scalman

laisvi internetai , kas geriau ?

Rekomenduojami pranešimai

Turiu omeni tokius kaip ten siulomas tele 2 laisvas internetas, ar koks mezon , su ta dezute kuria gali bet kur lietuvoj su savim nesiotis ir pasijungt kur nori kokiam nori miske, sode , prie juros ir pan ,o veliau gryzt namo ir naudot ji kaip tiesiog namu interneta, tai jei kas tokius naudojat kas geriau kas greiciau , pigiau ir kokie ribojimai. o gal tiesiog pasimt ant telefono pvz tele 2 neriboto interneto plana ir is jo sharint i visus irenginius kuriuos nori ir naudot kaip laisva interneta ?

cia butu pagrinde sode naudot , po to namie naudot, butu atsisakyta paprasto laidinio namu internete ir butu naudojama tada tiks toks . Kokiu greiciu reikia ? na pilnai skype kalbetis, filmus streamint online butu idealu. 

Tai ar tikrai reikia  tos dezutes , ar tiesiog telefonas ir viska ir jo sharini. as taip naudoju dabar is savo telefono per laptopa vietose kur reikia man ir viskas ok veikia. 

ir reikia kad butu paprasta be galvos skausmu zmogui kuris nieko nenusimano kaip ten ka pasijunginet ar nustatinet.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei share'insi iš telefono, tai baterija tuo metu pastebimai greičiau sėsta.

aš prieš kelis metus darbe rinkau tokį internetą, tai buvo pasirinktas tele 2 siūlomas variantas, kuris veikia ten ir po šiai dienai, bet gal ir kiti tiekėjai pasitempė, čia jau reikia atsiliepimų realių ieškoti kaip žmonėms veikia.

žiūrėtis sutartis kokį greitį garantuoja. pasakyti kokiais adresais bus dažniausiai naudojama, jie tada patikrina kiek gerai ta vieta padengta tuo ryšiu.

bet jeigu eina namuose geras šviesolaidis, tai jo aš į wireless nė už ką nekeičiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai adresa reiks sakyt as kiek maciau tele 2 reklama tai po visa lietuva vazineja ir visur veikia puikiai....hmm isskyrus mano miske ivaziavus i kelias vietas tele2 ju garsusis rysis kazkaip prapuola telefe. ?

man reikia tikrai ne namie, butent nesiotis, ir butent na pagrinde i soda butu, sodas uz 20 min nuo namu. Aisku tel minusai kad ses akumas kas be ko ant laido butu kai sharintu, kitas dalykas kaina, jeigu ribotas netas ziurejau tele2 ar mezon na panasios kainos o uz neribota kiek maciau apie 15 euru i men. 

tai as tiek moku uz tele2 palana neribotas netas ir neribota viskas pokalbiai ir zinutes. 

o pliusai telefono kaip as manau , kad tai vistik telefonas kuri tu visada turesi tai plius ir noresi pafotkint gal ir fotkiu pasherint irgi viskam tada naudosis tas netas, nzn jeigu palikt visalaik sharinima ijungta ir sutvarkyt paswordus kuriu daugiau vesti nereiktu kai noretum laptopa pasijungt gal ir nedaug ten vargo butu, velgi ne man cia, vyresniam zmogui, ta dezute matyt butu paprasciau kaip ir. bet telefonas ir taip ir taip yra ismanus tai tereikia tik jam plana padaryt. 

ir ten nesherintu daugiau nei 2 irenginiai is jo manau . Del kainu galima pasirinkt aisku pigu mazai gb plana bet ka po to daryt kai 4 val skype pokalbis isnaudos visa tai per diena. tai cia manau nevariantas nes skype pokalbiai vyksta kartais ir po 4-6 val per diena. tai kiek duomenu tai surytu ? manau daug

 

tom dezutem tikrai ten reikia adresa sakyt kur bus dazniausia naudojamas ? nu sorry tai kam as ji imu tada jei bus vienoj vietoj, tada laidini isivesiu jeigu laikysiu ji kazkokioj vietoj ar net mieste. Cia visa esme to kad sugalvojai tempiesi ten ar ten , ir jei jau imi neribotus GB tai kad naudot viska kas diena kad ir kur butum viska streamint. dar ir kokia online tv ziuret. 

