emonem10

sveiki as cia naujokas gal galit padet cipu reikale

Rekomenduojami pranešimai

pas mane beda pries kaskiek laiko turguje nusicipinau sawo stora sena ps2 ir po 2savaiciu jis sugedo (neskaite keletos game)tada turguj uz70lt pataise tada veike 6men ir sugedo uz remonta praso berots 400lt tai tetis sako kad geriau nauja ps2 pirkt. tai wa noriu paklaust ar man apsimoka pirkt nauja ps2 turguje uz650lt cipuota.6men garantija. noriu .ir kai man nucipino cipas veike liuks ilgai nekrove ir pan bet beda tai buvo modbo chip ir nezinau kaip paziuret version./......... kur galima patikimai nusicipint pliuys dms4 chip sory kad toks ilgas bet prasau padet ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pazek gi playmanijos reklamas kur wirsuje reklamuojas pvz edma dima ir kt. beto pacioje playmanijoje yra nariu parduodanciu ivairia technika ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tau galva nedirba ar kas yra??

 

pries kaskiek laiko turguje nusicipinau /.../ 2savaiciu jis sugedo

 

tada turguj uz70lt pataise tada veike 6men ir sugedo uz remonta praso berots 400lt

 

ar man apsimoka pirkt nauja ps2 turguje uz650lt

 

pradek mastyt, parduotuvei man regis kainuotu pigiau pirkt nauja ir cipuot + gali pirkti is tikrai geru meistru kur iskart bus su cipu ir gausi patikima daikta + garantija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai jaunas cia waikinux dar ;) kur tau uz650lt nauja pirkt is turgaus, kai randi naujus su garantija ir uz600lt is meistru ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Internete pasiieskok baitukas berods cipuoja tik telefono numeri per interneta susirask ir megink paskambint paklausk ar cipuoja as savo ps2 slim cipavau , ir psp pirkau is baituko jau sutvarkyta kad game veiktu su custom firmware

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.