pkdante

Pagalba su internetinem parduotuvem

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, visai nesenai gavau Visa Electron kortele su tam tikra pinigu suma, ir uz siuos pinigus norejau isigyti tam tikru prekiu is internetines parduotuves :rofl::D bet man nepavyko uzsisakyti prekiu, taigi parasiau emaila tos parduotuves service support komandai, ir man pranese, kad negaliu to padaryti nes tai draudzia mano bankas (This is often because you card provider has not allowed

you to make a payment to company based in a different country to your

own.) taigi, gal kas gali man padeti ir pasakyti, kaip galeciau gauti leidima naudotis savo kortele kitos salies internetinese parduotuvese? Dekui uz pagalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks tavo bankas? siaip tau reikia SEB banko, visos virtuon korteles :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, visai nesenai gavau Visa Electron kortele su tam tikra pinigu suma, ir uz siuos pinigus norejau isigyti tam tikru prekiu is internetines parduotuves :D:rofl: bet man nepavyko uzsisakyti prekiu, taigi parasiau emaila tos parduotuves service support komandai, ir man pranese, kad negaliu to padaryti nes tai draudzia mano bankas (This is often because you card provider has not allowed

you to make a payment to company based in a different country to your

own.) taigi, gal kas gali man padeti ir pasakyti, kaip galeciau gauti leidima naudotis savo kortele kitos salies internetinese parduotuvese? Dekui uz pagalba

tai tu nueik i banka is kur issiemeiai sita kortele ir viska issiaiskin :D :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VISA, VISA REVOLVING, MAESTRO, MASTERCARD ir daugelis kitu :rofl:

VISA ELECTRON tai tik lietuvoj naudoju, nes jokiu procentu bankui nereikia moket, sask. tvarkymas mazai kainuoja, ar visai nekainuoja, neatsimenu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu nueik i banka is kur issiemeiai sita kortele ir viska issiaiskin :rofl::D :D

o negaleciau pats susitvarkyti per interneta? beje, mano bankas SEB

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o negaleciau pats susitvarkyti per interneta? beje, mano bankas SEB

Ne negali, tau reik atsidaryt kita sask. kad gautum kita kortele.

Arba ELECTRON naikink ir ant tos pacios sask pasidaryk kita kortele

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne negali, tau reik atsidaryt kita sask. kad gautum kita kortele.

Arba ELECTRON naikink ir ant tos pacios sask pasidaryk kita kortele

dekui uz pagalba

 

Katik pabandziau uzsisakyti preke naudodamas Visa Virtuon kortele (gerai, kad tokia turiu) :rofl: bet vel nieko... ir gavau ta pacia znute, kad mano bankas nesuteikia galimybes pirkti prekes internetu kitose salyse... tai kaip supratau man reikia keliauti i banka, tiesa? o gal cia kalta parduotuve kurioje noriu uzsisakyti preke?

Redagavo pkdante

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui uz pagalba

 

Katik pabandziau uzsisakyti preke naudodamas Visa Virtuon kortele (gerai, kad tokia turiu) :P bet vel nieko... ir gavau ta pacia znute, kad mano bankas nesuteikia galimybes pirkti prekes internetu kitose salyse... tai kaip supratau man reikia keliauti i banka, tiesa? o gal cia kalta parduotuve kurioje noriu uzsisakyti preke?

su visa virtuon tikrai gali pirkti prekes visame pasaulyje :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tik interneto parduotuvese, fiziskai naudot Virtuon'o negalima.

nu cia tema apie interneto parduotuves:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.