lukaz

del boxo

Rekomenduojami pranešimai

taigi jau senokai pajungiaus savo xbox 360 and widescreen hd ready monitor ai dar raso monitor tv tai cia pusiaus monitorius pusiau tv bet cia problema yra tame kad viskas and to monitoriaus atrodomirguliuotai .miglotai ,it nelygiai . Xboxa pajungiau su component cable ijungiau grafika grazi ir viskas lygtais gerai bet kiek losiu tiek ant visu zaidmu vaizdas issiliejas ,seseliai nelygus ir mirguliuoja taip pat ir su kitais daiktais pvs apskritimai zaidimuose iskraipyti kazkokie kaip kvadraciukai..... ps losiu jau sneiai gan manau .kad cia mano monitoriaus kalte ir zadu pirkti vga hd cable pazystamas sake ,kad daug geriaus rodys kaip ir turetu rodyti skaidriai, rysikiai ,lygiai Mano draugas psijunes ant paprasto senuko monitoriaus su vga hd cabel ir jam viskas puikiai atrodo jokiu nesklandumu .Xbox settings nustatiau 720p o maximali monitoriaus res 1650x 1050 taigi patarkit ar tikrai rodis kaip turi rodyti boxao jei pajungsiu su vga hd cable nes noriu zinoti ar tai pades ,nes 109 lt i bala bus tada .... manau kad cia mano monitorius kaltas ir iskraipo vaizda gal yra kokiu nustatymu ar dar kasnors blogai ?

 

is anksto aciu uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nea cia negali but i boxas nes visis pc zaidimai panasiai atrodo .... beto paskaiciau ,kad boxas ir kai kurie monitoriaus lcd gali nesusiderinti pagal rezoliucijas turbut reiketu nusipirkit vga laida tada gali bent statineti rezoiucijas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ce dar prie to pacio as zaidziu su videscreen per vga laida tai kaip geriau zaisti su videscreen ar su normal? su videscreen viskas labiau suspaustai atrodo bet rezoliucija didesne o jei ant normal losiu tai max galiu padaryt 1280ant1024

Redagavo pilkiuzzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.flickr.com/photos/mattbrett/532390746/sizes/l/ paziurekit cia palyginimai vga ir componenet vga tas ryskesnis turvut man panasiai taip blankiai atrodo

ps paskaitykit cia labai idomus palyginimai laidu ir platus aprasymas http://mattbrett.com/2006/03/xbox-360-thro...b**-comparison/

Redagavo lukaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano draugas psijunes ant paprasto senuko monitoriaus su vga hd cabel ir jam viskas puikiai atrodo jokiu nesklandumu.

tai pasiskolink is jo laida ir pasiziurek kaip rodys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.