saulys000

reikia pagalbos! Turiu 1,4k LT gelbekit! jau skauda galwa nuo mastymo...

Rekomenduojami pranešimai

nu wa reikalas toks kad turiu 1400lt ir nezinau kad daryt... ka pirkti? xbox360 ar wii? labai prasau patarkit... wisai aspektais...

Dabar ka zinau: wii grafika nera legendine bet waldymas cool (teko bandyti) ... bet ar nepavargsta rankos nuo to mosikavimo pultelio ilgeu palosus?

ar yra normaliu geimu ant wii? (ne wien wisoki mario multi geimai uzdietiniai...)

Xbox tikrai didelis zaidimu pasirinkimas... tik neteko rankose laikyti pulto atrodo jis keistas ar patogus? priprates prie ps2 pulto...

 

 

Nu tj prasau padekit pasakykit sawo nuomones...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na wii manau atsibostu po menesiu

Ne į temą

(slaptas sakys ka kito)
man asmeniskai x360 pultas daug patogesnis uz ps2 pulta ir seip siulyciau pirkt x360,nes grafika daug geresne ir zaidimu geresniu yra,wii irgi turi neblogu zaidimu bet tokio kad butu verta nusipirkt wii lyg ir nera Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūličiau Xbox360 ,nes visais atspektais jis geresnis ,ir tuo ,kad ne judesiui atsparus pultelis. Pagal vieną šaltinį xbox360 pultelis patogiausias pasauly ;) Geimų ant Wii normalių keletas yra ,bet dauguma skirti mažiems vaikams :) Ant xbox360 visi žaidimai geri ,ir tau nereikės galingo Pc ,nes dar kokiu ~5Metus tarnaus X'boxas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as jei buciau tavo vietoj imciau Wii nes per ta xbox'as ir jo problemas kaip RROD ir kitos problemas galima prazylt. Be to zaidimu tikrai yra ir geru jei atsibos Wii zaidimai galesi GC zaidimus palost... O jei zmones ziuri tik i vaikiskus geimus ir iesko kuo daugiau ju ir bando uzstumt ant konsoles tai cia ju beda ir ju nuomone. As pasakiau savo nuomone, o jei nori savo bendro vaizdo tai ziurek XBOX'o gameplay'jus ir Wii gameplay'jus tada dar kur nors isbandyk bent viena is ju ir zek kas patiks, as pries ps2 pirkdamas 2 menesius zejau zaidiimu trailer'ius, gameplay'jus ir tik tada pirkau... tai va labanakt ;)

Redagavo slaptas
Ne'S**t'ink. Antrą kartaą pagaunu- įspejimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dankartas- Šiek tiek pritarsiu, šiek tiek ne.

Vad dar yra tokia galimybė- įsigyta mano taip vadinamą Wii60. Manau už 1.4k gautus. na dar čiučiut damest reiktų, bet imanoma. Už 700lt Wii neblogo komplekto ir kažkur 800lt X360. Na 750lt. Galima rasti ;)

Ant Wii yra tikrai normalių žaidimų:

RE4;RE:UC;nauja RE dalis,MP serija, Zelda, No More Heroes žiaurokas, katik pamatytas Castlevania Judgment, kuris skelbiama bus 2D muštynės, Okami, FF serija, dar va vieno žaidimo nerandu kuris bus laaabai išskirtinis ir įpatingas, žinau kad jis bus nespalvotas.

Nuo musikavimo nepavargsi, jei pripranti. Pirmają diena po boksto ir teniso, kitą dieną skaudančiais raumenimis žaidžiau. Kodėl? Rankos nebuvo pripratusios. Dabar priprato.

Dankartas- Mėnuo- gali ir nusibosti. Kaip? Rašaisi žaidimus. Daug ir dažnai. Taip konsolė tikrai nusibos po mėnesio. Gal net po savaitės. Žaidimus reikia rašytis saikingai. Ir žaisti juos saikingai. Tada tikrai galima pajausti konsolės malonumą.

