austela

supercard

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, katik isigijau GBA, ir nenoriu leisti dideliu pinigu zaidimams. Ar yra nors vienas, kas parduoda ta Carda (jungtis su PC, cardas... nu komplektas). Gal kas planuoja pirkti per interneta ("extreamdeal" ar kur kitur?). Praneskit... (jei ka skype: domookaz)

Ne į temą

O kodėl GBA, o ne NDSL?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenoriu kurti temos bet mano draugui neskaito korteles kode?

Kokios butent korteles? Su kuo neskaito? Ar man atsineshti krishtolinius rutulius?

Ne į temą

Uj koks jaunimas. Nepajegus net klausimo uzduot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu tokį klausimą:

 

Kaip jums atrodo kuo skiriasi AceKard 2 (AK2) ir TopToy (DSTT) kortelės. Kuri jūsų manymu geresnė ir kodėl?

Redagavo Matoxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu tokį klausimą:

 

Kaip jums atrodo kuo skiriasi AceKard 2 (AK2) ir TopToy (DSTT) kortelės. Kuri jūsų manymu geresnė ir kodėl?

skirtumas tik tas kad dstt jau beveik mirus kortele. atnaujinimu jau oficialiai neleidzia nuo sausio menesio.

o va acekard'ui vis isleidziami atnaujinimai

dealextreme jos abi pigios

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skirtumas tik tas kad dstt jau beveik mirus kortele. atnaujinimu jau oficialiai neleidzia nuo sausio menesio.

o va acekard'ui vis isleidziami atnaujinimai

dealextreme jos abi pigios

Kadangi turiu shansa abi palyginti tai pasakysiu, kad abiejose yra ir pliusu, ir minusu.

Pvz, nors ir DSTT jau tikrai suletejo su atnaujinimais, bet esme tame, kad ju nelabai ir reikia :) (o reikia dazniausiai del zaidimu nesuderinamumo). Su problemomis del zaidimu nesuderinamumo ash AK2 dazniau susiduriau nei DSTT.

Del microSD reiklumo ir nesuderinamumo tai labiau oziuojasi DSTT - ne bet ka ikishi. AK2 dar su tokio tipo problemom nesusiduriau.

DSTT daugiau padirbineja nei AK2. Bet pakishus "teisinga" sistemini failiuka, problemu ir su fake kortom nera. Man tokiu buvo pasitaike - siunciau atgal ish kur pirkau :D

AK2 meniu man labiau priimtinesme del skinu ir lankstumo. O DSTT - del meniu paprastumo, nors funkcionalumas ishlaikomas. Skinu pas abi kortas gyvas mishkas - rasi ko nori, arba savo pasidarysi jei jau labai norisi ir laiko yra :D

O labiausiai man patiko (cia mano nuomone, taip kad sha, tuo labiau kad nerashau kokia konkreciai R4 patinka) visgi R4 kortos :D Kiek susiduriau geriausias suderinamumas, valgo bet kokias atminties korteles (R4 orginalai tik iki 4GB ir tik SD, ne SDHC formata palaike) ir meniu neperkrautas, ir funkcionalus (gal net labiau patiko nei AK2 su AKAIO 1.5). Skinu irgi kiek nori. Tik va del palaikymo ilgaamziskumo sunku sprest. Bet... kai problemu kelia maziausiai (teisingiau nepamenu, kad su kokiu zaidimu butu problemu buve), tai nelabai tu atnaujinimu ir prisireikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai reiskia su dstt negaleciau paleist nauju zaidimu?

Drisciau teigti, kad DSTT netgi maziau problematishku zaidimu nei pvz su AK2 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.