ifixas

Xbox 360 Arcade pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

Kol kas radau tik tokį pirkti dabar lietuvoje. Kaina tenkina: ~700lt. Parašyta jog yra 256Mb memory unit'as. Kaip suprantu čia seivint... Yra Wireless pultas, 5 arcade zaidimai. Galvoju pradziai tokį paimsiu, o vėliau dasipirksiu 20GB hardą, bei VGA kabelį. Bendroje sumoje išeis kaip ir Premium. Ausinių nelabai man reik. Kabelis HD yra taip pat įdėtas į packą. Tik aišku kaip bus su flashinimu. Norėčiau pats. Kažkaip tada atsakomybė ant savęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gerai, tai ka mums dabar cia parasyt ? Pats paimei ir netiesiogiai atsakei i visus savo klausymus ( kuriu cia tiesiogiai ir neuzdavei) B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklauso nuo geimo.. Ka zinau, taigi paziurek ant orgu zaidimu nugaros buna ten zemai parasyta. Tarkim NFSC reikia 436KB uzseivint. Tu 256MB sociai uzteks seivam. O ar verta net nezinau.. Del kainos aisku apsimoka, taigi arcade toks pat boxas kaip ir elite ar premium B) Bet va del flashinimo... Nu tau sprest.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pirma turbūt nusipirkus verta atidaryti ir apžiūrėti koks DVD-Romas sėdi. Jei galima programiškai be jokio litavimo flashint imčiausi. Jei lituoti, lieka meistras B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo, nusipirkus jau kelio atgal nera. Dar paziurek kurios datos arcade, jei ne nauja labai, tai didele tikimybe, kad bus koks nors hitachi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Benq gal. Bet Benq lygtais dazniausiai eina ant Elite.

buna ir ant premium, bent jau pas manes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal kas žino koks dažniausiai eina į Arcade? Vistiek manau jie prastesnius meta nei į Elite'us. B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat dabar galvoju, kad jauciu i Arcade eina hitachi v79. Nezinau kodel man taip atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat dabar galvoju, kad jauciu i Arcade eina hitachi v79. Nezinau kodel man taip atrodo.

Ir kaip žinau juos sunku flashint. Ar klystu? B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi labai ydomu kokius DVD-ROM deda y arcade nes noriu pas Edma pirkti Arcade apie lapkrity tai ar nebus koks Lite-on nors pas edma tipo nuflashinti. Ar ne???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.