ieva_lt

knygos

Rekomenduojami pranešimai

Nesu megejas skaityt visokias grozines literaturas, daugiau vartalioju technine, moksline makulatura.

esu skaites Sruogos "Dievu miskas" (vo kur jega), ir dar "Zuvys neatpazysta savo vaiku" ( irgi gan idomi)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dano browno patinka skaiciau da vincio koda, angelai ir demonai ir dar zadu paskaityt meteorita ir dar kazkokia to pacio dano browno dar skaiciau harry potter perskaiciau 5 knygas ir dabar beliko pirma dali perskaityt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nlb megstu skajtyt knygu... paskutiny karta skajcew 6tos klases pradzioj... pries 3-4 metus ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

db nebeskaitau (na lb retai biski paskaitau Griausmavaldis Augustas (istorinis romanas)) esu perskaites hario poterio visas iki ugnies taures, naujesniu poteriu zadu nebeskaityt nes kazkaip nebetraukia, doriano grejaus portretas nu ir dar yra nemazai bet nebeprisimenu, nu krc tiek :):):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai megstu Stephen King'a. Peskaites beveik viska kas lietuviskai isleista. Dievinu jo rasymo stiliu!

Ir pritariu Justice del Mario Piuzo "Krikstatevio", super knyga!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ka skaitau tai tik siam forume (rimtai kitur tik offtopicinu nors jau atsibo..) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai skaites daug tu knygu kazkada labai...Bet paskutine perskaiciau tai ,,Darant tai" Man ir Dievu miskas patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Darant tai" pas mane perskaite visa klase (net tie kurie nieko neskaito) ;) o siaip man patiko F.Dostojevskio "Nusikaltimas ir bausme"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.