėjo leisti tuos su Lite-on :P O dar vietoj Benq ,gali pasitaikyti Hitachi V79 :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as lygiai pries menesi is bms nusipirkau elite tj rumas benq o pagaminimo data 2008/01/03

ta pati data kaip ir mano, pirkau irgi prieš mėnesį :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat pries savaite is BMS pirkau, ta pati data 01 03. Gan garsiai romas uzia, kaip supratau Benq :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmm o seip Lite-on nera geresnis uz kitus?

ta prasme gamintojai tai skirtingi tai turetu kasnors skirtis :)

 

beto seip koks neziurint i nulauzima yra geriausias?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, aš šeštadienį važiuoju pirkt, tai kai nusipirksiu parašysiu kokį gavau :)

 

To kiler01: Kiek visi sako, kad visi dvd-romai mažiau, ar daugiau vienodi... Gal lite-on tyliau dirba nei kiti, tik tiek (kaikuriem stringa žaidimai su lite-on, bet nežinau dėl ko)

Redagavo tomkinas123

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane xbox360 elite, pirkau ish gnt, pagaminimo data berods jei neklystu tai 2008/01, su benq vda6138 ar koks te modelis, na ka galiu pasakyt nesitikejau kad taip garsiai dirbs, pats xbox garsiai dirba ir da diska drozia pastoviai, tai lyginant su ps3, tai tyla pries audra :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.