Cermet

Keletas klausimeliu

Rekomenduojami pranešimai

Va kaip ir tikejausi..Katik siandiken iseme is internetines svetaines kilobaito Arcade kuris turejo vakar atvaziuot..nes neatvaziavo..Tai tas pats bus ir su premium atvaziujanciu 29 d...Krc ciuju reikia eiti pirkti ta core su wireless ir pgr 4 ir nesukt galvos..Garantinis yra metam tai jeigu bus tas RROD tai s**** tures pataisyt arba pakeisti i nauja! Aaaa einu pirkti is BMS!!!!!! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va kaip ir tikejausi..Katik siandiken iseme is internetines svetaines kilobaito Arcade kuris turejo vakar atvaziuot..nes neatvaziavo..Tai tas pats bus ir su premium atvaziujanciu 29 d...Krc ciuju reikia eiti pirkti ta core su wireless ir pgr 4 ir nesukt galvos..Garantinis yra metam tai jeigu bus tas RROD tai s**** tures pataisyt arba pakeisti i nauja! Aaaa einu pirkti is BMS!!!!!! :D

taigi jei baisu tau dėl to rrod, tai gali nusipirkt specialų aušintuvą tam xboxui, kuris kainuoja gal 30lt ir jungiasi per usb. Šiaip aš ir galvoju dėl to core, nes nelabai yra iš ko rinktis. Turiu flashą 128MB, tai galvoju pradžiai užteks, o po to nusipirksiu didesnės talpos flashą.

 

Ir nuvarai į bms, paprašai, kad tau išpakuotų tą xbox'ą, pasižiūri LOT numerį ir kiek ryja vatų (W). Jei bus 175W man rodos, tai reiškia, kad bus 65nm procesorius, o tai reikš, kad RROD nelabai ir pasigausi (nebent laikysi kur nors užkišęs, kad nebus jam kuo vėdintis)

Redagavo MindLess

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi jei baisu tau dėl to rrod, tai gali nusipirkt specialų aušintuvą tam xboxui, kuris kainuoja gal 30lt ir jungiasi per usb. Šiaip aš ir galvoju dėl to core, nes nelabai yra iš ko rinktis. Turiu flashą 128MB, tai galvoju pradžiai užteks, o po to nusipirksiu didesnės talpos flashą.

i flasha neisaugosi seivu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palaukit dar biški, tikrai kas nors užsiveš. Bent jau girdėjau jog GNT atvežt turi iki liepos galo. Bet informacija ne šimtaprocentinė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i flasha neisaugosi seivu.

o tai neina seivų saugot į flashą? Kažkas lyg minėjo, kad eina. Jei neina, tai tada net neverta pirkt to core, nes nusipirkus tą atminties korta kaina bus kaip premium be tų žaidimų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi eit , gi kai GTA IV žaidi prieš išsaugant išmeta iš kairės lentelę galima pasirinkt devic'ą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau didele problema cia jums su tais Xbox 360 :D Niekur nerandat , nera, neapsisprendziat. :D Tai gal butu norinciu pirkti jai parvesciau is UK ? Premium arba Elite, dar nzn kokiu pirksiu. Tai butu norinciu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau didele problema cia jums su tais Xbox 360 :D Niekur nerandat , nera, neapsisprendziat. :D Tai gal butu norinciu pirkti jai parvesciau is UK ? Premium arba Elite, dar nzn kokiu pirksiu. Tai butu norinciu?

Manau, kad parduosi :P

 

Turi eit , gi kai GTA IV žaidi prieš išsaugant išmeta iš kairės lentelę galima pasirinkt devic'ą.

Negalima išsaugoti.

<a href="http://askville.amazon.com/flash-drives-sa...questId=9428270" target="_blank">http://askville.amazon.com/flash-drives-sa...questId=9428270</a>

Redagavo ifixas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš pirkčiau nebent ARCADE. Aš vistiek nejungsiu jo į LIVE, tai nereikia man to hardo demūškėms, o filmams žiūrėt turiu DVD player. Todėl namatau tikslo pirkt PREMIUM ar ELITE, kai viską ko reikia man gali suteikt ir ARCADE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš pirkčiau nebent ARCADE. Aš vistiek nejungsiu jo į LIVE, tai nereikia man to hardo demūškėms, o filmams žiūrėt turiu DVD player. Todėl namatau tikslo pirkt PREMIUM ar ELITE, kai viską ko reikia man gali suteikt ir ARCADE

Siulyciau gerai pagalvot. MS per E3 paskelbe kad ateityje bus galima zaidimus i HDD isirasyt. Aisku reikes ir originalaus DVD, bet dalis failu krausis is HDD , todel patrumpes zaidimu ikrovimo laikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulyciau gerai pagalvot. MS per E3 paskelbe kad ateityje bus galima zaidimus i HDD isirasyt. Aisku reikes ir originalaus DVD, bet dalis failu krausis is HDD , todel patrumpes zaidimu ikrovimo laikas

Aš niekur neskubu - gali kraut ir ilgiau. Ir dabar kol tas dalykas neįgyvendintas - nematau tikslo mokėt pora šimtų litų daugiau už tai, ko man nereikia. Išvis gal čia tą dalyką padarys tik po kokių metų ar net kelių. Redagavo MindLess

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nepirkciau nei core nei arcade. Geriausias ir optimalisusias sprendimas yra premium. Prie jo gi nieko dasipirkti nereikia norint losti ant tv, monitoriaus t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nepirkciau nei core nei arcade. Geriausias ir optimalisusias sprendimas yra premium. Prie jo gi nieko dasipirkti nereikia norint losti ant tv, monitoriaus t.t.

nu ant monitoriaus nemanau, kad lošiu, o telikas paprastas (ne HD), tai nemanau, kad man reikės ten kažką dar papildomai pirkt

 

 

P.S. gal žinot kiek galėčiau gaut dabar už xbox1 su pilna komplektacija (laidai ir visa kita), čipintas, 9 originalūs žaidimai, 1 originalus diskas "XBOX music mixer" su mikrofonu, du pulteliai, 9 neoriginalūs žaidimai?

Redagavo MindLess

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn ar reikes kurti atskira tema bet ir cia paklausiu nuspirkau as ta core..ir dabar ziuriu tuos laidukus kaip patikrint koks dvd romas ar liteon..Tai jis nei geltonas nei baltas..Jis orandzinis ...ka tai galetu reiksti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.