 

daugiau nelabai  radau tai 

1. telefas su neribotu netu

2. tele2 laisvas

3. mezon 

4... kiti

 

minusas kad nenaujo telefono tai gan daznai jis butu ant laido tada, nut bet kaip ir dezute ant laido irgi. tai nebutu pagrindinis telefonas , o tik toks va netui ir pan dalykam . 

o telefono intero greiciai priklauso tik nuo pacio telefono modelio gerumo , ar ten irgi ribotai jie duoda greicius kazi?

speedtest appsas ant tel S8 rodo DL -18.3 / UL - 6.58  ping 13ms  jitter 4ms

aisku nepalyginsi su namu laidiniu kad ir pigesniu planu , bet kiek naudojau tai uzteko man bent jau ir filmus online streamint ar youtube ziuret ten nu ko ten daugiau reikia. nzn tik del skype video call kaip butu . 

 

ir siaip su tom dezutem uz ka ten dar reikia moket ? nu mokestis neto ok. kas dar ? dezutes nuomos nera atskiros , gauni nauja numeri su sim korta tai uz ta reik moket dar ? ar ten jau visa suma kuria rodo jie savo saite ir daugiau jokiu mokesciu ?

 

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://www.telia.lt/privatiems/rysio-zemelapis

https://tele2.lt/privatiems/4g-rysio-zemelapis

Pagal kainas ir sutari tele2 geresnis variantas.Telia turi imti 24 men, tele2 3/6men (akcija).

abiejais atvejais reikes nuomotis modema, arba buti nusipirkus. Galima rasti is antru ranku ir panasiai.

Reikia normalia sutarti, kad atsiustu, nes puslapiuose belekai viskas surasyta, neina susigaudyti, kas ir kam priklauso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va ir islenda sumos , Tele 2 neribotas netas jau pasidare 18 plius modemas 6 , jau kazkaip daug. 

o jei ribotas netas, kiek skype video call ir kiti dalykai galetu per diena GB suryt ? nes manau kad kitu variantu kad ir 50 gb nu niekaip menesiui neuztektu

 

ir man patinka ju greicio aprasymas :

Citata

4G tinkle duomenų parsiuntimas siekia iki 300 Mbps, išsiuntimas – 50 Mbps

siekia iki ... ? zodziu ne musu problemos jeigu kazkur neturesi rysio 

Mezon sako intero greitis iki 40mb/s , neriboti GB , modemo nuoma tik 1 euras, viso kaina 15,9 , buvo 27 . aisku 2 metu sutartis, bet 14 dienu isbandyt gali nemokamai. tipo 14 dienu isbandai ir grazini sakai aciu ne. ? 

o tele 2 pildyk neriboti Gb ir minutes 14.99 . ir sharini sau kur nori kam nori kiek nori. ir uz menesio gali nepratest ir daryt ka nors kita jei nepatinka. 

zodziu reik nusivezt i soda man savo telefa su laptopu ir pazet ten kokie greiciai pasiekiami ir pratestuot kaip skype video veiktu. nes siaip jis ir namie prastokai veikia jei ka. 

 

ir  dar jei laptopui imt papildoma atskira web kamera , ka siai dienai geriau rinktis pigia ir padoriai rodancia.  

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali save networko activity pasiziureti, kiek parsiunti, kiek issiunti, keik dienu aktyvus tinklas yra, per networko settingus ir bendra vaizda susidarysi. Jeigu ne kiekviena diena busi ant to interneto, gal ir uzteks riboto. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu nes ne man bus cia viskas. nu bet skype video call buna daug ir ilgu . gal ne kasdiena bet taip normaliai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.