ikilas

Xbox 360 Gedimai (RROD, E74 ir tt)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kagi ir mano senukas pasigavo rrod (2006-08men), taigi nesinori jo nurašyti nes naudoju jau ilgokai ir padarytas jtag. Pavyko is ebay parsisiusti visus reikalingus irangius persilituoti gpu ir po pusdienio vargo xbox vel gyvas, dabar reikia šiek tiek pagalbos dėl aušinimo, geriausias budas pajungti xbox fanus 8-12v ir pastatyti reguliatoriu, bei pajungti papildoma aušintuva ispjovus skyle dešiniajame priekiniane kampe, tik va kyla klausimas iškur imti srove, pažystamas sako imk nuo dvd kur eina laidelis (manau tai tures itakos cd-romui) toliau galvoju apie maitinimo angos litavimo vietas apacioje motinos ar yra dar koks paprastesnis metodas išvis be litavimo?

 

Buvai nuemes GPU ar tik kaitinai? Jei tik pakaitinai tai joks papildomas ausinimas nepades, gali nevargt. Beto jei pilnai reballa pdarei GPU(ir jei tikrai gerai rebalinai) tai papildomas ausinimas nereikalingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip buvau nuemės, darė patyres elektrikas, bet xbox niekad nėra litaves, tad neaišku kaip bus o jau viskas su tuo xbox užbaigta ir padaryta sukasi pakolkas kaip bitė bus matyt ka rodys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, chebryte , turiu xbox elite jasperi ir kartu jungiu ir gaunu ekrana juoda su e68 klaida. pasigooglinau. tai kaip ir repkles su hardu kazkas. Dabar lyg ir normaliai veikia vel (buvau isemes harda , veike iskarto, dabar vel idejau, taip pat veikia) tai kokiu vaistuku griebtis ? ka daryti? dekui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradziai patarciau ishimti visus ishorinius USB irenginius (fleshiukus, vairus, play n chargus, ishorinius aushintuvus ir pan). Jei nepadeda, tai greiciausiai beda su paciu HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik turiu Jasperi su E68, itariu kad reiks jam Southbridge rebala daryt, nes su visais hdd tas pats. Kaip jau minejo, pabandyk kita hdd pajungt, gali dar pamegint su spiritu isvalyt hdd jungties kontaktus(kartais padeda).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i ji nieks nera pajungta , apart HDD, na dabar veikia toliau, jokiu e68 nebemeto. ziuresiu kas bus toliau, gal laikys :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu konsole su one dead of ring. Mirksi raudona desinej apatinej pusej lempute kai konsole stovi vertikalioje pozicijoje, o per tv rodo e74. Tai va ir klausimas, kaip suzinoti, kas tiksliai nutiko, nes kiek dometis teko tai 90% tikimybe, kad beda su scaler chipu, ANA ar HANA.. Ir tik retais atvejais GPU. Galvoju pasibandinet bus proga paciam pamegint patvarkyt, tik nezinau nuo ko pradet ir kaip suzinoti konkrecia beda, juk visko iskart nesinoretu tvarkyt :)

 

Beje, visokie ranksluosciai, overheatingai ir x-clampai nedomina, noreciau rimciau patvarkyt. O jolabiau, cia greiciausiai ne GPU..

Redagavo Jurassic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip kiek žinau e47 hardo problema? Gal aš ir neteisus, man irgi įdomu sužinot visai...

 

taigi parase e74 o ne e47

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

E74.

 

Vnz, dabar jau 100% isitikines, kad beda su HANA chipu. O kas toliau? ji reik keist, o gal perlituot? Nes akivaizdu, kad nekontaktuoja jis, bespaudinejant man ta chipa viena karta nuejo iki dasho xboxas, nors tiesa vaizdas nebuwo labai kokybiskas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip RROD taisyti nelabai apsimoka, nes 85% vel anksciau ar veliau genda. Ir tada jau realiai niekas nebepadeda. Ilgiausiai ir geriausiai laiko profesionalus reballingas. Taip galima ishtempti kelias savaites ar net kelis menesius, bet is esmes viskas priklauso nuo konsoles bukles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip RROD taisyti nelabai apsimoka, nes 85% vel anksciau ar veliau genda. Ir tada jau realiai niekas nebepadeda. Ilgiausiai ir geriausiai laiko profesionalus reballingas. Taip galima ishtempti kelias savaites ar net kelis menesius, bet is esmes viskas priklauso nuo konsoles bukles.

 

man ir nereik kad ji veiktu ilgai :) turiu savo vis dar veikiancia, tiesiog sita UK uz 5 svarus paemiau is lenko kazkokio, tai dabar proga truputi daugiau konsoles pazint is technines puses :)

 

 

EDIT:

 

kagi, prisimaigiau as ta hana chipa, dabar jau turiu visas tris raudonas lemputes ir 0022 subkoda. Kam yra teke tvarkyt tokia beda? nuo ko pradet? Nes galvoju pradesiu nuo arctic silver pastos ir gal xclampo...nors ziauriai nenoriu spaust to GPU, bet esme ta, kad poto vistiek dar teks tvarkyt hana, tai nelabai verta cia daugiau investuot su rimtesniu remontu nei xclampas.. Nes vistiek ner garantijos, kad abskritai veiks jau po tu visu mano maigiojimu :))))

Redagavo Jurassic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na turbut nieko daugiau be xclamp ir termopastos keitimo namie nepavyks pasidaryti. Nebent turi heatgun'a tai su juo is dalies galima pakaitinti tiek cpu gpu ir hana su southbrige.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokia konsole mesti lauk nes kaip GMR sake vistiek ji suges aksiau ar veliau po taisymo ir naudota Jasper galima nupirkti uz 500-600Lt

Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokia konsole mesti lauk nes kaip GMR sake vistiek ji suges aksiau ar veliau po taisymo ir naudota Jasper galima nupirkti uz 500-600Lt

 

Jau kaip ir minejau auksciau: `man ir nereik kad ji veiktu ilgai :) turiu savo vis dar veikiancia, tiesiog sita UK uz 5 svarus paemiau is lenko kazkokio, tai dabar proga truputi daugiau konsoles pazint is technines puses :)`

 

 

Na turbut nieko daugiau be xclamp ir termopastos keitimo namie nepavyks pasidaryti. Nebent turi heatgun'a tai su juo is dalies galima pakaitinti tiek cpu gpu ir hana su southbrige.

 

 

O ka su HANA chipu daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.