Justice

Metallica

Rekomenduojami pranešimai

Hm... Visai patinka, nors nauja kuryba nlb. Labiausiai tai S&M koncertas (symphony n metal).

 

 

Nors nea, man labiausiai patinka HIP HOP'as! Ir rasau i cia, nes pamaciau metalicos tema i kuria neturiu ka rasyti ir rasau nesamone! *yay* :)

Juokauju :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kzkajp metalica man ne prie sirdies... labiau megstu klausyt rap'a arba hip hop'a... nu kajp atrodytu krepsininkas klausantis metalica..nu nekajp.. rap'as ir hip hop'as igimtas mano kraujyje..

 

Jo taj jega GGG_G-unit!

 

 

Nors wienas tokia muzika megsta

Street-Ballas be hip-hopo ir rapo ne street-ballas :wink: as irgi ta megstu :twisted:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viena kiečiausių visų laikų grupių.

 

Pasigirsiu - neseniai koncerte buvau Lenkijoj ;D

 

Beje, mėgstamiausios dainos - Creeping Death, One, Harvester of Sorrow, Seek & Destroy, Enter Sandman, Struggle Within, Master of Puppets, Disposable Heroes... oi daug x]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereali grupenuo 1 klases klausausi s&m albumo buvau taline koncerte ir dabar varysiu kur rygoj bus galvojau i lenkija varyt, bet neisejo master of puppets, nothing else matters, enter sandman, battery, seek and destroy klausomiausios mano dainos ;D

dar prie sirdies AC/DC

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir lenkijoi buvau, labai geras koncertas buvo, visi grupes nariai labai draugiski ir silti. tik labai nervavo lenkai ir apsildancios grupes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, Mnemic tai kiek kniso, o Machine Head tai nerealūs. Tiesa, jų pasirodyme garsas nekoks buvo, bet taip tai jie kiec.

 

60,000 fanų rėkiančių 'Master! Master!'... argi ne gėris? ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, Mnemic tai kiek kniso, o Machine Head tai nerealūs. Tiesa, jų pasirodyme garsas nekoks buvo, bet taip tai jie kiec.

 

60,000 fanų rėkiančių 'Master! Master!'... argi ne gėris? ;D

geris tai geris, bet kaip kirciuot lenkai nemoka tai sakes, galvojau nusisausiu. Meta-lica Meta-lica!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va va, tas tai kniso. Smagu, kad būtent lietuviai sumąstė pradėt meksikietišką bangą ;D Gerai, nefloodinam, jei dar nori apie ką pašnekėt - pm ;p

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal kas vaziuos i ryga, kur bus metallica po poros savaiciu??

Redagavo juozapuxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Malonu matyti,kad yra alkohollica fanu ;)

Buvau 2006 ar tai 05 Taline,ispudis ziauriai geras,nors aisku nesulyginsi su senais koncais,gaila,kad gimiau siek tiek per velai.

Na ka,laukiam naujo albumo. O kirk Hammet mano megstamiausias gitaristas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man asmeniskai labai patinka :DD tos pacios dainos kaip unforgiven , nofing else matters ... jau nuo darzelio kaip brolis igrudo tai ir klausau iki dabarties :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.