pilkiuzzz

xbox360 profilis

Rekomenduojami pranešimai

sweiki,nusipirkau vakar xbox360 is tokio zmogaus tai norejau paklaust kaip reikia istrint buvusius profilius? nes ju daug ten yra ir man maisos jie ir viskas...beje dar noriu tuo paciu paklaust del vaizdo mano tv yra paprastas lcd be jokiu hdmi jungciu tai kai losiu pwz koki gta4 labai jau lievai atrodo jis man,kas praejna veidus sunku iziuret net...tai ar kitiems irgi tas pats yra kas turi paprastus telikus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istrint profili tai tiesiog aik system>>Memory>>Hard drive>> Gamer profiles ir spausk ant profilio ir delete :weep: o del to teliko tai lcd nera labai ryskus ir tai...Tik kad jie maziau vietos uzima ir tiek akiu negadina kiek kineskopiniai.Ir kaip minejai pas tave be HDMI tai ir nesitikek HD vaizdo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istrint profili tai tiesiog aik system>>Memory>>Hard drive>> Gamer profiles ir spausk ant profilio ir delete :weep: o del to teliko tai lcd nera labai ryskus ir tai...Tik kad jie maziau vietos uzima ir tiek akiu negadina kiek kineskopiniai.Ir kaip minejai pas tave be HDMI tai ir nesitikek HD vaizdo.

aciu uz atsakyma dabar zinosiu :D beje as esu nusipirkes 4 tuscius philips dwd+r 8,5GB diskus tik ant ju parasyta ne 2,4x o 8x tai ka nors keicia? isirasys viskas normaliai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane visi 8x Verbatimai. Po kolkas dar nei vieno suvaryto disko irasinejant 2,4x greiciu. :weep:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz atsakyma dabar zinosiu :) beje as esu nusipirkes 4 tuscius philips dwd+r 8,5GB diskus tik ant ju parasyta ne 2,4x o 8x tai ka nors keicia? isirasys viskas normaliai?

Nustatyk prieš rašydamas greitį 2,4x ir bus OK.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ji vakar isirasiau jau burnout paradise,viskas ok veikia bet zaidimas man keistokas pasirode....pataisau dbr jau perpratau si zaidima tai galiu pasakyti jis yra puikus :)

 

 

 

ji vakar isirasiau jau burnout paradise,viskas ok veikia bet zaidimas man keistokas pasirode....pataisau dbr jau perpratau si zaidima tai galiu pasakyti jis yra puikus :)

beje modernatoriai galit sita tema jau rakint ar trint kaip norit :) Redagavo pilkiuzzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istrint profili tai tiesiog aik system>>Memory>>Hard drive>> Gamer profiles ir spausk ant profilio ir delete :) o del to teliko tai lcd nera labai ryskus ir tai...Tik kad jie maziau vietos uzima ir tiek akiu negadina kiek kineskopiniai.Ir kaip minejai pas tave be HDMI tai ir nesitikek HD vaizdo.

del HD vaizdo visiskai nesamone,nereikia to HDMI,jei telikas turi Componentine ar vga jungti,tai tikrai matysi su boxu HD vaizda,cia viskas priklauso nuo teliko koks ten jis yra,jei HD ready tai sujung kad ir per componenta,nustatai atitinkamus nustatymus boxe,ir losi su HD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as is 4 philipsu 2 suvariau o kiti du lievai isirase :) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.