Justice

Medal Of Honor: Vanguard

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas bandet lost? Nes as isirasiau sau, bandziau leist tai strigo, gal kompakto kalte? :roll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tj aisq aisq bandzew.. wiskas ok... turbut ant daugeu negu 4x rasej tj del to gali striginet.. nes man tjp buwo kj buwau pamirses pasirinkt y 4x grejty o liko 16x...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zajdimas tikrai wertas demesio :lol: snd pasedejaw 2h prie jo ir bewejk wisa perejaw... liko 2 misijos.. gan ydomus bet bisky atsibosta ;/ gajla kad nera misiju kajp cod 3 su tankais cia didelis minusas moh vanguard.. siaip aplinkos gerokai patobulintos ir idomesnes, bet multiplayer rezime aplinkos atrodo per daug mazos =]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai geras visa as ji perejau. labai skiriasi nuo COD 3 neina nei vienos transporto priemones pasimt tik kaip pamenu per moh vanguard gali misijos pradzioj su parasiutu issokt. dar kai zaidziau moh eurpean assault tai buvo tikra nesamone pamatai tanka ir metai gal 5 granatas kol jos susprogsta be to begalo trumpas :? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai per trumpas tas moh... Aš prasedėjau 2.5 h, ir perėjau visą. Kažkaip norisi ilgesnio ir geresnio storyline'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia buvo mano pirma pirmo asmens saudykle ant PS2. Pirma karta zaidziau su analogais :D Tikriausiai todel zaidziau bendrai kokias 10 valandu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.