Ninja_Deer

Swajoniu auto/moto

Rekomenduojami pranešimai

will dance for 2012 honda cbr1000rr

Nuotrauka

 

jau turiu tiksla ateinantiem...20 metu :D

Redagavo kiler01
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GT500 :thumbup:

Nuotrauka

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienareikšmiškai Shelby GT500 na arba senesnė GT350. Variklio garsas kaip muzika ausim, net šiurpuliukai praeina. Taip pat viena iš mėgstamiausių auto tai Subaru, na aš kaip kuklus tai man pakaktų ir Subaru WRX '95. O arčiau žemės tai tėvas turi Audi 80 '85m. turėčiau gerus nagus daug pinigo apsiimčiau restauracija aš jos. :thumbup:

Redagavo Agnusas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

<3

 

Nuotrauka

 

lol andriusvalgo, kas su ja blogai? Parodyk kas tavo svajonese?

Redagavo Moo
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

M3 paminėjau kaip pvz gatvės, nes tavo pvz lamborghini iš vis nelabai logiškas buvo :(

Minėjau kad ir VIII ar IX evo. Apie X net nekalbu. Nors realiai daug kas pasiliko prie IX evo.

IX gamykliškai irgi yra užbombintas serijinis modelis (ne MR), be tiek ten iš jo ir naudos, kai per testus byra greičių dėžės ir sankabos...

Na, tikėjausi, kad supratai, jog esu su ja susiduręs ir nerašysi, kad evo skirta raliui :mellow: manau tai kiekvienam aišku. Bet gatvėse taisyklės gi negalioja :troll: Ir mieste puikiai ji atsiskleidžia, ant kelio stovi kaip priklijuota.

M3 ralio trasoje tikrai nepasirodytų, bet žiede ne ką prasčiau pasirodytų :)

 

http-~~-//www.streetfire.net/video/top-gear-mitsu-lancer-evo8mr-vs-lambo-murcielago_207857.htm

 

greai cia evo8mr, bet konkreciai apie sita ir kalbejau:

to nobelis: jei supranti angliskai, tame video sakoma kodel siame auto tik 2l variklis, ir paskutines 20s video kaiptik tau! :) p.s. jei nemoki isspaust tai dar nereiskia kad auto nesugeba daugiau, p.s. evo yra quatro, keista kad pats nesupranti, ir lygini su m3!

siame video konkreciai minima kodel si auto mane traukia, lomabargini triskart brangesne, turi triskart daugiau cilindru, turi 500ag o evo 400ag, 4 durys, bet lamborgini nesugeba nuo jos atsiplest, as nemegstu but issisokeliu, bet malonu zinoti kad as galiu, kaip su vw golf mk2 chuligankes ir kregzdes i vieta padeti (cia aisku jei vairuotojas 18-20m mokinukas ar studentas su nupjautu duslium ant raudono sviesaforo gretimoj juostoj gazuoja)

 

kas paziurejes si video noretu lombargini murcielago?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu gyvenime neatsisakyciau. Abejoju isvis ar kas atsisakytu tokiu. :rolleyes:

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

O jeigu sugenda, kimbam i darbus.

 

Nuotrauka

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai su tokiu pavaziuoji, tai nieko nebenori:

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

 

Vakar su tevuku 150MP/H motorway'um A14... :)

 

Mano fotke:

 

Nuotrauka

Redagavo Moo
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http-~~-//www.streetfire.net/video/top-gear-mitsu-lancer-evo8mr-vs-lambo-murcielago_207857.htm

 

greai cia evo8mr, bet konkreciai apie sita ir kalbejau:

to nobelis: jei supranti angliskai, tame video sakoma kodel siame auto tik 2l variklis, ir paskutines 20s video kaiptik tau! :troll: p.s. jei nemoki isspaust tai dar nereiskia kad auto nesugeba daugiau, p.s. evo yra quatro, keista kad pats nesupranti, ir lygini su m3!

siame video konkreciai minima kodel si auto mane traukia, lomabargini triskart brangesne, turi triskart daugiau cilindru, turi 500ag o evo 400ag, 4 durys, bet lamborgini nesugeba nuo jos atsiplest, as nemegstu but issisokeliu, bet malonu zinoti kad as galiu, kaip su vw golf mk2 chuligankes ir kregzdes i vieta padeti (cia aisku jei vairuotojas 18-20m mokinukas ar studentas su nupjautu duslium ant raudono sviesaforo gretimoj juostoj gazuoja)

 

kas paziurejes si video noretu lombargini murcielago?

 

Buvau daug parašęs, bet manau tam prasmės nėra. Dėkingas tau, kad man pranešei didžiausią paslaptį, kad EVO varoma keturių ratų. :fedup:

Sėkmės lyginti nesulyginamus dalykus.

Beje, tam video EVO retos modifikacijos FQ400, kuri nepasiteisino, byra pastoviai. Bet čia neesmė, kas antra EVO Lietuvoje turi daugiau arklių, nes iki 400 ag sukelti arklius juokų darbas, o nuo 400 jau piniginės storos darbas.

Pažiūrėjai filmuką, kur EVO savo stichijoje, kaip ir ralyje, o dabar pats laikas tau pažiūrėti, kaip savo stichijoje atrodo Lambo - greitkelyje.

 

Ir, pasižiūrėk youtubėje ar kur, kur galu varomu, kad ir M3, S2000 su EVO kaip su lygiu važiuoja, taip, kad nekišk čia savo ratų kategorijos.

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Super!

2.

ant juoko paiimciau ja :fedup:

Nuotrauka

Redagavo mechanikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo MrAlex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.