padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

 

gal kas galetu padeti su rocket league:

697.jpg Barras Bravas trophy_bronze.png Play an Online game with a Friend

 

 

pridėk prie draugų, šiandien vakare padėsiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pridėk prie draugų, šiandien vakare padėsiu

jau pas mane drauguose esi :) mano psn waldazk 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1L30462e.png  Uncharted 2:Amog Thieves 

 

Plana vygdau, bet jau crushing sunkumu pereiti tikras issukis. Iskarto zaidziu ant hard su tresures listu, tada ant crushing megaujuosi visa story. :) Bendrai uztrukau 20val zaidime.

Ir iskart griebiu Uncharted 3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

L42f326.png

                             40-platinum.png

 

Pirmas įveiktas - liko dar du. Pirmą ir antrą dalis buvau žaidęs, kai išėjo ant PC, o apie trečią per daug nieko negirdėjęs, tikiuosi nenusileis pirmom dalim. Dabar antros nelaukiu tik dėl Hard to the Core trofėjaus - pereit geimą ant sunkiausio lygio naudojant tik 3 save'us. Sekantis postas bus arba DS2 platina arba pranešimas, kad lūžo controlleris.

 

Mantas-Artorias.png

Redagavo Artorias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1Lb58818.png
Sleeping Dogs: Definitive Edition

Dar viena platina prie mano kolekcijos :)
pradejau zaidima pries 10menesiu, dabar tik uzbaigiau. Pradzioj tai labai patiko, ta kovos sistema, story visai nieko :) bet vat masinos gal medines tokios, bet seip kaip senam zaidimui visai neblogas :)
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Platinum.png

 

Sly Cooper and the thievius raccoonus

 

Manau kas žaidė, tas žino, kad šio žaidimo platinum, lengvas reikalas. Tai ir aš jį suplakiau kaip Černobilio kekšę ir turiu naują blizgutį, dėl lėngvumo nesiskundžiu, nes žaidimas nuostabus! Jau buvau pasiilgęs senos mokyklos platformerio, o čia tą ir gavau. Puikus gameplay, puikus artstyle, nuostabūs bosų/lygio pristatomieji filmukai, žodžiu geras reikalas.

Patys trofėjai negudrūs, tereikia surinkti visus clue botles ir atrakinti visus seifus, ir Platinum kolekcijoje.

 

Dabar lesu antrą dalį, o tada jau atsidėsiu Skyrim (tepadeda man auštesnioji jėga).

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted Drake's Fortune Remastered Platina

Lengvai perejau, nes daug mas viska atsimenu nuo PS3 laiku :) Grafika kazkiek pagrazejus + prideta keleta nauju trophy, kai geras gameplay ir dar geresnis story line tai nelabai I grafika ir kreipiau demesi, siaip gera buvo prisimint ka zaidziau pries daugiau nei 5 metus, kibsim dabar I antra dali, ten bus gerokai sunkiau kiek pamenu :)


Redagavo intenso33

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted Drake's Fortone Remastered Platina

Lengvai perejau, nes daug mas viska atsimenu nuo PS3 laiku :) Grafika kazkiek pagrazejus + prideta keleta nauju trophy, kai geras gameplay ir dar geresnis story line tai nelabai I grafika ir kreipiau demesi, siaip gera buvo prisimint ka zaidziau pries daugiau nei 5 metus, kibsim dabar I antra dali, ten bus gerokai sunkiau kiek pamenu :)

Smagumelis. As pats pabaigsiu Uncharted 3 ant ps3 tada padarysiu trumpa pauze su sia serija ir irgi kibsiu i remaster. Tik su Uncharted 3 buvo nemaloni staigmena, kad reiks pirkti online pass del dvieju trofeju. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted Drake's Fortone Remastered Platina

