Veto

ps2 fat is vokietijos padekit

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu ps2 fat is vokietijos atrodo jis v9, bet necipuotas. Esu is vilniaus taigi norejau paklausti gal kas cipavotes pas Dima? Be to ar man uztektu 150 lt ant matrix infinity originalo? Ir tie kas pas Dima cipavo, prasau negailekit pora zodziu pasakyt kokį jums cipa dejo nes kituose temose visi pranesimai skamba taip - "cipavau pas Dima bet nk nezinau" ir dar pora klausimu:

ar man gali kuom nors pakenkti kad konsole is vokietijos?

Kas cipavo pas ta zmogu kuri jau ne karta paminejau prasau pasakykit koks cipas, kiek kainavo ir ar patenkinti tuo cipu? - jei tokia tema jau yra lb atsiprasau visu, ypac adminu. Is anksto aciu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakenkt jei is Vokietijos. O tu galvoji kad is lietuvos tai lietuviski? Aisku kad ne siuntimas produktu istenpat eina nes EUROPE.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakenkt jei is Vokietijos. O tu galvoji kad is lietuvos tai lietuviski? Aisku kad ne siuntimas produktu istenpat eina nes EUROPE.

thx o apie cipus kanors zinai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai nori kanors apie cipus paklasust skambinu jam ir klausi o jo numeri suirasi kontaktuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks ps2 modelis? Kam det MI jei gali trigubai pigiau isidet modbo4.0 ir turet ta pati suda tik kitoj saujoj?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks ps2 modelis? Kam det MI jei gali trigubai pigiau isidet modbo4.0 ir turet ta pati suda tik kitoj saujoj?

modelis v9, bet tai problemu su tais modbo man atrodo lb daznai pasitaiko ir sako kad jis neprilygsta MI O_o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

modelis v9, bet tai problemu su tais modbo man atrodo lb daznai pasitaiko ir sako kad jis neprilygsta MI O_o

Nu manau jei nenaudosi hdd, tai nelabai ir pajausi skirtuma, nors siaip tiksliai nezinau koki ten skirtumai. Tik va po chipavimo gali turet bedu del lazerio, ypac jei tai ankstivoji V9 serija. Pats turiu V9 su M3 cipu, tai dabar laukiu perkeliaujant modbo4, keisim i sita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

150 neužteks, paprašyk pas mamą dar 10-20 Lt. Man įdėjo matrix infinity v1.99, padarė greitai ir tvarkingai, viską paaiškino ir dar vizitkę davė, sakė jei ka skambink. Pas man konsolė buvo iš UK, tai nemanau ka tau kils problemų jei bus iš DE.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konsole pirkau jau senai <_< 2004 m. Dar noreciau paklaust kas butent yra tas romeo nulauzimas, parasyta kad v9 to reikalauja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Romeo modas tai lesiuko fokusavimo itampos pakeitimas is 12V i 5V. Siaip cia daugiau pasireiskia pirmosiom V9 konsolem, po to nzn gal sutvarke sita reikala. Buvo taip, kad sony pavare pigiu pusiau brokuotu lazeriu, naudojant gerai pabraizytus diskus, perkaisdavo fokusavimo rite, ko pasekoje ispaskos sudegdavo ir draiveris. Tik va kiek skaiciau jei padaromas modas pries naudojant ps2 viskas ok, jei ja kazkuri laika buvo naudota be sito modo, padarius atsiranta bedos su disku skaitymu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu, dabar zinosiu :mellow:, uztat db naktimis nemiegosiu galvodamas ar pas man bus tos bedos su cd skaitymu ar ne B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.