Dėl pulto- X360 ir PS2 esu laikęs turmpai, bet laikęs. Pripažinsiu- X360 pultas patogesnis už PS2. Bet už Wii. Nežinau. Prie Wii pripratęs aš. X360 nelabai. Negaliu taip iškart vertinti. Grafika- TAIP, X360 geresnė. Bet nėra Wii grafika tokia jau prasta, ir nėa jis toks jau vaikiškas. Pats Super Mario Galaxy nėra vaikiškas, nes yra sunkus. Pokemonai jau lengvi-vaikiški. Dauguma Nintendo žaidimų yra sunkūs.

narkase- judesui atsparus pultelis? WTF? Žiurint kokiam judesui jis atsparus. Manau kelies smūgiams į žemę jis tikrai nėra atsparus. Dauguma žaidimų vaikams? TIKRAI NE. Ant X360 TIKRAI nėra visi žaidimai geri, neaiškint tu man. Tikrai yra tų prastųjų žaidimų. O dėl PC pritariu- dabar jo žaidimams neapsimoka imti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu as tau siuliciau pirkti PS3 , ir butu manau visu geriausei , jokiu RROD , Yra pilna geru zaidimu , tiesiog yra viskas ko reikia ;)

Ne į temą

ant naujos laidos x360 senei rrod nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu as tau siuliciau pirkti PS3 , ir butu manau visu geriausei , jokiu RROD , Yra pilna geru zaidimu , tiesiog yra viskas ko reikia ;)
Ne į temą

Žmogus žiurisi tarp X360 ir PS3. Ant X RROD kaip ir nebėra, o kam pirkti brangesnį daiktą, jei gaima pigau gauti? Nes dauguma žaidimų ką turi PS3 turi ir X360. Ką turi X360, turi ir PS3. Atsikerta. Wii nieks nežiuri. Jiem ji
Ne į temą

vaikiška
atrodo. Dėl to Wii laimi. Na žodžiu, nemesk kelio dėl takelio. Ataskys temo autorius, sužinosim ar jis PS3 norėtų. O naują PS3 uz 1400lt iš parduotuvės negausi. Gal jis to siekia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tau patariu imti X360 ,nes turejau Wii ir po keliu savaiciu nusibodo ,o mano nuomone nedaug zaidimu geru ant Wii yra kurie MAN patiktu ;)

Beje prie ,bet kokio valdymo galima priprasti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

slaptas, nematai, kad tema ne vietoj? Moderuok, moderatoriau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai negausi naujo iš parduotuvės PS3? Aš pats sumokėjau 1407LT už vieną žaidimą ir vieną filmą aišku pirkau Anglijoje nes Lietuvoje kainos kosminės. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Charisma, kam tu kiši čia visur tą šūdstraipsnį ? Taigi iš tolo netgi matosi, kad čia vienašališkas PS3 naudai straipsnis. Neprovokuok neramumų :)
Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reik ziuret ka tu labiau megsti ir ar tau reikia to judesiam jautraus pultelio. seip geriau imk x360, nes jis turi gta4 ir tai labai didelis pliusas, taip pat galesi isimest hdd, pultelis ne patogiausias bet priprast ymanoma. nors as labiau linkes i ps3 puse bet siuo metu jo neapsimoka pirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz atsakymus.... nu siuo metu pasiskaicius mintys krypsta i xbox... sheip noreceu ps3 bet nenulaustas dar :):)

Redagavo saulys000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats turiu xbox 360 kaip sakant jai turi ir siulai :) o saip kaip sakant wii tikrai atsibos greitai.. o as pats x'a turedamas zadu pasimt ir ps3 neuzilgo nes jis man nors geresnis.. tesiog ps3 eklsiusivams o xbox 360 zaidimui (bet ir taip neipatingas as geimeris..) tai vat pirk xbox 360 arba ps3 neziurek i ta wii...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.