Lengvai perejau, nes daug mas viska atsimenu nuo PS3 laiku :) Grafika kazkiek pagrazejus + prideta keleta nauju trophy, kai geras gameplay ir dar geresnis story line tai nelabai I grafika ir kreipiau demesi, siaip gera buvo prisimint ka zaidziau pries daugiau nei 5 metus, kibsim dabar I antra dali, ten bus gerokai sunkiau kiek pamenu :)

Dabar žaidžiu Uncharted Drake's Fortone Remastered jis žiauriai smagiai žaidžiasi primena old school linėjinis, nereikia daug kažko galvoti, kur eiti, ir įdomios galvosokiai, tikrai jaučiuos gryžęs į tus laikus, kai žaidi su malonumu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1Ld34973.png1Le1a9ea.png

 

Platinos #27 ir #28: Lego Harry Potter: Years 1-4 ir 5-7

 

Senai norėjau kokio Lego žaidimo, bet radau gerą deal'ą ir iškeičiau kelis žaidimus į 2.

 

Ką blogo galima pasakyti apie Lego ir vieno geriausių (man) romanų miksą? Nieko.

Vienintelis man nepatikęs dalykas - kad žaidimas, sakykim, nebylus. Tie kas žaidė Lego žaidimus, turėtų tai suprasti, o nesusidūrusiems - nėra jokių žodžių, tik dejonės ir kažkokie "mmmh";"hhhng" ir "eargh" garsai.

Tikrai tikėjausi, kad nuo pirmųjų Lego žaidimų (Lego Indiana Jones?), kuriuos nusipiratinau ant PC, to nebylumo nebeliks. Juolab, kad tai žaidimai kurti pagal populiarią seriją. Ir pataisykit, jeigu klystu, bet man atrodo, jog Lego žaidimų su normaliu įgarsinimu yra.

 

Kad ir kaip bebūtų, abu žaidimai žaidėsi visiškai skirtingai.

Pirmoji dalis, nors ir jautėsi mechaniškai šiektiek pasenus, man susižaidė gal netgi smagiau. Bet antra lepino gražesne grafika ir sklandesnėmis animacijomis. Čia gal tik mano prisikabinėjimai, nes nieko blogo pasakyti negaliu.

 

Šį mėnesį pasilepinau kaip reikiant - 2 Lego žaidimai, dar per sale'ą čiupau visą Ratchet&Clank trilogiją, dabar vis mąstau apie PSVita pirkimą - norėtūsi vėl pažaist Jak&Daxter, gal su broliu vėl pradėtume Borderlands. Arba ne. Mane kolkas nuo jo truputį pykina. Dabar vėl PSstore matau neblogų deal'ų.

 

Dar pabandžiau Battlefield Bad Company 2 online - užkabino. Online ir dar FPS aš tiesiog tragiškas ir kai dabar serveriai tokie apytuščiai, pilna tokių geltonsnapių kaip aš, visai smagu, dar bent kelis trofėjus nusikepsiu.

 

@Thetruth - tu dėl Skyrim nepergyvenk - užmirši mokslus, draugus ir kitus žemiškus dalykus keliom savaitėms ir tada vėl sugrįši :trl:

 

@intenso33 na bent liepos mėnesį online dar ganėtinai gyvas buvo - webuy' pirkau Un3 ir jame buvo nepanaudotas season pass :halone:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Martynas007 tai manau teks, kazkuria diena tokios lomkes buvo, del jo pazaidimo, nord realiai jo tik paziurekai kaip atrodo. :D Ka patarti del platinum galetum? Kiek skaiciau tik 1 trofejus yra missable i kuri atkreipti demesi reikia.

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Thetruth taip, Oblivion Walker. Aš Skyrimą išžaidžiau skersai išilgai, tai kai pramissinau tą trofėjų, su nauju character per ~5val susirinkau visus reikalingus item'us. Įsiskaityk trophy aprašymą, prieš darydamas quest'us pasitikrink jų rewards ir viskas bus ok :grt:

 

EDIT: arba tiesiog bankink visus "kiečiau atrodančius" ginklus ir itemus ir gal nepamesi :D

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.