padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, pasiekta antroji platina (ačiu @intenso33 už pagalbą su keliais trofėjais) - Driveclub. Kaip racing žanro megėjui, tai žaidimas labai patiko, tiek grafika, tiek orų kaita, tiek valdymu - nors ir arcade. 
Dabar bandoma siekti Driveclub Bikes platina, jei nesutrukdys kiti žaidimai  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip buvo super. Daugiau tokių žaidimų be MP trofėjų. :grt:

 

Neblogas derlius, po Skyrim ir as susivesiu :D Del MP torfeju, tai jie sux ir must die!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu, tikrai neblogai būtų jei taip kūrėjai padarytų, bet vargiai  :) 
Grįžtant prie platinų, tai surinktos visos 3 net  :D 
Uncharted Nathan Drake Collection, ko gero viena geriausių žaistų serijų, Kai nuo Xbox 360 perėjas į PS4, visada norėjau ją išbandyti.
Smagu, jog Naughty Dog remasterino šią trilogiją ir atsirado galimybė sužaisti. Vis su kiekviena dalimi, matomas kaip žaidimas augo ir tobulėjo. 
Story, daug veiksmo, puzzle sprendimai, garso takelis ir t.t galima vardint be perstojo pliusus. Vienintelis minusas, kad norisi žaidimo vis daugiau ir daugiau (kai eini paskutinius chapter'ius ir tikiesi, kad jis nebus paskutinis :D). 
Tai tiek, laukiu nesulaukiu ketvirtosios dalies  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu, tikrai neblogai būtų jei taip kūrėjai padarytų, bet vargiai  :) 

Grįžtant prie platinų, tai surinktos visos 3 net  :D 

Uncharted Nathan Drake Collection, ko gero viena geriausių žaistų serijų, Kai nuo Xbox 360 perėjas į PS4, visada norėjau ją išbandyti.

Smagu, jog Naughty Dog remasterino šią trilogiją ir atsirado galimybė sužaisti. Vis su kiekviena dalimi, matomas kaip žaidimas augo ir tobulėjo. 

Story, daug veiksmo, puzzle sprendimai, garso takelis ir t.t galima vardint be perstojo pliusus. Vienintelis minusas, kad norisi žaidimo vis daugiau ir daugiau (kai eini paskutinius chapter'ius ir tikiesi, kad jis nebus paskutinis :D). 

Tai tiek, laukiu nesulaukiu ketvirtosios dalies  :)

Pavydziu tau kad nebuvai zaides sios trilogijos anksciau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cWboJP6.jpg

The Wolf Among Us

3 mano zaidimas is Telltales games. Kolkas silpniausias man, labiau patiko walking dead 1 ir 2 dalys. 
matyt detektyviniu zaidimu nelabai megstu ;D
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cWboJP6.jpg

 

The Wolf Among Us

 

3 mano zaidimas is Telltales games. Kolkas silpniausias man, labiau patiko walking dead 1 ir 2 dalys.

matyt detektyviniu zaidimu nelabai megstu ;D

 

Arba walking dead zinai, o Fables, pagal kuria cia pastatyta, ne. Zinant visai kitaip ziurisi zaidimas. Nors ir taip labai puikus reikalas. :] Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba walking dead zinai, o Fables, pagal kuria cia pastatyta, ne. Zinant visai kitaip ziurisi zaidimas. Nors ir taip labai puikus zaidimas :]

Gali but ;D nu zodziu nelabai uzkabino ;D 

dar liko Game of Thrones, ir tales of bordelands :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali but ;D nu zodziu nelabai uzkabino ;D

dar liko Game of Thrones, ir tales of bordelands :D

Jei bandai zaisti visus naujus Telltale zaidimus, tai dar ir Minecraft story mode. :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei bandai zaisti visus naujus Telltale zaidimus, tai dar ir Minecraft story mode. :]

Gal to nezaisiu :D uztenka Minecraft paprasto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fallout 4 platina

20151125233607jojsp.png

 

Geros naujienos Playstation savininkams - zaidimas nekarto neuzsifreezino, nepakabino konsoles, fps nebuvo nukrites zemiau 10fps ir nesutikau nei vieno game breaking bug. Negaliu patiketi, kad cia tos pacios Bethesdos, kuri mums padovanoju Skyrim, Fallout 3/NV, Oblivion, zaidimas. Visi pamineti zaidimai ant PS3 sukosi tragiskai, turejo begale bug'u, fps krisdavo iki 1, konsoles freezai ir t.t.

Darbas su trofejais baigtas, dabar grisiu prie settlement statybu, kuris be galo uzkabino, vos ne atskiras zaidimas o tada jau eisiu kita playtrough. 

GOTY kol kas, teliko Tomb Raider ir Just Cause 3, kurie gali si geima isstumt is sosto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Driveclub Bikes - 6-toji ir kogero paskutinė platina šiais metais. Platina būtų buvus pasiekta greičiau, bet dėl vieno online trophy, reikėjo PS+, kurią buvau numatęs įsigyti kaip tik ant Uncharted 4 Multiplayer betos.  
Apie žaidimą: po senai žaisto Tourist Trophy, sunku buvo rasti dėmesio vertą moto racing žanro žaidimą, tačiau išbandęs šį, buvau maloniai nustebintas. Motociklų garsai bei detalumas nuostabūs, prie valdymo reikia įprasti (ypač kaip nuo cars sėdi ant bike) visumoj - neblogas. Minusą išskirčiau tik vieną - motociklų kiekį, bet padėtį po biški taiso DLC

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Master Assassin

1L04fa8e.png

 

Assassin's Creed Unity platinum trofėjus.

Na kaip ir visi, Assassins Creed serijos  žaidimai, šis žaidimas irgi man labai patiko :)

Platiną nėra sunku gauti, tik labai jau man ilgai gavosi.

Su kai kuriais trofėjais tikrai persistengta, vat kam to reikia, atidaryti 294, beveik 300 dėžių??? Jau nekalbu apie kitų niekučių rinkimą... 

Nežinau ar užteks kantrybės paskutiniam DLC trofėjui Hydrogen Bonded, kur irgi reikia viska padaryti ir surinkti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.