padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

85a10571f33b347631ac9e6a7d46eb2786.jpg

 

Netinginiauju, zaidimus losiu, bet trofejus kartais prisitingi rinkti :D Savaitgali suzaidziau (siandien damusiau platina), kolegos net Mario Kart/Smash Bros nenorejo perjungt ir idemiai ziurejo kaip visa perejau:> Tikrai puikus zaidimas, priekaistu neturiu - lenkia net uncharted asmeniskai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip įmetat foto, ar platinos logo, tai paminėkit ir žaidimą koks yra, nes manau tikrai ne visi susigaudo koks ten žaidimas, o spėlioti kažkaip ir... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvojau, kad net minet nereikia, ziurint i tai, kad gameplay pic imesta:> bet taip, the order 1886, trumpas, bet vertas kiekvieno cento :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš supratau kad čia Order, bet pirma mintis šovė jog gal koks Assasin, ale paskui dar labiau pažiūrėjau ir supratau. Buvo dar keletas atvejų kaip įmeta logo platinos ir niekaip nedašunta kokio ten žaidimo :) Viskas aprašyta būna daugiau mažiau apie žaidimą, o koks žaidimas ne :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir stai, po keliu menesiu, lengvais prisedimais uzbaigiau dar viena Lego zaidima (Lego The Hobbit). Sita netgi bendradarbis padejo, TT Games dirbes anksciau, speedrun'a darem 100% per savaitgali:>

 

7c342244478917c61e0af246c97d879d82.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii seniai jau žaidei šitą, bet pribaigei tik dabar :D pagaliau išmokai pavadinimus žaidimo rašyt :D :D +1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

27-large_default.jpg

Grand Theft Auto V (Los Santos Legend)

 

Pagaliau ir mano pirma platina. Žaidimas tai geras, bet iki platinos teko paplušėti. Ypač ant paskutinio trofėjo, kur reikia visą žaidimo parą išbūti su bounty. Psnprofiliuose rašė, kad galima savo namuose būt. Keturis kartus bandžiau but namuose po tas 48min. ir negavau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va, pries 2d surinkau Murdered Soul Suspect.

 

1424c6b1730313134456f61bbc6cfd3e761.jpg

 

Galvojau iskart su guide eiti, bet vietoj to ramiai perejau karta, o poto tiesiog su collectibles guide praejau :)

 

Pilnai uztrukta 13:37 :>

af8bdb1ad1ac4aff7214920ee215668e697.JPG

 

Ir taip pat galiu pasidalinti kaip siaip karts nuo karto Resogun pakapoju :D @tomashex

 

Solo Protector Mode ejau, gal ir visai nieko leaderboard'uose papuoliau

 

d97153ea959032021022d3a4852175f8957.jpg

 

ir karts nuo karto pabandau Commando praeit 20 waves, kad gaut gold trophy (vis mirstu ant 20:< )

 

d2e68e1947951841114f7ff3e91f445f215.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1L3abb56.png1L30462e.png

 

                      Uncharted 1 & 2 platinos

 

Taigi prieš parduodamas PS3 spėjau nukepti dar porą platinų.

 

Uncharted seriją pradėjau nuo 3 dalies, todėl tikėjausi dar susirasti žaidimą ir gauti tą trofėjų, kuris skiria mane nuo Uncharted 3 platinos. Nespėjau. O būtų buvę fainai pamatyt kaip  žaidimas evoliucionavo.

 

Uncharted 1 buvo smagus žaidimas, nors jautėsi senesnė jo mechanika. Priešų niekaip negalėdavai apeit ir kelios vietos žaidžiant ant Crushing sudėtingumo buvo tiesiog žudikės. Labai gražūs lygiai, pakankamai lengvi collectables ir ta slapta nacių povandeninių laivų bazė. Super!

 

Uncharted 2 man pasirodė beveik visai kitu žaidimu. Priešus gali apeiti, kartais pereiti visą lygį net nepastebėtas. Bet priešų skaičiumi ir tuo kiek reikia visur lipti tiesiog mala Uncharted 1 į miltus. Kartais net susimąstydavai, iš kur čia tiek daug priešų. Taip pat kartais būdavo tikrai per daug laipiojimo iki kokio cut-scene ar kol rasi priešų, kuriuos vėl pabos šaudyt. Atrodytų stengėsi pridėti visko daugiau į žaidimą, bet visko pridėjo kaip ir močiutė prideda valgyti. Daug. Labai.

 

O paskutinis Uncharted 2 lygis, kova su "bosu" nusipelnė atskiros pastraipos.

Ji mažų mažiausiai buvo labiausiai apgailėtina su kokia esu susidūręs žaidimuose. Net ant Space Invaders ant senų Nokia, bosų kova būdavo geresnė.

 

Uncharted 1 man atrodė labiau subalansuotas karstymosi ir priešų šaudymo atžvilgiu. Deja nevisai pamenu Uncharted 3, bet atsimenu, kad jame nelabai ir stengiausi sėlinti :yao: .

 

Šiaip all in all, tobula serija. Tikrai, rekomenduočiau visiems. Šiek tiek užjaučiu Xbox savininkus, kurie nelabai turi galimybių palošt Uncharted, bet ekskliuzyvai padeda pritraukti naujų naudotojų.

 

 

 

 

 

 

27-large_default.jpg

Grand Theft Auto V (Los Santos Legend)

 

Pagaliau ir mano pirma platina. Žaidimas tai geras, bet iki platinos teko paplušėti. Ypač ant paskutinio trofėjo, kur reikia visą žaidimo parą išbūti su bounty. Psnprofiliuose rašė, kad galima savo namuose būt. Keturis kartus bandžiau but namuose po tas 48min. ir negavau...

 

Sorry,kad nepadėjau. Nemaniau, kad tas paskutinis trofėjus kelia tiek bėdų. Man vasarą jį gaut pasisekė tiesiog natūraliai. :poker:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau pasiekiau 3000 trofėjų ribą ir 19 lygį PSN su AC IV - žaidimas kabina, teliko du trofėjai ir platina jau mano. Ta proga pasiėmiau Dishonored - girdėjau, kad žaidimas yra underrated, ar čia tiesa? Kaip ten su trofėjais reikalai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Martynas007 jau ps4 griebsi? :) Man dar apie 30 zaidimu liko ant ps3, tai iki rudens tikiuosi irgi prisijungti.

 

@Tronox Kodel underrated? ivertintas tiek kritiku, tiek fanu, o ir pirkas gerai buvo, greitai ir tesini turi paskelbi. Kas del trofeju, nieko labai sunkaus, du perejimai, vienas visiskai sneaky be jokiu zudymu, kitas viska is eiles zudant. :)

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Thetruth kad negirdejau jokiu reklamu apie ji ir tiek. Gal tiesiog dazniau naujienas reiktu pasiskaityt. Beje siandien pirma karta GameStope zaidimus pridaviau, tai uz AC Brotherhood, AC Revelations, AC II, Battlefield 3 ir Fifa 12 gavau 42 kronas, kas lygu mazdaug 21 litui :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.