padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

  2012-02-10 19:09, 'DoZyMaY' parašė:

Gal kas galėtų padėti gauti šiuos Battlefield 3 Co-Op trofėjus?

Rašyk Galiot34 (PSN) jam reikia trofų.

Gal kas norėtų Uncharted 2 coop pereiti? Reikia man trofėjus gauti.

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas norit parinkt RED DEAD REDEMPTION multiplayer trofėjus? Rašykit į PSN (tymbarkFM). Headseto neturiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi neturiu headseto, o kiek ten yra mp trofeju? gal ir visai nieko butu sulosti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nesiseka su šitais:

Trophy
  • Mowing Them Down Kill 500 enemies with a mounted weapon in any game mode.
  • Slow on the Draw Get 10 assists in a single Hideout in a public Free Roam session.
  • Posse Up! Create a posse and get the maximum number of members.
  • The Quick and Everyone Else... Be the top scoring player in any three consecutive FFA games in public matches.
  • Go Team! Be on the winning team for four consecutive victories in any team based game in public matches.

Skaičiau guide, bet mažai kuo jis padėjo. Eisiu dar YouTube pastudijuosiu. Pridėkit į draugus, gal ką sužaisim. Galiu padėt su tais trofėjais, kuriuos jau esu gavęs.

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Assassin's Creed: Brotherhood

Reikia 3 žmogeliuku pagalbos, norintis patys gauti šį trofėju parašykit.

Get all the Co-op bonuses in 1 session (Multiplayer Only).

This for me is the worst online trophy. This can only be done in Alliance and Manhunt. The bonuses that you need to get are:

Co-op Kill: Kill a target locked on by your teammate.

Co-op Stun: Stun a pursuer locked by your teammate.

Diversion: Kill a target who has been chased by your teammate.

Rescue: Stun a pursuer who is chasing your teammate.

Multi-Kill: Your team kills two targets in a row in less than 10 seconds.

Knockout: Your team stuns two pursuers in a row in less than 10 seconds.

Quote:

Make a 4-player manhunt private match.

Players A and B are the pursuers and players C and D are the targets.

Round 1

After the round has started, all players meet at one point.

Player A locks by pressing on C and player B kills C with . This should get you Co-op Kill.

Player B walks away from player A. Player A chases player D in high profile so that an escape sequence begins. Then Player B kills D. This should get you Diversion.

Player A kills C and player B kills D at the same time. This should get you Multi-kill.

Round 2

After the round has started, all players meet at one point.

Player A locks by pressing on C and player B stuns C with . This should get you Co-op Stun.

Player B walks away from player A. Player D chases player A in high profile so that an escape sequence begins. Then Player B stuns D. This should get you Rescue.

Player A stuns C and player B stuns D at the same time. This should get you Knockout.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal yra norinciu dead island bloodbath arena sulost trofus padarit ar seip linksmai laika praleis, pabendrauti

psn : Bond2o0

  2012-03-10 15:17, 'augustinas51' parašė:

Kas dar nepereja visu call of duty mw 2 spec ops kvieskit augustinass51 galit kviest ir del kitu mw 2 trofeju:)

Skaityti daugiau  
turiu zaidima bet dar nebandziau zaist jai dar domina pm bandisim zaist arba as tau parasisiu Redagavo BonD2o0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit Dirt 3 ir galėtumėt padėti surinkti pora Multiplayer trofėju? Lb reikia

Mano PSN: DozyLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reike pagalbos little big planet ... sirduciu ...suzaisto levelio,,grybu karas,, aciu iskart jai kamreike irgi rasikit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Dar keletas gandų - naujienų apie PS6. Nors tie gandai tokie sąlyginiai darosi, nes Sony visgi oficialiai patvirtino kad jau kurį laiką dirbama ties naują konsolių kartą ir kad jie toliau tiki konsolių ciklais ir fizinėmis konsolėmis, o ne tik Cloud gamingu ir XBox anywhere (skaityk "nowhere"). Tik aišku oficialiai to neįvardino kaip Playstation 6. Tai va gali būti kad PS6 sulauksim dar negreitai ir PS5 gali būti viena iš ilgiausiai gyvuojančių konsolų kartų. PS6 paleidimas gali būti tik 2028 pabaigoje.
    • Labai įtikinamai atrodo. Manau preorder, ypač kai dabar turiu PS5 Pro☺️
    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visus priedus kaina siekia vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavimo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopiamas. Geras pavyzdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas dydyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiugu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkėlimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžiai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą kėliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžiai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
    • XBOX Series X|S Rugpjūtį  
    • Tą aš ir supratau, kad nieko nesutiksi, bet kitų žaidėjų ženklus kad jie čia buvo matai viso žaidimo metu, kad  nesi tu čia vienas mes ir gi čia nešiojam  
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos