no0ne

Konfiguruojam sharinimo nustatymus

Rekomenduojami pranešimai

Pabandysiu paaiškinti kaip sutvarkyti sharinimo nustatymus, norint sharinti internetą xboxui. Jei kas negerai pataisykit mane.

(Manau minėti, kad reikia turėti dvi tinklo plokštes, internetą, lano kabelį ir xbox 360 neverta ? )

 

1.Sutvarkom lokalios tinklo plokštės nustatymus. Pas mane ji vadinasi paprasčiausiai "Local Area Connection". Manau pas visus toks dalykelis "Network Connections" skiltyje yra. Einam Control Panel -> Network Connections -> Spaudžiam ant "Local Area Connection" dešinį pelės klavišą ir pasirenkam "properties" -> Iš sąrašo pasirenkam "Internet Protocol (TCP/IP)" -> spaudziam "properties". Dabar tarkim į "IP Adress" įvedam 192.168.0.1, o į "Subnet mask" įvedam 255.255.255.0. Gerai, spaudinejam Ok, Ok, Ok ir uždarom Local Area Connection. Viskas turėtų atrodyti maždaug taip: Nuotrauka

2. Tvarkom tinklo plokštės, iš kurios gaunam internetą nustatymus. Čia tiesa pasakius tereiks uždėt vieną varnelę. Dabar tarp "Network connections" turėtų būti kitos tinklo plokštės pavadinimas. Pas mane ji pavadinta "Wireless network connection". Na šitoje plokštėje yra suvesti visi jūsų IP adresai, DNS serveriai ir t.t . Tad spaudžiam ant jos dešini pelės klavišą ir pasirenkam "Properties" -> einam į "Advanced skiltį ir ant "Allow other network users to connect through this computer's Internet connection" uždedam varnelę. Ok, Ok, Ok ir baigta.

3. Dabar patys nustatymai xbox'e. Pats savo dabartinį boxą pirkau per skelbimus, tad nusipirkęs ir prijungęs intero kabelį nustebau, kad nieko keist nereikėjo ir viskas veikia. Tad nustatymų savo PC ir box'e neliečiau ir viskas veikia. Viskas atrodo taip (tikrai sorry dėl kokybės, fotiko dabar neturiu, tai teko su telefonu fotkint :P : Nuotrauka

 

IP Settings - Automatic ( Pas mane auto, bet manau norint suvesti nustatymus reiks pakeisti į manual )

IP Adress - 192.168.0.166 ( kaip ir sakiau, nusipirkęs nieko neliečiau)

Subnet Mask - 255.255.255.0

Gateway - 192.168.0.1

 

DNS Settings - Automatic ( Pas mane auto, bet manau norint suvesti nustatymus reiks pakeisti į manual )

Primary DNS Server - 192.168.0.1

Secondary DNS Server - 0.0.0.0

 

O tarp "Additional Settings" berods nieko nėra įrašyta.

Tikėkimės, kad viską padarius taip viskas veiks. Rašykit jei kas blogai. :P

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OMFGMFMGMFM.... Padaraiau viska automatic ir veikia puikiai viskas...Aciu uz viska noone , tureciau daugiau tasku tikrai pervesciau :P

 

Ne į temą

Beje gal kas zinot koki postal code kuri galeciau panaudot ar kur nors ju rast...Pasirinkau UK...Bandziau suvest belenkoi bet raso kad blogai...galit parasyt koki?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Žė, rimtai ;) Sakau, spausdavau Temos moderavimas ir man klaida mesdavo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia dasipirkt papildoma neto plokste arne? (reikia paprastos kuria ateina netas i kompa, tinka ir integruot? ir reikia antros per PCI jungti?) gal galetum duot koki pavyzdi plokstes ir kabelio tinkamo? :)

 

plokste: http://www.gerakaina.lt/new/product_info.p...ucts_id=1052753

http://www.bms.lt/lt/catalog/view/?id=17145

kabeliai: http://www.bms.lt/lt/catalog/view/?id=36105

http://www.bms.lt/lt/catalog/view/?id=20587

 

stai tokie ar tinka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.